18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona atakuje kibiców

pelepele • 2013-06-10, 14:27
Mecz: Miedź Legnica - Cracovia Kraków

Zaraz po zaprezentowaniu oprawy przez kibiców Cracovii na sektor wkroczyła ochrona z gazem i pałkami w celu spacyfikowania kibiców. Jak widać na filmie zaatakowane zostały również kobiety i dzieci.

Chwilę później ochrona zaatakowała również kibiców Miedzi Legnica w ich sektorze, a wychodzący ze stadionu kibice Cracovii mogli usłyszeć od policjantów w mundurach teksty takie jak: "je*ać żydów", "spotkamy się pod Wrocławiem".

I teraz uwaga! Cytat z jednego forum dotyczący tej sprawy: "Po meczu policja przekazała sprawę do prokuratury za bezpodstawne użycie siły przez ochronę."

Jak widać mamy w tym kraju policję i POlicję.
Zachowania ochrony nie mam nawet siły komentować. Dobrze, że zajmie się tym prokuratura.


push3k

2013-06-10, 14:32
Nic nowego, ale, że policja stanęła po stronie kibiców? Jakieś lepsze info?

Radysh

2013-06-10, 14:37
To się nazywa dmuchać na zimne.

ph...........ks

2013-06-10, 15:21
Wnoszenie na stadion materiałów pirotechnicznych jest zabronione i za to dostali wpie**ol. Niewiniątka.

In...........eo

2013-06-10, 15:48
Byłem tam, z tego co kojarzę mecz był w sobotę, i powiem Ci grubo przesadzasz z tym opisem. Trochę k*** w stronę policji poszło, trochę się ponapie**alali ale nic szczególnego.


PS: Tak swoją drogą Cracovia to k***y jakich mało, j***ć ich.

HotSzot

2013-06-10, 15:53
UltorMatrix napisał/a:

Byłem tam...PS: Tak swoją drogą Cracovia to k***y jakich mało, j***ć ich.

Zapomniales dopisac ze siedziales jak potulna p*zdeczka, i poprzeklinales po wszystkim w internecie.

kuczaj

2013-06-10, 16:23
O nie, znowu policja bije biednych kiboli? ;'(

Prof._Kot_Budd

2013-06-10, 16:24
Policja mówi j***ć żydów... jest nadzieja.

sn...........r9

2013-06-10, 18:51
Po prostu klub za ochroniarzy zatrudnił swoich wiernych stadionowych karków. Często się tak dzieje, bo przecież normalni ochroniarze tj głównie inwalidzi i renciści do ochraniania meczów futbolowych nadają się średnio.

xts

2013-06-10, 19:11
ochrona atakuje zwierzęta

Li...........94

2013-06-10, 19:18
Jakoś mi tych ulicznych cwaniaków wcale nie szkoda. Niech oni chociaż raz dostaną wpie**ol "za nic". Typowe zachowanie: Najpierw sie rzucają, klną na policję, a gdy w końcu ich należycie potraktują, to pierwsi lecą ze skargami na komisariat.

Lelum_Polelum223

2013-06-10, 19:28
jak zwykle palą race a później mają pretensje że ktoś ich spacyfikował. Zresztą nie cały sektor został zgarniety tylko kilka osób.

pelepele

2013-06-10, 22:54
Lelum_Polelum223 napisał/a:

jak zwykle palą race a później mają pretensje że ktoś ich spacyfikował. Zresztą nie cały sektor został zgarniety tylko kilka osób.



Wybacz, że odniosę się do Twojego posta, ale bardziej chciałbym spytać ogół oponentów opraw meczowych.

Czemu wyście się tak tych rac uczepili? Każdy film o kibicach na sadolu to komentarze o racach.
Czy ktoś kiedyś przez nie zginął? Czy jakiś kibic zabił kogoś kiedyś racą? W czym one tak wam przeszkadzają jeśli odpalają je odpowiedzialne osoby i służą tylko do nadania kolorytu szarej jak sku***syn rzeczywistości polskiej piłki?
Jak ktoś mi odpowie normalnie na to pytanie to dostaje piwo i sypię głowę popiołem. Nie chcę odpowiedzi typu "bo są zakazane". Jakoś przechodzenie na czerwonym świetle przez jezdnię też jest zakazane a jeszcze nie widziałem, żeby oddział policji/ochrony bił za to kogoś pałami i pryskał gazem łzawiącym.

huntz0r

2013-06-10, 23:33
@pelepele mądrze prawisz synu .. browar. Ograniczonym ludziom nie wytłumaczysz..