18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odśpiewał "Jesteś szalona" podczas wydawania wyrok

Nathaniel_Demerest • 2013-12-23, 18:37
Podczas czytania wyroku, oskarżony zaczął "śpiewać" w stronę sędziny "Jesteś szalona". Trzeba mieć tupet albo być debilem... lub wiedzieć w jakiej kondycji są nasze sądy.



Cytat:

"Jesteś szalona" - śpiewał po ogłoszeniu wyroku Marcin K., jeden ze skazanych kiboli, którzy zakatowali Tomasza C. ps. Człowiek. - Osiem lat za niewinność - komentował wyrok. Sędzia Aleksandra Almert uciszyła mężczyznę. Sąd uznał winę każdego z oskarżonych i skazał ośmiu z nich na kary od 8 do 10 lat pozbawienia wolności. Trzech pozostałych usłyszało kary w zawieszeniu.

Cały czas przed sądem toczy się inny proces Michała G. ps. Guzik i Marcina W. ps. Zibi dwóch innych kiboli, którzy brali udział w ataku na Tomasza C. Tych oskarżonych złapano dopiero po kilku miesiącach, dlatego mają odrębny proces.

Prokuratura dalej ściga pięciu mężczyzn Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA).

To podejrzani Krzysztof Ryba, Wojciech Łachtaj, Karol Smoleń, Krystian Tomaszewski i Janusz Flasza.

Źródło: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1073622,smierc-czlowieka-jestes-szalona-spiewal-jeden-ze-skazanych-wideo,id,t.html?cookie=1#czytaj_dalej


Helmut1.8

2013-12-24, 00:58
Zawsze mam konkretną radochę jak widzę tych wszystkich obsrańców co się boją własnego cienia jak cisną kibole to dresiarze tamto, zamknąć ich wszystkich, to zwierzęta nie ludzie itp.
A potem idą wbic lvl w tibi albo w lola czy jakas inna gre dla zjebów bez własnego życia.
Wyjdźcie z domów no live-y i powiedzcie co myślicie na żywo tym co was wk***iają i nie zesrajcie się :D

Mathiuser

2013-12-24, 01:08
Helmut1.8 napisał/a:

no live-y



:homer: Mam nadzieję, że rodzice załatwią tobie jakieś korki z angielskiego pod choinke

lobominator

2013-12-24, 01:22
Pikanie przy odczytywaniu nazwisk brzmi jakby kobitka dawała im niezłe epitety, a tak na serio powinni dostać za takie coś po jakimś bonusie do tych 8 lat.

rav4ever

2013-12-24, 01:28
Jestem zwolennikiem strzałów ostrzegawczych w potylicę. Do dupy z takim prawem, zajebią komuś dziecko, a rodzice z podatków jeszcze będą ich utrzymywać. No i my też. Zgwałcą dziecko-to samo. O ile bezpieczniej, taniej i prościej żyłoby się, gdyby za takie kurestwo nagradzać kulką 9mm.

606

2013-12-24, 02:22
grzesiu_id napisał/a:

@606 - Podaj mi miasto w którym ostatnio jakiś kibic zaje*bał drugiego oprócz Krakowa ( który jak ktoś dobrze wspomniał całe podłoże ma w porachunkach gangsterskich ). Więc przestań płakać nad kibicami bo jeżeli nie masz z nimi nic wspólnego to w czym oni Ci mogą przeszkadzać. A łykasz to co Ci fundują media i wydaje Ci się że to jeden z Twoich obecnie głownych problemów.
Dodatkowo śmieszy mnie to jak przy każdym wyroku jakiegoś kibica podaje się wiadomość że wsadzili kibola. Równie dobrze jakiegoś mordercę który dźgnął swoją babkę można przedstawiać że mordercą okazał się 25-letni sympatyk PO czy miłośnik brydża.
Tylko co ma jednego z drugim wspólnego. Więc nie rozumiem dlaczego każdy wyrok nieważne w jakiej sprawie, jesli dotyczy ona osoby chadzacej na mecze mówi się że to był kibol.
Czytając większość wpisów tu i na innych forach widzę wielką nagonkę na kibiców. Ciekawe tylko do kogo byście się zwracali z pomocą w przypadku ataku wroga ( biorąc pod uwagę liczebność naszej armii która by padla jak muchy ). Bo cała banda hipesterów i innych wymysłow 21 wieku już dawno by wtedy z tego kraju sp***o*ila :)

