18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrona przed psem

vniveri25 • 2013-08-20, 00:36
Zastanawialiście się kiedyś jak obronić się przed psem gołymi rękoma? Oto parę chwytów na psa oraz parę ciekawostek
Żydowska sztuka walki.

MichaU

2013-08-20, 00:41
Późna godzina, a ja na zmianę słucham jak Ruski mówi o żydach łażących przez morze i oglądam jak różnymi technikami przewraca psa :-|

amaimon

2013-08-20, 00:44
ale dobrze gada. Ciekawa historyjka i fajne chwyty.

Ale najbardziej interesuje mnie co to za rasa na której pokazuje bo umaszczenie tego psiaka jest zajebiste!

kondziol99

2013-08-20, 00:47
Lepiej kupić gazówe jebiesz cały magazynek i sp***ala jak trza a nie tam ręce sobie brudzić j***nym kundlem :D

Hrabia Drapula

2013-08-20, 01:03
ciekawe jak pies w jajca by mu się wczepił jaki chwyt by zastosował ,na takim psie to może sobie pokazywać,gorzej jak się trafi jakiegoś wściekłego pie**olca co ciapnie w dupsko albo goleń z partyzanta

Zgon14

2013-08-20, 01:32
Z takim psem który nie jest agresywny tylko się z typem 'bawi' to nie to samo. Gdyby leciał na niego jakiś rozwścieczony perszing to zanim pomyślałby nad chwytem to pies byłby już przy nim.

Radysh

2013-08-20, 03:06
msnrc Mi to mówisz?
amaimon Pies to piesesman czyli najprawdopodobniej Dog niemiecki żółty, pręgowany.

Smutas

2013-08-20, 07:41
Żydowska sztuka walki? Pejsaty jak chuchnie czosnkiem z japy, to każdy przeciwnik sp***ala.

Da...........id

2013-08-20, 12:07
No nieeeeeeeeeee koleś walczy z dogiem niemieckim........ równie dobrze mógł by powalczyć z bassetem czy bloodhoundem......

Przed tym filmem powinien być napis "dzieci nie próbujcie tego w domu".
Ten film pokazuje co najwyżej jak uniknąć obślinienia przez jedną z powyższych ras czy przed labradorem.
Nie raz miałem spotkanie ze zdziczałymi psami czy to na rybach czy na polowaniu, na polowaniu nie było problemu bo zaraz jakiś myśliwy wywracał takiego pieska breneką na lewą stronę futra ale na rybach to gdyby nie gaz pieprzowy w kieszeni to żaden ultra chwyt dupy (dosłownie) by mi nie uratował.

Także internetowi napinacze - takie chwyty jak Wasza mentalność sprawdzają się tylko w internecie.

grot

2013-08-20, 12:19
Takie teorie tylko w Rosji - Kung-Fu wzięło się z żydowskiej techniki walki z psami :mrgreen:


Od razu przypomniał mi się pewien dowcip:
Rosyjscy naukowcy odkryli, że oko ludzkie jest połączone nerwowo bezpośrednio z dupą. Ponieważ kiedy ukłuli Wanię w dupę to poszły mu łzy z oczu, a jak wsadzili mu igłę w oko to się zesrał 8-)

Dobrutro

2013-08-20, 12:26
Pewnie jakiś sekciarz jakich wielu w Rosji. Im dalej na wschód tym większa ciemnota.

Wayas

2013-08-20, 12:32
Niech frajer zmierzy się z prawdziwym wk***ionym psem. Zje go momentalnie. Te chwyty co zademonstrował to o kant dupy.

kondi1230

2013-08-20, 12:32
Gdyby ten pies był agresywny, to by go upie**olił w międzyczasie nie raz. Tak to się można przed dziećmi w sklepie bronić jak wołają: "Kup mi, kup mi!".