18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obraz polskiego katolika

Swirussss • 2012-07-08, 07:33


P.S.: j***ć religijnych fanatyków

PawełGM

2012-07-08, 21:34
almuazzib napisał/a:

Obrazek
I tyle w temacie...



Ten obrazek obraża mnie jako człowieka myślącego. Ponieważ ty go tu wrzuciłeś to znaczy, że zgadzasz się z autorem, a to z kolei oznacza, że twoje myślenie jest do dupy, więc przestań istnieć bo twoje istnienie mnie obraża.

jacekmatys napisał/a:

a co żescie się tak spięli na te religie?? k***a czy jej płacicie czy co ?? w cos trzeba wierzyć bo inaczej życie na tym padole łez nie miałoby by sensu..ogarnijcie się..jeden wierzy w levele na jakiejś tam grze, drugi w lepsze drogi ,trzeci wierzy w co chce!! Dlaczego na siłe staracie się narzucić komuś własna wolę? eh widocznie ja się spinam ale k***a mać!! :ukrzyzowany:



Każdy może wierzyć w co chce, ale to nie znaczy, że nie podlega to ocenie innych ludzi. Co byś pomyślał o ludziach, którzy myślą. że są Jedi? Pewnie, że to idioci. Wyrażę się teraz o wyznawcach wszystkich religii: Idioci. :-D

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Hah uwielbiam ten argument "katolicy nie mają pojęcia o własnej religii, a o innych to juz w ogole...", za to k***a ateiści mają :D I nagle w gimbazach zanotowano wzrost zadeklarowanych ateistów...bitch please :lol:



Gdyby katole miały pojęcie o własnej religii, to nie byłyby katolami.

plugnplay napisał/a:



tak jest wychowywana, a nie zmuszana
rownie dobrze mozesz mowic ze matka zmusila cie do srania w kibel, ale ty wiesz swoje i bedziesz sral na dywan
wogole co to za dyskusja czy ktos jest katolikiem, ateista, buddysta czy moze wierzy w cos innego, to jest kazdego indywidualna sprawa i nie powinno sie wpie**alac



Sranie do kibla ma jakieś uzasadnienie. Ot, żeby w domy nie śmierdziało. Ciekawe jakie uzasadnienie ma wiara w konkretne bóstwo, które w żaden sposób nie jest udowodnione, przy ogromnej ilości innych bóstw, również nieudowodnionych? Nie ma, bo to idiotyzm

luki211 napisał/a:

@ Pan kapitan
Ty po prostu wierzysz, ale nie jesteś pewien. Zadajesz cały czas pytania, żeby udowadniać ci, że Bóg istnieje.



Typowa katolicka manipulacja. ch*jowa, bo działa tylko na debili ze styropianem zamiast mózgu.

michji napisał/a:

j***ć nietolerancyjnych ateistów, którzy tak pragną tolerancji.



Taka postawa nazywa się antyteizmem i ma z ateizmem tyle wspólnego, że ateiści czasami ją przejawiają. Mieszasz jednych z drugimi. To tak jak mieszać piwo ze spirytusem bo zawierają alkohol i sprzedawać jako spirytus.

pyotreck napisał/a:

Ulubiony temat do drwin: katolicy. A dlaczego? Bo oni nie oddadzą. Co innego muzułmanie, z nimi trzeba uważać, bo jeszcze łeb odetną. Znikną chrześcijanie, przyjdą brodaci panowie którzy wybiją wam z glowy żarty z religii.



Muzułmanie to tacy sami debile jak katolicy. Mało kto o nich żartuje bo zwyczajnie nie ma ich w Polsce wielu. Katolików jest więcej, więc ich debilizm jest bardziej odczuwalny.

Shatter napisał/a:


Pan Łukasz Stanisławowski i jego stanowisko w tej sprawie.



Trochę prostackie :-(

Krystek911

2012-07-08, 21:37
liana napisał/a:

Pierdo-lamento,ateiści kompleksiarze ch*j wam w twarze.



