18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzony cygan

platini1 • 2013-07-05, 12:46
Witam, ostatnio przeglądając YouTube, wpadłem na filmik o cyganie. Wyraziłem się pod nim dość niepochlebnie na temat romów. W ramach odpowiedzi otrzymałem wiadomość od jednego z przedstawicieli tej mniejszości etnicznej. Treść przedstawiam na screenie.



Z tego co pamiętam już podobny temat był, dlatego to tu wstawiam, aby pokazać, że posiadanie internetu u romów jest coraz częstszym zjawiskiem. Jedno muszę przyznać ortografia tego osobnika jest na wyższym poziomie od niektórych rodowitych Polaków.

Pierwszy temat, więc wszystko mi jedno jak go ocenicie.

di...........os

2013-07-05, 16:57
dashadow napisał/a:



idziesz do jednego worka ze wszystkimi, którzy koniecznie muszą napisać że to ich pierwszy temat

a co do gruzożerców - czytając cały czas miałem wrażenie że pisze o swoich. wszystko pasuje.



Piszą że to ich pierwszy temat, bo admini wymagają opisu itd. A że niektórzy nie wiedzą co pod tak sformułowanymi dyrektywami mają na myśli admini, piszą to, co piszą wszyscy. Masz wyjaśnienie i już się nad tym nie zastanawiaj.

Hanniballl

2013-07-05, 16:57
A tam się spinacie, to taki szyfr. Tak naprawdę to on o swoich braciach cyganach pisze...


A tak na poważnie, to cieszy mnie to co się dzieje w Europie, tzn. coraz wiecej protestów przeciwko muzułmanom i cyganom. Widać, że ludziom zaczyna to ciążyć i bardzo dobrze, bo za jakiś czas mogło by być za późno.

Musimy też podziękować Tuskowi za to, że w Polsce taki niski socjal jest, bo dzięki temu tam mało ich do nas przybywa. Dzięki Donek ;)

Prescot

2013-07-05, 17:03
Dzisiaj te pasożyty łaziły u mnie po osiedlu i słyszałem ze kogos okradły.. :roll:

Ba...........or

2013-07-05, 17:06
wiecie co to trolling? to poczytajcie k***a.

di...........os

2013-07-05, 17:09
Co by nie mówić - w pojęciu dużej części obywateli Europy zachodniej, Polak jest faktycznie tym, o czym pisze ten cygan :) . Oczywiście żaden z nas by się nie zgodził, gdyby ktoś twierdził, że jesteśmy tym, o czym pisze tamten... Jednak to nie my pracujemy sobie na opinie u tych, których osobiście nie znamy, tylko ekstrema naszych współrodowitych. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie twierdziłby, że na przykład każdy Francuz to tchórz, jednak wojskowi francuscy wyrobili sobie pewną markę... To jest właśnie pokłosie myślenia indukcyjnie bardzo uogólnionego: nie jest dowodem na to, że wszyscy Polacy są złodziejami, fakt, że spotkaliśmy jednego Polaka złodzieja.


Sami jesteście jednak sobie winni. Czyż nie macie tak z innymi nacjami? Przecież Polaków świat traktuje jak cyganów Europy... Jakim więc prawem oceniacie kategorycznie innych?

mr_9mm

2013-07-05, 17:13
@DUST_DEVIL wyprzedziłeś mnie z tym Testo :-D
Ale taka prawda, Polak musi zapierdzielać w robocie, by Pan Cygan na socjalu miał co do garnka włożyć. 8-)

maciek24043

2013-07-05, 17:14
No nie wiecie, że te brudasy się uważają za Polaków? Przecież on pisał o swoich, tylko ich nazwał Polakami.

!Timon

2013-07-05, 17:20
@dionizodoros

Wiesz dlaczego oceniamy inne nacje? Z tego samego powodu z którego psy liżą swoje jajka.
Bo mogą.

Polacy cyganami Europy? Tak mogą mówić tylko zakompleksione polaczki i założę się, że to jakiś taki rurkowiec wymyślił.

Nikt nas tak ostro nie krytykuje jak niektórzy nasi (tfu!) rodacy.

rejzer

2013-07-05, 17:21
ból dupy lvl cygan :krejzi:

madej200

2013-07-05, 17:24
Czytajac te wypociny mam wrazenie ze on pisze o swoich wspolplemiencach...

Boldek

2013-07-05, 17:27
Podeślij mu ten filmik :spoko:

pajac2008

2013-07-05, 17:28
rozdeptałbym go.

oc...........an

2013-07-05, 17:36
rksrobert napisał/a:

Niech ktoś mu podeśle link filmiku gdzie cyganie srają za "domem". Nagrywane ukrytą kamerą i gruba baba zauważa gościa.




Proszę bardzo!



Nawet bit do piosenki jest kradziony :roll:

Peter-Norivotset

2013-07-05, 17:41
DUST DEVIL napisał/a:

Aż mnie oczy bolą tak mocne

Ale niestety Polak jest gorszy od cygana :( Sam monarcha YT tak stwierdził, a gdzie nam kłócić się z człowiekiem, która ma 3 zestawy ZIRH :emo:




Filmik autorstwa Testo (dla was Pan Łukasz psy :pejcz: )


A tak BTW to prawdziwych cyganów i arabów już nie ma:


Za Testa krata browarów, a raczej teqili negro prosto z vinis. Mój król nawet tutaj sięga :hurra:

typo

2013-07-05, 18:16
Ja tu widze duży potencjał dla wykorzystania kibolskich sił z Polski. Najlepiej wziac tych z Krakowa, ale mozna w sumie pomieszac. Taka mieszanke np. Lechowo-Legiowo-Krakowsko-Wroclawska (tych zorientowanych na masakre, ich da sie przekonac ze wspolna rzez na cyganach bedzie lepsza w symbiozie) wypuscic na wszystkich cyganow ktorzy sie sadza na Polakow.


Ciapatych tez mozna dac do druzyny Cyganow. A CO!

Jak to Wojcik mowil:

GOLIĆ FRAJERÓW!