18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odnalazłem Poligona...

Halman • 2022-01-24, 10:29

obecnie działa w jakucji... :szydera:

zendo178

2022-01-25, 15:05
dejwid092 napisał/a:

Jak bym miał do wyboru odjebac psa albo ciebie to wybrał bym ciebie. Nie wiem czy to brak miłości w dzieciństwie czy coś innego ale wiem jedno musisz być fest zj***na osobą....



zgadzam sie ludzie to najwieksze zlo tego swiata. jebac ludzi

BrainOsw

2022-01-25, 20:26
j***ć kundle, wałęsają się bezpańskie to odrazu odstrzelić, właścicielom psów doj***ć kary 5000+ jak ktoś wcześniej pisał za chodzenie bez smyczy albo za głośne szczekanie i do tego doj***ć jakąś opłatę za posiadanie psa, za to że po tych sk***ysynach zawsze zostają na chodnikach gówna. j***ni psiarze powinni wpie**alać to widelcami, a nie się k***y prujecie dlaczego ktoś nie lubi psów. Bo są k***a bezużyteczne, wolałbym ocalić drugiego człowieka bo przynajmniej coś wniesie do gospodarki albo padnie z głodu, a na taką psią k***ę tylko trzeba dokładać kasę i jeszcze ci śmieć sra po chodnikach. Grubo się wam w łebkach poj***ło oj grubo. Wszystko się zmieni w momencie jak otoczą was dzikie psy z dala od innych ludzi. Zmienicie perspektywę :)

mit2

2022-01-26, 15:08
Ja pie**ole, ale wysyp bambinistów. Przypominam, że ta strona nazywa się sadistic.pl, a nie r*chamswojegopupila.pl.

Pantaran

2022-01-26, 15:32
Kalmar napisał/a:

Ja myślę że ci wszyscy anty psiarze i kociarze ta ich nienawiść do tych zwierząt jest spowodowana tym że kiedy byli dziećmi rodzice im nie nie dali żadnego i tylko ojciec od czasu do czasu dawał się pobawić swoim ptaszkiem .



Ty to nie myśl ponieważ sobie z tym nie radzisz leć lepiej obciągnij ojcu i nie zmuszaj nas do czytania historii swojego patologicznego dzieciństwa.

JanJankowski

2024-01-26, 16:20
Hehe. Popieram 100%.
Pantaran napisał/a:

j***ni obrońcy kundli. Jakbyście codzień odprowadzali dziecko do szkoły bo wszędzie bezpańskie kundle albo naj***nej patologii to byście inaczej pisali. Nikt z tym nic nie robi. Jestem za odj***niem każdego psa bez obroży a właścicielom psów puszczanych bez opieki 5000 zł mandatu a że mieszkamy w Polsce + to +500 h sprzątania psich gówien oczywiście żeby nie sciemnili kary to +200 kg psiego gówna mają pokazać nazbieranego. A pies wam psiarze ryja lizał zaraz po tym jak sobie jaja i dupe opie**olił