Iście katolickie podejście, ach ta miłość do bliźniego :D

pablo3z

2012-07-08, 21:45
Ja tam byłem wychowany w tej religii ale jakoś k***a nie czuje sie do niczego zmuszony. Podobają mi sie założenia religii to sobie wierze i ch*j wam do tego. Ale racją jest że niektórzy troche za mocno sie narzucają innym z religią. Więc generalnie to nie żadne nowe odkrycie, da sie znaleźć fanatyków praktycznie wszystkiego, więc przestańcie tak j***ć na ten katolicyzm ;]

grzesio1712

2012-07-08, 21:49
Ee tam, ja jestem katolikiem, do tego praktykującym jako tako (jako tako dlatego, że zdarza sie łamać te 10 przykazań) i nie mam nic przeciwko ateistom, hindusom, buddystom itp itd, dopóki nie obrażają mnie jako osoby i nie oceniają przez pryzmat religii....

Br...........ki

2012-07-08, 22:07
Po cholerę autor głupio kopiuje z kwejka?
DOtego takie pierdoły nie prawdziwe. Niby jacy naukowcy i kiedy odkryli że człowiek pochodzi od zwierząt? Niby od jakiego zwierzęcia? Może ty autorze pochodzisz..

wudun

2012-07-08, 22:19
wincelo194, Oczywiście bardziej wiarygodne jest że przyszedł typek wziął troszkę błotka i voilà. Nie zapomnijmy o wyrwaniu żeberka bo samotny był.

Br...........ki

2012-07-08, 22:23
wudun napisał/a:

wincelo194, Oczywiście bardziej wiarygodne jest że przyszedł typek wziął troszkę błotka i voilà. Nie zapomnijmy o wyrwaniu żeberka bo samotny był.


Ale co ty pieprzysz, czy to wiarygodne. Autor pisze że to naukowcy udowodnili, a to jest bzdura.

pa...........66

2012-07-08, 22:59
nie mam nic do religii dopoki jej wyznawcy nie wpie**alaja sie do polityki i nie probuja rzadzic kims wiecej niz soba. Zeby to jeszcze byli normalni traktujacy te 10 przykazan powaznie ale nie k***a tyle jadu nienawisci i zmuszania ludzi o innych pogladach do jedynie slusznej wiary od nikogo poza wierzacymi nie doswiadczysz

wincelo194 napisał/a:

Po cholerę autor głupio kopiuje z kwejka?
DOtego takie pierdoły nie prawdziwe. Niby jacy naukowcy i kiedy odkryli że człowiek pochodzi od zwierząt? Niby od jakiego zwierzęcia? Może ty autorze pochodzisz..


no ty jestes widac idealnym dzielem boga wrecz jego kopia. gratulacje

wudun

2012-07-08, 23:11
pavel666, Nie dokuczaj wincelo194, bo gość tak się tematem zbulwersował że aż konto założył ;) .
Poza tym założył to konto aby dyskusja się ciągnęła. Czyli troll w czystej postaci.

almuazzib

2012-07-08, 23:34
@PanSzatan666
Gimbaza??? Jak do siebie mówisz to sobie lusterko postaw...
@PawelGM
Jeśli przeszkadza ci moje istnienie możesz się powiesić, jednego cymbała na świecie będzie mniej...

Shatter

2012-07-09, 01:51
wincelo194 napisał/a:

Po cholerę autor głupio kopiuje z kwejka?
DOtego takie pierdoły nie prawdziwe. Niby jacy naukowcy i kiedy odkryli że człowiek pochodzi od zwierząt? Niby od jakiego zwierzęcia? Może ty autorze pochodzisz..


Dla ścisłości.Człowiek nie pochodzi od zwierząt, tylko jest jednym z nich.Poza tym od razu powiem że ludzie nie pochodzą od małp lecz mają z nimi wspólnych przodków, co wbrew pozorom jest zasadniczą różnicą.

