18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odjebała pani

TT4 • 2017-06-07, 04:22
Zapłaci pani.


~DMT

2017-06-07, 04:35
Zależy w jakiej firmie jeździ... Wszystkie porządne mają ubezpieczenie na taką okoliczność.
Taka ciekawostka: Gdy kierowcą jest kobieta, składka ubezpieczenia jest wyższa. Przypadek?

Aqualinespirit

2017-06-07, 05:14
Kobiety to jednak mają kiepską wyobraźnię przestrzenną.

~Velture

2017-06-07, 05:21
Kolejny dowód na to, że....

MgrMajster

2017-06-07, 06:22
I ta jej mina mówiąca, co żeś kuźwa debilu odj***ł :D :mrgreen:

HalfGod

2017-06-07, 06:50
Ochrona płakała jak to oglądała :D

wormgoro

2017-06-07, 07:32
Tyle browarów to mogła tylko kobieta wyj***ć.

Podporucznik_Bao_Bao

2017-06-07, 08:25
Dlaczego nikt jej nie zaj***ł w mordę za to barbarzyństwo ?

pawel578

2017-06-07, 10:07
Pani? Podobna do Wieśka kierowcy mojego wujka

airwalk

2017-06-07, 14:24
a może kobitka chciała pomóc synowi w robocie i zj***ła temat, bo jakoś nie wygląda mi na kierowce dostawczaka

Moby_Dick

2017-06-07, 14:46
Baba co wygląda jak typowy Zbychu ciąga towar, a dwie c*pki stoją i patrzą :amused:
Co za k***a czasy :szydera:

Kominek1993

2017-06-07, 14:55
@up Jeśli ta wyglądająca, jak typowy Zbychu baba pracuje w zawodzie i do jej obowiązków należy rozładunek, to nie rozumiem, w imię czego te "dwie c*pki" mają jej w tym pomóc. Jeśli zamówisz sobie stół dębowy do domu z usługą rozładunku i przywiozą Ci to dwie baby, to sam zaczniesz to wnosić, albo im pomożesz, mimo zapłaty za usługę? Ja pie**olę - płacę, żądam. Co innego trochę pomóc, a co innego odwalić za kogoś robotę.

trzysety

2017-06-07, 15:01
Bo to jest Norwegia, w tle słychać.
Tutaj poszło to w jakimś dziwnym kierunku, jako kurierzy, pocztowcy z paczkami, ratownicy na karetkach - same kobiety.
Tak jakby za daleko poszli z tym równouprawnieniem, nie ma równowagi tylko dominacja kobiet ale o dziwo nie w zawodach faktycznie ciężkich fizycznie. Koszenie trawników - prawie same panie ale już na morzu, w budownictwie zostali faceci.

Moby_Dick

2017-06-07, 16:08
Kominek1993 napisał/a:

@up Jeśli ta wyglądająca, jak typowy Zbychu baba pracuje w zawodzie i do jej obowiązków należy rozładunek, to nie rozumiem, w imię czego te "dwie c*pki" mają jej w tym pomóc. Jeśli zamówisz sobie stół dębowy do domu z usługą rozładunku i przywiozą Ci to dwie baby, to sam zaczniesz to wnosić, albo im pomożesz, mimo zapłaty za usługę? Ja pie**olę - płacę, żądam. Co innego trochę pomóc, a co innego odwalić za kogoś robotę.



To Ty se żądaj. Jestem facetem i nawet jak baba wygląda jak Zbychu i sie zajmuje dostawą, to jej zaoferuje pomoc (nikt nie mówi o odj***niu za nią roboty). Taka różnica między facetami, a c**ami. Bycie dżentelmenem i posiadanie kultury nie kosztuje.
A porównanie baby z c**ami do tego, że dzisiaj takie czasy, że kobiety wykonują robotę facetów, a faceci chodzą se k***a robić brwi i paznokcie :hitler:

~Velture

2017-06-07, 16:29
Kominek1993 napisał/a:

@up Jeśli ta wyglądająca, jak typowy Zbychu baba pracuje w zawodzie i do jej obowiązków należy rozładunek, to nie rozumiem, w imię czego te "dwie c*pki" mają jej w tym pomóc. Jeśli zamówisz sobie stół dębowy do domu z usługą rozładunku i przywiozą Ci to dwie baby, to sam zaczniesz to wnosić, albo im pomożesz, mimo zapłaty za usługę? Ja pie**olę - płacę, żądam. Co innego trochę pomóc, a co innego odwalić za kogoś robotę.



Popieram.

Nieraz coś zamawiam i zaznaczam opcję wniesienia.
Zawsze z płatnością przy odbiorze.
Bo pie**olę się j***ć dla oszczędzenia kilku złotych.

Raz jak wymieniałem kostkę na podjeździe to podjechał gość i pomimo, że miał taką specjalną przyczepę z chwytakiem to zdjął wszystko mi przed bramę i mówi, że jest samemu bo 2 kolesi nie przyszło do roboty a wózek został w firmie i nie wniesie i pyta czy sąsiedzi nie pomogą.
Powiedziałem, że mam to w dupie bo dopłaciłem za wniesienie podczas zamawiania i koło ch*ja mi zwisa czy jest samemu czy co bo nie po to dopłacałem 300zł za wniesienie na posesję aby mi to zostawili przed bramą gdzie mi ktoś to zajebie w nocy a ja nie mogę wyjechać samochodem.
Kazałem ch*jowi kombinować i dzwonić do firmy albo zabierać kostkę i wrócić jak będzie ekipa i sprzęt aby mi to wnieść.

No i co? Da się? Da się. Zadzwonił do firmy i kierownik mu powiedział aby poszukał lokalnych i im zapłacił stówę za wniesienie tego za bramę.