18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzony cygan

platini1 • 2013-07-05, 12:46
Witam, ostatnio przeglądając YouTube, wpadłem na filmik o cyganie. Wyraziłem się pod nim dość niepochlebnie na temat romów. W ramach odpowiedzi otrzymałem wiadomość od jednego z przedstawicieli tej mniejszości etnicznej. Treść przedstawiam na screenie.



Z tego co pamiętam już podobny temat był, dlatego to tu wstawiam, aby pokazać, że posiadanie internetu u romów jest coraz częstszym zjawiskiem. Jedno muszę przyznać ortografia tego osobnika jest na wyższym poziomie od niektórych rodowitych Polaków.

Pierwszy temat, więc wszystko mi jedno jak go ocenicie.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-05, 18:20
Też miałem przyjemność dostać na YT kilka fajnych wiadomości od brudasa :D
Wklejam dwie najciekawsze :D





oc...........an

2013-07-05, 18:28
Daj ktoś linka do YT żebym też mógł zrobić sobie darcie z tych brudasów ;) Na dodatek coś tu mało "bulu" dupy jest ostatnio, więc cyganie z bólem dupy poprawią mi humor ;)

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-05, 18:34
DUST DEVIL napisał/a:

Daj ktoś linka do YT żebym też mógł zrobić sobie darcie z tych brudasów ;) Na dodatek coś tu mało "bulu" dupy jest ostatnio, więc cyganie z bólem dupy poprawią mi humor ;)



Masz u mnie w poście nick użyszkodnika.
Zobacz pod jakimi tematami się wypowiada i jedziesz z koksem :D

kyk

2013-07-05, 18:39
Znalazł się j***ny, pisze żeby nie "wrzucać cyganów do jednego wora" i nie oceniać stereotypami a sam jedzie na wszystkich nas polaków.
Cytat:

"a polacy to alkoholicy, złodzieje, chamy i mordercy bo przeciez taka opinia krazy o was w calej europie"


a cyganie to:
złodzieje, żebraki, krętacze, gwałciciele, porywacze, wyłudzacze alkoholicy zbierający na "chleb", brudasy, j***ne nieroby zamiast pracować siedzą na ulicach i naciągają ludzi żeby dali pieniądze, załatwiają swoje potrzeby tam, gdzie chcą i można tak wymieniać długo długo. Na zakończenie dodam że jeżeli by obcinać ręce za kradzieże to wszyscy cyganie by ich nie mieli.

di...........os

2013-07-05, 18:45
!Timon napisał/a:

@dionizodoros

Wiesz dlaczego oceniamy inne nacje? Z tego samego powodu z którego psy liżą swoje jajka.
Bo mogą.

Polacy cyganami Europy? Tak mogą mówić tylko zakompleksione polaczki i założę się, że to jakiś taki rurkowiec wymyślił.

Nikt nas tak ostro nie krytykuje jak niektórzy nasi (tfu!) rodacy.



I z tego samego tytułu robią to cyganie (oceniają nacje, nie liżą jajka. Choć ch*j tam go wie). Nie można mieć jednak do nich o to pretensje.


By było jasne - tę opinię usłyszałem gdy pracowałem w wakacje na farmie truskawek w Anglii. Tak samo, Niemcy, których udało mi się poznać, dziwili się, że my (ja i moi znajomi) nie odbiegami zbytnio obyczajami i wyglądem od nich, obywateli EUROPY.


Polska zawsze była krajem o niskim znaczeniu politycznym w europie - nie jednak ze względu na gospodarkę, czy wojsko, a przez to, że próbowaliśmy na siłę zaprzyjaźnić się z potęgami europejskimi. Rosja przykładowo wybrała niezależność, autonomiczną kulturę - przełożyło się to na zdobycze literackie i naukowe (osobną kwestią jest to, że Polacy nie inwestowali w uniwersytety... Polscy panicze objeżdżali więc europejskie uczelnie. Efekt jest taki, że jedyne dwa polskie noble z dziedziny nauki, zdobyła Polka kształcona we Francji).

miszczcieniu

2013-07-05, 19:06
co jak co, mnie to tam nie rusza, ale tekssty mają wyj***ne z kapci haha :D sam bym lepszych nie wymyślił :D

Loaloa

2013-07-05, 21:57
Cyganów nie lubię, ale to o złodziejskiej hołocie z Polski to prawda. Mam swoją teorię dlaczego Cyganie tak dobrze czują się w Polsce - po prostu lubią mieszkać w syfie i brudzie.

jakiw

2013-07-06, 00:51
Fake! Cyganie to analfabeci!

platini1

2013-07-06, 02:08
@up też byłem zszokowany jego poprawną polszczyzną ;p

Sz...........an

2013-07-08, 01:31
BongMan napisał/a:

Cyganie tacy pokrzywdzeni, że nie mają własnego kraju i muszą w tej złej Polsce siedzieć... A ja mam dla nich propozycję: Cały kontynent, 14 milionów km² tylko dla nich!
Obrazek




Nic z tego kolego :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_antarktyczny