18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Offroadowa Kompilacja Wypadków Topielec Offroad

Kapac • 2013-10-03, 18:16
Kompilacja wypadków i innych ciekawych zdarzeń Klubu ,,Topielec Offroad''



P.S. Materiał własny i pierwszy post :)
Topielec Offroad Team Wyszków

tupak

2013-10-04, 20:21
Pozdrawiam kolegę z Wyszkowa. Sam sport mi się bardzo podoba ale wiedz, że temu kto jeździł 2 lata temu na wiosnę, u podnóża skarpy przy "pałacyku" przez powstałe po powodzi oczko nasłaliśmy z kolegami wiele ch*jów. W oczku tym uwięzione zostały setki ryb i na następny dzień miały być przeniesione do Bugu. Do rana 90% podusiło się w wodzie zmienionej w błoto.
Poza tym zajebista zabawa.

O.R.M.O

2013-10-04, 20:25
jak to mawiają "maszyna aż gwizda,tylko kierowca p*zda" :D
a tak poza tym to piwko,sam kiedyś miałem okazje się wyszaleć NISSANEM PATROLEM 4.0 po łące niezapomniana frajda,polecam to każdemu :)
p.s:łąka była moja jakby ktoś miał ból dupy że komuś niszczyłem ;)

normals522

2013-10-04, 22:04
Żałosne.. a potem płaczą :"Debil linki w lesie zakłada". Ręce opadają. I niby dorośli.

Krak

2013-10-05, 09:14
Zupełnie jak moje dziecko w drodze do szkoły, musi wejść w każdą kałuże lub błocko :)

Logiczny

2013-10-05, 11:31
Cytat:

Po polach i lasach śmigają tylko debile w pseudo terenówkach,żeby powozić dupeńkę lub kumpli w terenie, oraz nagminnie właściciele kładów. Co ciekawe, klubowicze gonią takich delikwentów właśnie dlatego, że potem tacy ludzie jak ty, twierdzą że off-roadowcy niszczą pola i lasy.




Nie ma to jak dureń który generalizuje wszystkich i wszystko. Sluchaj durniu, ja jestem czlowiekiem ktory jezdzi po lasach bez zrzeszenia w jakims klubie. Niech mnie ktorys klubowicz sprobuje przegonic z mojego terenu. To po pierwsze. Po drugie, w lasach są zawsze jacyś myśliwi i/lub leśniczy ktorych do cholery znam wiec śmiecenie nie wchodzi w gre jesli nie wierzysz ze tak jestem wychowany aby nie śmiecić.

Po trzecie durniu, byc może generalizujesz na podstawie ludzi z wielkich miast wśród których wystepuje duzy odsetek osob w nosie mających przyrode.

Po czwarte, przewaznie kluby robią niezły hajs na naiwnych offroadowcach proponując im utarte ścieżki i troszkę wody. Offroad to zjazd z trasy, jazda po lesie wśród drzew i najlepiej bez wyciągarki która powinna być traktowana jak zakładanie różowych skarpetek a nie jest. Potem przy piwie banda durniow jara sie tym ze "bylo az tak zle ze uJżywaliśmy wyciągaaaaaarki!" Wyciągarka świadczy o słabych umiejętnosciach natomiast na filmie widać wyraznie tendencje do "wjedz! Co bedzie to bedzie!" Ok, co kto lubi, sa dwie szkoły offroadu, ale ja wole tą z głową....efektywną a nie efekciarską. Na filmie wiele osob nie radzi sobie z wodą, po co tam więc wjezdzają?

Zalewają auta, łamią się, topią, krzyczą.....jak dzieciaki.

Niech ktorys sam jedzie w takie miejsce. Ja am mam slabe umiejetnosci ale takich bledów nie popelnilbym.

sirrah777 napisał/a:

Im lepszą terenówkę masz, tym dalej będzie musiał jechać po ciebie traktor XD



Piwo za to:-) zmienilbym jednak slowo "dalej" na "szybciej" :-)

Pącki

2013-10-05, 18:45
Mój golf tak nie umie :( A ch*j tam i tak dam piwko :ok:

Meressin

2013-10-05, 22:12
Tylu Wyszkowiaków na sadolu :D