PS. Nie podpinacje nigdy więcej pob kibiców krakowskiej patolki bo to z kibicowaniem nie ma nic wspólnego :)



Wygogluj sobie i zobaczysz ile tego jest. Zabójstw zawsze niewiele, ale pobić od zaj***nia.
Przeszkadzają mi niektórzy kibice, bo są k***a otępiali na umyśle i potrafią wpie**olić człowiekowi za niewłaściwy w ich mniemaniu szalik czy koszulkę, a często za kobyle caco i weź mi tu nie pie**ol, że tak nie jest, bo wszyscy wiemy jak to wygląda.
A i zajebiście strzeliłeś tym, że nie mam nic wspólnego z kibicami. Tacy jak ty wiedzą najwięcej, szkoda tylko, że się k***a mylą.

W newsach podają, że kibol zabił kibola, bo k***a kibolami byli obaj i jest to wygodny pretekst. Tak samo wygodny dla krakowiaków, którzy rozpie**alają i tak beznadziejną reputację kibiców. A myślisz, że skąd i jak oni k***a werbują ludzi jak nie spośród kibiców właśnie? Studentów animacji kultury k***a zatrudnią? Jezuitów?

Cytat:

Ciekawe tylko do kogo byście się zwracali z pomocą w przypadku ataku wroga



Ja pie**olę, nie ośmieszaj się więcej. Co ty sobie k***a ubzdurałeś? Że TYLKO kibice są nadzieją tego kraju w przypadku wojny? Czyli k***a jak polska armia przestanie istnieć to mam zapie**alać np. do lecha poznań i prosić o pomoc w walce z najeźdźcą? :roll:
Już to kiedyś pisałem chyba. Jakby k***a dostali broń, to najpierw wyrównaliby rachunki pomiędzy klubami. A może nie, już widzę jak się jednoczą odwieczni wrogowie przeciw wrogiej armii. Maczety, bejsbole, kastety i tasaki :roll:

Nie podpinamy nigdy kibiców pod gangsterkę krakowską. Oni sami to robią i to bardzo skutecznie jak widzisz. Czyżby kibice krakowscy czuli się źle z takimi porównaniami? No to niech zrobią z tym k***a porządek. Nie potrafią się pozbyć paru gangsterów z własnego podwórka, którzy psują im reputację, a ty chcesz ich k***a ustawić naprzeciw wrogiej armii :roll:

I jeszcze raz :roll:
Weź się k***a chłopie.

kuber89

2013-12-24, 02:36
nieustannie bede powtarzał z tym gównem to tylko do gazu ;)

ItsGreeN

2013-12-24, 05:38
Posprzedawały się k***y wiślackie. O to cały GTS.

BykoZauruz

2013-12-24, 08:43
Wisla ma się czym chwalić.

tranzystor

2013-12-24, 08:53
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Podczas czytania wyroku, oskarżony zaczął "śpiewać" w stronę sędziny "Jesteś szalona". Trzeba mieć tupet albo być debilem... lub wiedzieć w jakiej kondycji są nasze sądy.




Wszystko dlatego, że Jarek wieczny prawiczek wykorzystał to bydło do rozgrywek politycznych nazywając ich "prawdziwymi polakami", którzy walczą o kraj. Czują się teraz przez to bezkarni, bo są postrzegani w niektórych kręgach jak opozycyjni działacze w czasach PRLu.

Gossu1988

2013-12-24, 09:55
ale ta sędzina wulgarna,co chwile jak mówiła musieli ją wypikać :D

SharpSe

2013-12-24, 13:52
ItsGreeN napisał/a:

Posprzedawały się k***y wiślackie. O to cały GTS.



ch*j z tym. Ważne że Tomuś w piachu.

Marchewka

2013-12-24, 15:08
W wolnej Polsce ta żydówka nie będzie miała tyle do powiedzenia.

kazik1985

2013-12-24, 15:16
Rozpie**alacie mnie. Może koleś był niewinny chcieli zamknąć jakiegoś typa i to zrobili.
hehe Polskie sądy kto był to wie.

Goger

2013-12-24, 16:19
Czemu ona przeklina po każdym imieniu ?