18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

odc. 69 wg GITD kierujesz autem JESTEŚ MORDERCĄ - ZABÓJCĄ

Goger • 2014-01-06, 12:47
Nowy film który pojawił się na kanale Pana Emila. W roli operatora tym razem nie Emil. Niestety wideo wertykalne


Ciekawe stwierdzenie...
"Każdy kto siada za kierownice jest potencjalnym zabójcą"
to tak jakby powiedzieć każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem, bo ma penisa...

markop4321

2014-01-06, 12:56
No to sie k***a zobaczył w internecie. Witamy na sadolu.

Kaskaderdx10

2014-01-06, 12:57
kim jesteś?
jesteś mordercą!
kim jesteś?
jesteś mordercą!

Autor

2014-01-06, 13:19
Nie lubię generalizować, ale patrząc na butę tych życiowych nieudaczników co pracują " za karę " i wysiadują jak kura jajo przez 8 godzin pierdząc w fotel: bez stresu; czy wystarczy im aby opłacić pod koniec miesiąca podatki, wypłacić ludziom pensję, przemyśleć strategię rozwoju firmy ( by nie utopić ), zwyczajnie robi mi się niedobrze. A te ofiary Pana Emila i jemu podobnych, nie mają nawet cywilnej odwagi na rozmowę z obywatelem. k***a kto ich płodzi?
GITD i SM to jest banda nierobów, a dla równowagi; nigdy złego słowa nie powiem na Drogówkę, szanuję ich pracę!

Foodman

2014-01-06, 13:49
czyli ja siedząc przed kompem jestem potencjalnym hakerem?

markop4321

2014-01-06, 14:00
Foodman napisał/a:

czyli ja siedząc przed kompem jestem potencjalnym hakerem?



ty akurat siedząc przed kompem jesteś potencjalnym gimbusem.

mare30ks

2014-01-06, 14:14
@Autor - sama idea ITD jest dobra, mowie o tej pierwotnej gdzie mieli sie zajmowac samochodami ciezarowymi, czasem pracy, bezpieczenstwem kierowcow etc. to nie wina inspekcji ze donek w 2011 dolozyl im fotoradary i kazal jebac ludzi jak popadnie

chociaz nie da sie ukryc ze ten inspektor za madry to nie jest stwierdzajac ze kazdy kierowca jest potencjalnym morderca :roll:

preakme

2014-01-06, 14:27
W sylwestra wszyscy byliśmy potencjalnymi Terrorystami!

Mysz_Kamiki

2014-01-06, 14:37
Jeżeli chodzi o Emila to przynajmniej wie co do nich mówić. Gość na filmiku nie powinien się zajmować nagrywaniem skoro nic nie ma do powiedzenia. Nawet nie wie w jaki sposób sprawdzić rzetelność wykonywanej przez nich pracy. Dupę zawraca tylko, ot wielki wojownik o prawdę. A w stwierdzeniu
"każdy kto siada za kierownice jest potencjalnym zabójcą" nie widzę nic dziwnego...

Goger

2014-01-06, 14:44
@Mysz_Kamiki
To źle że nie widzisz nic dziwnego w tym stwierdzeniu, jeżeli mielibyśmy myśleć takimi kategoriami to, nic nie miało by sensu.
"Jesteś kobietą, nie wychodź z kuchni bo ktoś Cię zgwałci" to zdanie nadal nie jest dla Ciebie dziwne ?

tabaraba

2014-01-06, 15:10
mając penisa i rękę jest się potencjalnym masturbatorem :)

Ha...........ng

2014-01-06, 15:13
Cytat:

czyli ja siedząc przed kompem jestem potencjalnym hakerem?



Jesteś potencjalnym mastrubatorem. k***a co ja pie**ole, ty nim jesteś

bardab20

2014-01-06, 15:22
Bad filming ,good filming, pamietaj

Sylarr

2014-01-06, 15:28
Każdy kto ma ku*asa jest potencjalnym gwałcicielem!

adamko

2014-01-06, 15:30
Każdy, kto ma dwie ręce, jest potencjalnym mordercą.
Każdy, kto dzierży w rękach młotek, jest potencjalnym mordercą.
Każdy, kto korzysta z internetu, jest potencjalnym mordercą.
Każdy, kto ma butelkę wody, jest potencjalnym mordercą.
Każdy, kto ma nóż kuchenny, jest potencjalnym mordercą.
A wiecie kto jest najbardziej prawdopodobnym potencjalnym mordercą? Strażnik miejski/policjant bo posiada przy sobie broń czy też inne środku przymusu bezpośredniego, którymi można zabić bez problemów.