18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odnalazłem Poligona...

Halman • 2022-01-24, 10:29

obecnie działa w jakucji... :szydera:

Biancaaaa

2022-01-24, 19:05
Nie fajne to było z jego strony

dejwid092

2022-01-24, 19:28
djpyza napisał/a:

jak ktoś stawia psa ponad człowiekiem to po prostu jest jebnięty. i daje się jeszcze do tego lizać po mordzie i powinien się leczyć nie ma na to żadnego wytłumaczenia ! psychiatryk i tyle !



Jak bym miał do wyboru odjebac psa albo ciebie to wybrał bym ciebie. Nie wiem czy to brak miłości w dzieciństwie czy coś innego ale wiem jedno musisz być fest zj***na osobą....

Adrian92

2022-01-24, 19:33
DrAK napisał/a:

Ludzie w tych czasach, mają więcej empatii do zwierząt niż do ludzi.



To zależy. Czasami tak a czasami nie. Człowiek ma los we włąsnej garści, czasami zwyczajnie nie zasługuje na szacunek jak i pomoc. Zwierze domowe jest jak małe dziecko którym trzeba się opiekować. Żaden pies niezależnie od rasy tak samo jak człowiek nie rodzi się zły.
Choć niewątpliwie jakbym miał do wyboru pomóc bezdomnemu psu lub jakiemus lewakowi z sadola to pomógłbym psu :D

djpyza

2022-01-24, 19:39
Kalmar napisał/a:

Ja myślę że ci wszyscy anty psiarze i kociarze ta ich nienawiść do tych zwierząt jest spowodowana tym że kiedy byli dziećmi rodzice im nie nie dali żadnego i tylko ojciec od czasu do czasu dawał się pobawić swoim ptaszkiem .



ptaszkiem to ty się bawisz na 1000% swego psiaka ! tak jesteś w nim zakochany !

dejwid092 napisał/a:

Jak bym miał do wyboru odjebac psa albo ciebie to wybrał bym ciebie. Nie wiem czy to brak miłości w dzieciństwie czy coś innego ale wiem jedno musisz być fest zj***na osobą....



jedynie co ty możesz zrobić i ci zostaję to popłakać w poduszkę albo pożalić się mamie lub tacie !

dejwid092

2022-01-24, 19:43
djpyza napisał/a:

ptaszkiem to ty się bawisz na 1000% swego psiaka ! tak jesteś w nim zakochany !
jedynie co ty możesz zrobić i ci zostaję to popłakać w poduszkę albo pożalić się mamie lub tacie !



Ferie już masz?czy jeszcze na szybko poprawiasz oceny?

djpyza

2022-01-24, 19:48
dejwid092 napisał/a:

Ferie już masz?czy jeszcze na szybko poprawiasz oceny?



a ci pies już mordę lizał dziecko ? chyba już po co ?

zbynekmaslanka

2022-01-24, 19:49
Widać ze rejestracje zamazane ... pewnie teraz ma przej***ne

dejwid092

2022-01-24, 19:53
djpyza napisał/a:

a ci pies już mordę lizał dziecko ? chyba już po co ?



Lepsze to niżeli jak ty lizać się z chłopakiem.nie oceniam każdy ma swoje problemy w życiu

Oring

2022-01-24, 20:15
DrAK napisał/a:

Ludzie w tych czasach, mają więcej empatii do zwierząt niż do ludzi.



no i dobrze ja jakbym miał do wyboru uratować jakieś zwierze, a człowieka to bym uratował zwierze, ludzie to k***y zadufane w sobie i smiecie i nie zaslugują na jakikolwiek szacunek .

torbap

2022-01-24, 20:32
Ja rozumiem, ze jak ktos psa/kota zajebie przypadkiem, samochodem czy cos, albo gdy pies kogos zaatakuje no to trzeba odjebac, albo polowania OK.
Ale wyzywanie sie na bezbronnych zwierzetach uwazam za poj***ne i takich pojebow leje po mordzie do nieprzytomnosci zeby taki ch*j poczul sie tak samo jak to katowane zwierze. Nie ruszaja mnie flaki na wiezchu, obcinanie glowy itp., ale nienawidze znecania sie nad slabszymi istotami.

tigerqaz

2022-01-24, 20:46
adess94 napisał/a:

Zaiste kozak, strzelił do psa, pie**olony wioskowy cham.



Pieskowi się podobało.
Radośnie macha ogonkiem :D

kubol

2022-01-24, 21:33
DoMESTOS napisał/a:

Jeżeli jest pełno takich bezpańskich psów które tworzą watahy i atakują ludzi a władze mają to w dupie to niestety ale innego rozwiązania nie ma.



To mogl go przynajmniej zabic a nie zostawiac w takim stanie. Sk***ysyn, i ty tez

szpunar85

2022-01-24, 23:02
DoMESTOS napisał/a:

Jeżeli jest pełno takich bezpańskich psów które tworzą watahy i atakują ludzi a władze mają to w dupie to niestety ale innego rozwiązania nie ma.



Wiadomo na wschodzie to już stanowi konkretne zagrożenie dla np. dzieci. Inna rzecz, że mógł przymierzyć lepiej, albo poprawić, po ch*j się ma kundel męczyć, a jak by już było truchło to chociaż do jakiegoś rowu obok mógł wrzucić, bo takiego wierzgającego to strach przed wscieklizną łapać.

7wporzondku

2022-01-25, 08:37
torbap napisał/a:

Ja rozumiem, ze jak ktos psa/kota zajebie przypadkiem, samochodem czy cos, albo gdy pies kogos zaatakuje no to trzeba odjebac, albo polowania OK.
Ale wyzywanie sie na bezbronnych zwierzetach uwazam za poj***ne i takich pojebow leje po mordzie do nieprzytomnosci zeby taki ch*j poczul sie tak samo jak to katowane zwierze. Nie ruszaja mnie flaki na wiezchu, obcinanie glowy itp., ale nienawidze znecania sie nad slabszymi istotami.



Może mu córkę pogryzł i ch*j

mav

2022-01-25, 12:49
Podobało mu się zobaczcie jak radośnie macha ogonkiem :D