18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odśpiewał "Jesteś szalona" podczas wydawania wyrok

Nathaniel_Demerest • 2013-12-23, 18:37
Podczas czytania wyroku, oskarżony zaczął "śpiewać" w stronę sędziny "Jesteś szalona". Trzeba mieć tupet albo być debilem... lub wiedzieć w jakiej kondycji są nasze sądy.



Cytat:

"Jesteś szalona" - śpiewał po ogłoszeniu wyroku Marcin K., jeden ze skazanych kiboli, którzy zakatowali Tomasza C. ps. Człowiek. - Osiem lat za niewinność - komentował wyrok. Sędzia Aleksandra Almert uciszyła mężczyznę. Sąd uznał winę każdego z oskarżonych i skazał ośmiu z nich na kary od 8 do 10 lat pozbawienia wolności. Trzech pozostałych usłyszało kary w zawieszeniu.

Cały czas przed sądem toczy się inny proces Michała G. ps. Guzik i Marcina W. ps. Zibi dwóch innych kiboli, którzy brali udział w ataku na Tomasza C. Tych oskarżonych złapano dopiero po kilku miesiącach, dlatego mają odrębny proces.

Prokuratura dalej ściga pięciu mężczyzn Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA).

To podejrzani Krzysztof Ryba, Wojciech Łachtaj, Karol Smoleń, Krystian Tomaszewski i Janusz Flasza.

Źródło: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1073622,smierc-czlowieka-jestes-szalona-spiewal-jeden-ze-skazanych-wideo,id,t.html?cookie=1#czytaj_dalej


Kaszysz

2013-12-23, 18:41
trzeba ich wysłać na 8 lat do ruskich łagrów to odechce im się kozakowania :)

majsterklepka

2013-12-23, 18:43
prosze oskarżonego takie zachowanie grozi obrazą sądu - k***a 5 z polskiego jak nic

Nathaniel_Demerest

2013-12-23, 18:45
majsterklepka napisał/a:

prosze oskarżonego takie zachowanie grozi obrazą sądu - k***a 5 z polskiego jak nic



Co się czepiasz ładnie wygląda w todze sędziego, a tyle wystarcza. Popatrz na naszego Radka z MSZ, ładnie wygląda chłopiec, więc jest ministrem.

606

2013-12-23, 18:45
Spoko, zrobią gwiazdkę dla domu dziecka i będą pie**olić jacy to kibice dobrzy, a takie ekscesy to tylko wyjątki.

bybejita

2013-12-23, 19:00
Swoją drogą nieźle trzeba mieć poj***ne nazwisko żeby je wypikiwali. Pewnie jakis pedał czy cuś.

bz...........ue

2013-12-23, 19:08
Kaszysz napisał/a:

trzeba ich wysłać na 8 lat do ruskich łagrów to odechce im się kozakowania :)



Popieram! Do ciężkich robót ku*asów.

Pącki

2013-12-23, 19:19
Dobre chłopaki z Krakowa :amused:

Zarammoth

2013-12-23, 19:44
Mam nadzieję, że debila w pierdlu wrzucą na rożen :D

1hehe

2013-12-23, 19:55
hahaha obczajcie 0:19 ona czyta ''Marcinowi ch*jowi'' ? pfffhahaha

Płyta_Gnojowa

2013-12-23, 20:04
W przypadku takiej degeneracji powinna wj***ć mu od razu dożywocie... zresztą nie wiem co to za wyroki k***a po osiem lat smiech na sali.

rockface123

2013-12-23, 20:24
Też bym sobie w ch*ja leciał jakby mi mieli dać pod pysk żarcie i ciepłą cele z waszych podatków na całe k***a 8 lat ;-)

Rozstrzelać.

BryanK

2013-12-23, 20:51
podejrzewam ,że w łóżku z mężem każe do siebie krzyczeć "j***ć sąd" :krejzi:

zerwikaptur

2013-12-23, 22:25
to nie kibice to zwykła gangsterka z krakowa od dawna wiadomo że kraków podzielony jest miedzy dwa majwieksze gangi od narkotyków i burdeli a kibicowanie to przykrywka im nie chodzi o kibicowanie tzreba byc debilem by wierzyc iż można porąbać kogoś za to że kibicuje innej drużynie ,poczytajcie troche a i jest wiele dokumentów nakręconych z policjantami w roli głównej jak opisuja krakowski klimat

Sosnowiec_jest_be

2013-12-23, 22:31
żelusiowe pedały garają za grube tysiące, a jakas banda głupków tłucze sie i idzie siedzieć za to, że inna banda tych samych głupków nie lubi żelusiowych pedałów, którym kibicują Ci pierwsi. Peapole are strange.