18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odpowiedź Dżizusa

Zarammoth • 2014-01-09, 15:26

"Nareszcie wylądowałam bezpiecznie, dzięki ci Jezusie."
"Nie leciałem tym cholernym samolotem. Podziękuj swojemu pilotowi."

marcinusek

2014-01-09, 18:38
Mimo iż jestem ateistą to przez przymusowe staranie się zrobienia ze mnie katolika sprawiło że do teraz mam odzywki typu ''o boże'' , ''dzieki bogu'' itp ... no ale cóż ... traktuje to jako odzywka na tym samym poziomie co ''o k***a'' itp :)

pemb

2014-01-09, 18:46
@up
Nigdy nie mówię "dzięki bogu", ale "jezuuuu" już częściej. Najczęściej jednak "o k***a".

marcinusek

2014-01-09, 18:55
Tak czy siak robimy to odruchowo .

dagins

2014-01-09, 19:04
@marcinusek
Bo nie jesteś ateistą tylko antyklerykałem. Gdyby w mediach promowano katolicyzm, to byłbyś katolikiem, itp. ale szeroko promowany jest antyklerykalizm. Prawdopodobnie nie posiadasz własnego zdania, tylko idziesz razem z tłumem postępowców; świadomie bądź nie.

Zarammoth

2014-01-09, 19:19
@dagins: A ty na pewno jesteś katolikiem, bo rodzice niby byli i jesteś indoktrynowany od urodzenia jak wiele pokoleń wstecz twoi przodkowie. Zapewne jak byś się urodził na bliskim wchodzie modlił byś się do Allacha, a gdybyś urodził się parę tysięcy lat temu wierzyłbyś w Horusa Re.
Rozbraja mnie jak ktoś mówi o podążaniu za tłumem i nie posiadaniu własnego zdania jednocześnie robiąc to co większość, żeby nie wyróżniać się z tłumu.

set11

2014-01-09, 19:19
[quote="Freedomik"]No tak. Jak coś się uda np. operacja to "Dzięki bogu!", a o lekarzu się zapomina.



o lekarzu się zapomina? za dużo filmów się naoglądałeś

dagins

2014-01-09, 19:41
@Zarammoth
To już rodziców przekazujących swoim własnym dzieciom wiarę nazywa się indoktrynacją? Ale ten świat idzie do przodu, nie nadążam z tym postępem...

abcdefgz

2014-01-09, 20:09
dagins, Widzę, że znasz już całą biografię kolegi marcinusek na podstawie jego krótkiego, powierzchownego komentarza na sadistic. Gratuluje nadnaturalnych zdolności.

tadzio90

2014-01-09, 21:14
Freedomik napisał/a:

No tak. Jak coś się uda np. operacja to "Dzięki bogu!", a o lekarzu się zapomina.
Gdyby samolot tej baby by się rozbił to nie sądzę, by rodzina winiła za to Jezusa.



Ale za to, jeśli ona by przeżyła, a zginęło 200 osób, to i tak by Jezusowi dziękowali.

Glorek

2014-01-09, 21:20
Freedomik napisał/a:

No tak. Jak coś się uda np. operacja to "Dzięki bogu!", a o lekarzu się zapomina.
Gdyby samolot tej baby by się rozbił to nie sądzę, by rodzina winiła za to Jezusa.



Farmazony opowiadasz, każdy normalny człowiek podziękuje lekarzowi, tak samo jest z lataniem. Polacy(niestety chyba jako jedyni) biją brawo po wylądowaniu, i jak myślisz, komu? Jezusowi? pie**olisz to samo co większość ludzi, słowo w słowo. Zanim coś napiszesz, to się faktycznie nad tym zastanów, czy to w ogóle ma sens. Dziękuję i pozdrawiam.

skurwensyn

2014-01-09, 21:26
freedomik
jak operacja się uda to "Dzięki bogu"
jak się nie uda to "Bóg tak chciał"


chore w k***e katole :/

wajnona

2014-01-09, 22:40
Jestem wierzącą, ale zgadzam się z powyższymi - jak lekarz uratuje ludzkie życie, to podziękowania należą się lekarzowi, ludzie nie powinni wyjeżdżać z "dzięki Bogu" tylko dlatego, że wierzą. (Aczkolwiek powody z jakich tak sądzę zapewne różnią się ze zdaniem większości Sadoli, więc tej części nie wypowiem, żeby nie rozpętać shitstormu :D )

darnok99

2014-01-10, 19:58
flying the plane znaczy kierować samolotem a nie lecieć nim. Może się komuś przyda:)