18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona atakuje kibiców

pelepele • 2013-06-10, 14:27
Mecz: Miedź Legnica - Cracovia Kraków

Zaraz po zaprezentowaniu oprawy przez kibiców Cracovii na sektor wkroczyła ochrona z gazem i pałkami w celu spacyfikowania kibiców. Jak widać na filmie zaatakowane zostały również kobiety i dzieci.

Chwilę później ochrona zaatakowała również kibiców Miedzi Legnica w ich sektorze, a wychodzący ze stadionu kibice Cracovii mogli usłyszeć od policjantów w mundurach teksty takie jak: "je*ać żydów", "spotkamy się pod Wrocławiem".

I teraz uwaga! Cytat z jednego forum dotyczący tej sprawy: "Po meczu policja przekazała sprawę do prokuratury za bezpodstawne użycie siły przez ochronę."

Jak widać mamy w tym kraju policję i POlicję.
Zachowania ochrony nie mam nawet siły komentować. Dobrze, że zajmie się tym prokuratura.


DuckDodgers

2013-06-11, 18:30
pelepele napisał/a:


Na pewno gdy są prezentowane oprawy, sektorówki i odpalana jest pirotechnika to wiadomo jest, że wtedy w większości przypadków robią to właśnie odpowiedzialne osoby. Inna sprawa gdy pojawia się samo racowisko na trybunie, wtedy nie można być pewnym, że każdy z racą w ręku jest właśnie odpowiedzialny.



Musiałyby istnieć uprawnienia do wnoszenia i odpalania rac, czyli musiałoby być przeszkolenie i jakiś egzamin a znowu do tego potrzebne są pieniądze. I dlatego jest to zakazane. Raca jest niebezpieczna a nie mamy gwarancji kto ją trzyma, a "raczej osoba odpowiedzialna" to nie jest wystarczające zabezpieczenie. Dla mnie to jest normalne i logiczne.

chrzanu34

2013-06-13, 00:11
śmiedź legnica
chuuj śląsk

fazzie

2013-06-15, 03:11
phoks napisał/a:

Wnoszenie na stadion materiałów pirotechnicznych jest zabronione i za to dostali wpie**ol. Niewiniątka.




o zobaczcie go jaki stażnik teksasu sie znalazł :lol: życze ci pajacu z całego serca zeby cie kiedys policja napie**oliła i zagazowała za to że np pijesz piwo w miejscu publicznym, przeciez to też jest zabronione, a za przekroczenie prędkości powinieneś za każdym razem zjeżdżać na dołek, w końcu stwarzasz większe niebezpieczeństwo niż kibic z racą.
Swoją droga co to k***a za ekipa ze im ochrona wchodzi na sektor i wyciąga ludzi...