Br...........ki

2012-07-09, 08:41
Shatter napisał/a:


Dla ścisłości.Człowiek nie pochodzi od zwierząt, tylko jest jednym z nich.Poza tym od razu powiem że ludzie nie pochodzą od małp lecz mają z nimi wspólnych przodków, co wbrew pozorom jest zasadniczą różnicą.



No i oto mi chodziło. Pełno ludzi (Między innymi autor) powtarza wkoło że naukowcy udowodnili, że człowiek pochodzi od małpy, a tak naprawdę chodzi o to że mamy z nią wspólnego przodka.

wudun napisał/a:

pavel666, Nie dokuczaj wincelo194, bo gość tak się tematem zbulwersował że aż konto założył ;) .
Poza tym założył to konto aby dyskusja się ciągnęła. Czyli troll w czystej postaci.



No tak, założyłem konto specjalnie żeby tu napisać. I dla tego jestem trollem? To właściwie każdy z nas jest trollem, bo ty też musiałeś się kiedyś zarejestrować i napisać w jakimś temacie

pavel666 napisał/a:


no ty jestes widac idealnym dzielem boga wrecz jego kopia. gratulacje


No... Tak, co tu dużo mówić, po prostu tak.

pa...........66

2012-07-09, 10:18
wudun napisał/a:

pavel666, Nie dokuczaj wincelo194, bo gość tak się tematem zbulwersował że aż konto założył ;) .
Poza tym założył to konto aby dyskusja się ciągnęła. Czyli troll w czystej postaci.


kurde ale sie dalem zlapac zupelnie jak z jehowcami jak wdasz sie w rozmowe to cie nie puszcza szybko;]


Oni wykorzystuja to ze czlowiek myslacy ma argumenty i wciagaja cie w bezplciowa dyskusje jak w bagno ,tak samo nawiedzeni i nacpani wiara. Co dzien sie ucze zeby dla takich ludzi miec jednozdaniowa odpowiedz najlepiej bo i tak w te ciasne mózdzki nic juz nie wchodzi. To zupelnie jak scjentolodzy tylko ze katolicy dzialaja legalnie;]

Mizantrop

2012-07-09, 10:18
Cytat:

Asch prosił ochotników, którzy zgłosili się do jego eksperymentu, aby jak najdokładniej przyjrzeli się trzem liniom (A, B, C) i zadecydowali, do której z nich najbardziej podobny jest odcinek X narysowany obok.
W rzeczywistości odcinki X i C były tej samej długości, a badani nie mieli co do tego żadnych wątpliwości, jeśli siedzieli sami przed ekranem. W takich warunkach 98% badanych udzielała odpowiedzi: "X jest najbardziej podobny do C".
Odpowiedzi badanych dramatycznie zmieniały się, gdy badanie przeprowadzane było grupowo. Asch podstawiał 7 osób, które w przekonaniu rzeczywistej osoby badanej były także ochotnikami, choć naprawdę byli to wynajęci przez Ascha aktorzy. W pierwszych dwóch próbach (z innymi kartami niż ta przedstawiona na rysunku) aktorzy mieli udzielać prawidłowej odpowiedzi. W trzeciej próbie mieli natomiast mówić: "X jest najbardziej podobne do A". W takich warunkach ok. 2/3 rzeczywistych osób badanych (a niekiedy nawet 3/4 w zależności od innych czynników) przynajmniej raz zmieniała zdanie i również twierdziła, że "X jest podobne do A" (badani przechodzili "próby spostrzegania" w grupie kilkakrotnie).



TO jest filar wiary w cokolwiek. Strach przed odrzuceniem społeczeństwa i obawa przed samotnością, odtrąceniem i wytykaniem palcami przez sąsiadów.

Tutaj więcej na ten temat.

Br...........ki

2012-07-09, 12:49
pavel666 napisał/a:



Oni wykorzystuja to ze czlowiek myslacy ma argumenty i wciagaja cie w bezplciowa dyskusje jak w bagno


Nie bój się, nie jesteś człowiekiem myślącym, ani nie posiadasz argumentów nikt nie wciągnie cię w dyskusje, przynajmniej na poważnym poziomie.