18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrońca krzyża: Jesteście całkiem przyzwoici

le...........k8 • 2013-06-16, 18:43
Każdy ma swoją cenę, czy gra na dwa fronty?




Andrzej Hadacz, jeden z obrońców krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego stanął dziś u boku komitetu honorowego Parady Równości w Warszawie. - Ja widzę, że tych ludzi jest coraz więcej. Nie możemy tego izolować. Mamy ich wziąć do wagonów wsadzić, do Oświęcimia ich wywieźć? Musimy coś z tym zrobić. (...) To że oni mają inną orientację seksualną, to mnie nie obchodzi - takimi słowami słynny prawicowy działacz tłumaczył Polskiemu Radiu swoją obecność na Paradzie.

Tłum śmiechem i owacjami nagrodził przemówienie Hadacza. - Koniec z dyskryminacją! I będę to mówił każdego dziesiątego na Krakowskim Przedmieściu, że wy jesteście całkiem przyzwoici! I żałuję, że nie ma tutaj ze mną żadnego biskupa ani księdza - powiedział z platformy, gdy Robert Biedroń i zebrani ludzie przerwali mu krzycząc i zapewniając, że są.

W tym roku trasa Parady Równości - corocznej manifestacji środowisk LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transseksualnych) oraz osób sprzeciwiających się homofobii i dyskryminacji - liczy ok. 5 km. Trasa została pomyślana tak, by uczestnicy Parady przeszli obok tablicy upamiętniającej Izabelę Jarugę-Nowacką oraz obok Sali Kongresowej, gdzie w tym czasie planowane jest zakończenie Kongresu Kobiet, tak aby jego uczestniczki będą mogły dołączyć do przemarszu. Jak co roku uczestnicy Parady Równości mają się upominać nie tylko o prawa osób LGBT, ale o prawa wszystkich wykluczonych. Niezmienne od kilku lat postulaty uczestników przemarszu to m.in. znoszenie barier architektonicznych, uchwalenie ustawy regulującej związki niebędące małżeństwami, zaostrzenie przepisów dotyczących maltretowania i zabijania zwierząt, wprowadzenie do szkół rzetelnej, nowoczesnej i neutralnej światopoglądowo edukacji.

ludzie z zaburzeniami psychicznymi:







Janusz Palikot główny prześmiewca obrońców krzyża spod sejmu


Źródło

Yggdrasil

2013-06-17, 00:12
k***a, typ byl nieźle poj***ny :D szkoda, że okazał się zwykłym krzykaczem / trollem.


kosa2221

2013-06-17, 00:15
Gość jest dla mnie zwykłą szmata, która przyczyniła się do następnej kadencji PO i Wzmocnienia palikociarni.
Dlaczego?
Bo swoja osobą dawał obraz stereotypowego wyborcy Pisu, patriotę, katolika lub narodowca, który jest faszystą i wyrżnął by wszystko nie Pisowskie.
Następnie był on pożywką dla mediów, które pokazywały takiego gnoja i straszyli nim ludzi. I stało się to co zwykle, PO nie ma nic do zaproponowania więc straszyła Pisem...
Ot taka manipulacja.

Zielonek92

2013-06-17, 00:18
Nuta jest całkiem całkiem :D ale typ ma nasrane

!Timon

2013-06-17, 00:19
Na paradzie równości też facet brzmiał jak idiota. On chyba ma taki sposób na życie - robienie z siebie debila. Pytanie brzmi kto mu za to płaci. :)

ik...........ea

2013-06-17, 00:21
Przebrać za babę i postawić na wylotówce z Warszawy. Niczym bym się nie różnił od tych ... innych co tam stoją.

Precz z takimi ludźmi.

eirelim

2013-06-17, 00:28
juz cwe* mysli po 50 groszy jak by mu dali opentany idiota

Jarrt

2013-06-17, 00:28
Polaczki tak bardzo strollowane.

FryzjerZG

2013-06-17, 00:34
Korea jak sie patrzy, sp***alajamy stad, glosujmy na Korwina.

froqer

2013-06-17, 00:35
@2up, nie mówili ci, że za "Polaczka" ch*j w dupę i na drogę?

Tomczyk1669

2013-06-17, 00:41
Tak myślałem... Wszędzie prowokacja i manipulacja faktami... Strach wyjść na ulicę.

parolek

2013-06-17, 00:41
ILE jeszcze , pytam się ILE syfu i zera wartości żeby wyjść na ulicei zrobić porządekz ta ch*jnią? Jak nie allahy to pedały , a za rok baby z ku*asami, nie wiem jak Wy ale ja będe walczył o normalność , a jak nie to zwijam do ruskich tam wiedzą co robić z zwyrolami


ch*j W DUPĘ ZWYROLOM

CHWAŁA POLSKIM RODZINOM

~Velture

2013-06-17, 00:43
Cytat:

@up


pisał ktoś już o tym zjebie na sadolu ?


Tak. Był już o tym temat ale zanim zdążyłem napisać komentarz to już KTOŚ go wyj***ł.

Sledziu_w

2013-06-17, 00:54
Prowokacja - taka sytuacja.
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!

Takeda

2013-06-17, 00:56
człowiek_toster napisał/a:

tu chyba nie chodzi o to, że było ale o nową cenzure na sadolu...

p.s. w tagach można dodać "gdzie jest krzyz" chyba najbardziej pasujące :)


p.p.s dla wszystkich którym zaraz rozpocznie się ból dupy i dla tych którzy też chcą wiedzieć gdzie jest krzyż macie fajną dupeczke i zwalcie sobie ;)

Obrazek




Melissa Giraldo :D
Miałem to zdjęcie ustawione na tapecie przez jakiś czas.