18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odśnieżanie w Genewie

Sakerava • 2010-12-19, 13:35
Taki sobie samochodowy curling, z niespodzianką : :-P
( niech wam będzie już ten curling)

Boss-man

2010-12-20, 00:07
Feragas napisał/a:

Bo k***a piaskarki k***a dopiero po fakcie puszczają, to jest właśnie k***a polska:) zamiast przed śniegiem, to nie ch*j po śniegu jak już najebie 5 ton.



Przecie to Szwajcaria :lodowka:

Stachu Wichura

2010-12-20, 01:49
niby Szwajcaria taka bogata a nie potrafią się ze śniegiem uporać

Huherko

2010-12-20, 18:05
piwko6 napisał/a:

ps. nie mam "c" z kreską... wina programu od karty graficznej



W ustawieniach Catalyst Control Center wyłącz hotkeya który ma przypisany skrót ALT+C :D

A co do filmiku to ja osobiście bym albo próbował omijać, albo zaprzeć się delikatnie o chodnik, oczywiście piwko za podkład muzyczny będzie, bo można się przy tym nieźle zrelaksować :D
Może ktoś zmontuje taką godzinną kompilację z utworami Bacha, Betowena (pisownia fonetyczna) lub Sztrausa (też fonetyczna :P )

~Conscribo

2010-12-20, 20:49
wszystkie te filmiki z poślizgami mają cechę wspólną - są kręcone w państwach niedoświadczonych śniegiem, lub kierowcy walą hamulec do oporu i liczą że się zatrzmyają, zamiast toczyć koła (przeca ta piaskarka spokojnie by sobie to auto ominęła).

Bart3kk

2010-12-20, 23:21
BOSS-Man matko jestes na WOR. U mnie w Ostrołęce auta z tymi rejestracjami sieją popłoch na rondach ;p

.:...........:.

2010-12-21, 07:41
Conscribo napisał/a:

wszystkie te filmiki z poślizgami mają cechę wspólną - są kręcone w państwach niedoświadczonych śniegiem


Chyba tak, w Szwajcarii śnieg to rzadkość.