18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

odc. 69 wg GITD kierujesz autem JESTEŚ MORDERCĄ - ZABÓJCĄ

Goger • 2014-01-06, 12:47
Nowy film który pojawił się na kanale Pana Emila. W roli operatora tym razem nie Emil. Niestety wideo wertykalne


Ciekawe stwierdzenie...
"Każdy kto siada za kierownice jest potencjalnym zabójcą"
to tak jakby powiedzieć każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem, bo ma penisa...

majkel_admwz

2014-01-06, 15:38
"Każdy kto siada za kierownice jest potencjalnym zabójcą" :samoboj:

brodziu666

2014-01-06, 15:44
mordercy, mordercy wszedzie mordercy!

perki

2014-01-06, 15:44
jak sobie piz**a nie życzy to zamiast do gitd pracować może zatrudnić się np w tesco na kasie

Autor

2014-01-06, 15:44
@mare30ks
Nie twierdzę, że te instytucje są z założenia złe.
Ale ludzie w nich pracujący wykazują się: ogromną butą, brakiem kultury, brakiem znajomości prawa, brakiem znajomości kodeksu ruchu drogowego i często są nastawieni stricte zarobkowo.
Z inspektorami ITD, jeśli chodzi o takie miejsca jeszcze nie miałem okazji się spotkać, jednakże Straż Miejska/Gminna często zakopuje się pod liśćmi byle tylko chwycić delikwenta tuż przed końcem obszaru zabudowania.
Z tego co obserwuję nawet Komendantom SM wydaje się, że są ponad Prokuraturą Generalną.
Pozwolę sobie przytoczyć cytat z rp.pl "Sama straż miejska nie przejmuje się stanowiskiem Andrzeja Seremeta. Joanna Wojtach, rzecznik szczecińskiej straży miejskiej, od której zaczęło się całe zamieszanie, zauważa, że prokurator generalny nie jest w Polsce ustawodawcą. – Jego stanowisko nas nie obowiązuje. Dla nas wiążące jest prawo o ruchu drogowym – tłumaczy Wojtach."
Więc założenia nie mają nic wspólnego z tym co wyczyniają i co ze sobą reprezentują przedstawiciele danych organów.

korinogaro

2014-01-06, 15:48
Spytałbym: "a pana kolega, potencjalny morderca?" ;p

domat1

2014-01-06, 15:52
witamy na sadolu cieciu z filmu

wÃ...........da

2014-01-06, 16:10
każda kobieta jest potencjalną dz**ką ?

Sosnowiec_jest_be

2014-01-06, 16:11
Jeżdżę według kodeksu drogowego i przestrzegam zasad ruchu na drodze. Żaden ciul nie będzie mi pie**olił, że jestem potencjalnym zabójcą. A wszystkim wyprzedzającym na trzeciego, wsiadającym po piwie za kierownice, trzymającym się 2 cm przy zderzaku, przejeżdzającym na późnym pomarańczowym i przyspieszającym na przejściach dla pierwszych. Wielki murzyński ch*j w dupe. Niech was pies j***ł.

wÃ...........da

2014-01-06, 16:11
wszyscy do więzienia

WalniętyKnur

2014-01-06, 16:43
wg genderu to że ma penisa nie znaczy że jest mężczyzną, a tym bardziej gwałcicielem!!!

yoyoyo

2014-01-06, 16:46
Cytat:

Ciekawe stwierdzenie...
"Każdy kto siada za kierownice jest potencjalnym zabójcą"
to tak jakby powiedzieć każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem, bo ma penisa...



A ja jestem tego samego zdania i w taki właśnie sposób myślę o sobie, wsiadając za kierownicę. Mam wyobraźnię i wolę być świadomy, że jedna, nawet najmniejsza głupia decyzja na drodze może spowodować, że ktoś przeze mnie będzie cierpiał. Jeżdżę więc ostrożnie, by zabójcą się nie stać.

Ale "intelektualna elyta" obraża się za określenie "potencjalny zabójca", bo zupełnie go w tym kontekście nie rozumie. :samoboj:

Kubas1993

2014-01-06, 16:56
Słownik języka polskiego PWN:
zabójca «człowiek umyślnie pozbawiający kogoś życia»
morderca «przestępca pozbawiający życia drugiego człowieka»
morderstwo «przestępstwo polegające na umyślnym pozbawieniu życia człowieka»


HariDee

2014-01-06, 16:56
Debile nie znacie znaczenia slowa 'potencjalnie'. Wielka mi afera.

_Azazel

2014-01-06, 17:04
Czyli można śmiało stwierdzić że główny bohater jest potencjalnym pedałem :amused:

mobidick16

2014-01-06, 18:43
Wk******e ludzi taki gadaniem. To już się robi nudne...