18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrońca krzyża: Jesteście całkiem przyzwoici

le...........k8 • 2013-06-16, 18:43
Każdy ma swoją cenę, czy gra na dwa fronty?




Andrzej Hadacz, jeden z obrońców krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego stanął dziś u boku komitetu honorowego Parady Równości w Warszawie. - Ja widzę, że tych ludzi jest coraz więcej. Nie możemy tego izolować. Mamy ich wziąć do wagonów wsadzić, do Oświęcimia ich wywieźć? Musimy coś z tym zrobić. (...) To że oni mają inną orientację seksualną, to mnie nie obchodzi - takimi słowami słynny prawicowy działacz tłumaczył Polskiemu Radiu swoją obecność na Paradzie.

Tłum śmiechem i owacjami nagrodził przemówienie Hadacza. - Koniec z dyskryminacją! I będę to mówił każdego dziesiątego na Krakowskim Przedmieściu, że wy jesteście całkiem przyzwoici! I żałuję, że nie ma tutaj ze mną żadnego biskupa ani księdza - powiedział z platformy, gdy Robert Biedroń i zebrani ludzie przerwali mu krzycząc i zapewniając, że są.

W tym roku trasa Parady Równości - corocznej manifestacji środowisk LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transseksualnych) oraz osób sprzeciwiających się homofobii i dyskryminacji - liczy ok. 5 km. Trasa została pomyślana tak, by uczestnicy Parady przeszli obok tablicy upamiętniającej Izabelę Jarugę-Nowacką oraz obok Sali Kongresowej, gdzie w tym czasie planowane jest zakończenie Kongresu Kobiet, tak aby jego uczestniczki będą mogły dołączyć do przemarszu. Jak co roku uczestnicy Parady Równości mają się upominać nie tylko o prawa osób LGBT, ale o prawa wszystkich wykluczonych. Niezmienne od kilku lat postulaty uczestników przemarszu to m.in. znoszenie barier architektonicznych, uchwalenie ustawy regulującej związki niebędące małżeństwami, zaostrzenie przepisów dotyczących maltretowania i zabijania zwierząt, wprowadzenie do szkół rzetelnej, nowoczesnej i neutralnej światopoglądowo edukacji.

ludzie z zaburzeniami psychicznymi:







Janusz Palikot główny prześmiewca obrońców krzyża spod sejmu


Źródło

borisklinga

2013-06-17, 01:05
niechce mi sie czytac, jest OK czy NIE ? szubka odpowiedz i nie peirdolic w temacie

PrsDBW

2013-06-17, 01:18
Up@ weź sp***alaj. A wracając do tematu, to ciekawa sprawa, specsłużbom się coś popie**oliło?

kaktuz

2013-06-17, 01:18
Tomczyk1669 ma rację prawda jest taka że często bywa tak że to co widzimy w TV ni jak ma się do rzeczywistości

Pyniek92

2013-06-17, 02:29
Nie ,że szukam dziury w całym ale spróbujcie na tej całej niezależnej znaleźć jakikolwiek niepochlebny artykuł o PISie. O dziwo znajdzie się coś na każdą partię oprócz tej jednej, także nie radzę brać wszystkiego co się tam wyczyta tak w 100% serio.

Mannerheim1610

2013-06-17, 03:43
Niedobrze się robi gdy widać na tym spocie PIS - owskie mordy :hitler:

tomkararek

2013-06-17, 04:07
k***aaa usuncie to gownoo sie zrobi plityczny burdelll zarazzz tu

aldi7x

2013-06-17, 04:12
Ci co oglądają tvn są jak barany kupią wszystko

Imper3838

2013-06-17, 05:08
To dlatego tak zażarcie robili szopkę pod pałacem. Ludzie Palikota się specjalizują w robieniu cyrków. Pomyślcie co by było jakby wygrał wybory. Wszyscy są po jednych moskiewskich szkołach.

Zastanawiam się gdzie ja k***a żyję. Ale k***a nie odejdę stąd, bo to mój kraj.

Cytat:

Nie ,że szukam dziury w całym ale spróbujcie na tej całej niezależnej znaleźć jakikolwiek niepochlebny artykuł o PISie. O dziwo znajdzie się coś na każdą partię oprócz tej jednej, także nie radzę brać wszystkiego co się tam wyczyta tak w 100% serio.


Ogólnie to niezależna wydaje się lepszym źródłem informacji niż wybiórcza i tvn, a to że są po stronie PiSu to jest oczywiste, a papierową wersją niezależnej jest gazeta polska. Tak czy inaczej do wszystkiego z dystansem.

midnightc

2013-06-17, 08:08
FryzjerZG napisał/a:

Korea jak sie patrzy, sp***alajamy stad, glosujmy na Korwina.



Zajebiście, bo w Polsce Korwina nie miałbyś praw wyborczych.

sa...........os

2013-06-17, 11:31
borisklinga napisał/a:

niechce mi sie czytac, jest OK czy NIE ? szubka odpowiedz i nie peirdolic w temacie



Jest ok! Topór wojenny zakopany. Wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Łza wzruszenia pociekła po moim policzku i posoliła pierogi, które właśnie jem i które są prawdziwe.

Cytat:

Zdjęci "postępowców" - jak sami siebie nazywają - mówią wszystko.
Palikot przed założeniem partii degeneratów i pedałów wydawał PROKATOLICKĄ gazetę Ozon, na okładce tej gazety był znak "zakaz pedałowania" oraz promowała ona model rodziny normalnej - mężczyzna + kobieta.



No, ale zmienił biznesplan i uznał że bardziej mu się opyla być pro-homo. Przecież chyba nikt nie wierzy że tu chodzi o jakąś natchnioną zmianę ideałów.

MudPie

2013-06-24, 09:39
dobra beka.. skurczysyny... ale manipulacja.. Tylko utwierdziło mnie w moim przekonaniu, że media usilnie próbują ośmieszać partię pis.. media = władza, a skoro władza mocno nie chce pisu to ja jej zrobie na przekór bo mi się nie podoba i zagłosuje na pis, ruch narodowy (ale nie dawno dopiero się o tym dowiedziałem więc muszę poczytać/pooglądać) albo korwina.. a nuż będzie miał 5% i wejdzie.. zawsze to parę głosów którę mogą przeważyć nad wynikiem jakiegoś głosowania, bo same pomysły korwina nie realne.. ale warto wykorzystać jego podejście że tak powiem ludźmi w sejmie, gdyby te 5% osiągnęli. Może być ciężko bo w poprzednich wyborach mięli lekko ponad 1%.
Trzeba zablokować napływ do polski muslimów i innych szkodników i usunąć trochę absurdu...