18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obraz polskiego katolika

Swirussss • 2012-07-08, 07:33


P.S.: j***ć religijnych fanatyków

almuazzib

2012-07-08, 18:40
@up a kto powiedział, że jestem katolikiem
???????

niezly

2012-07-08, 18:47
Ja pie**ole jeden obrazek jakiegoś pok***ionego idioty, który myśli, że ateizm jest fajny bo może się tym pochwalić przed kolegami i być przez to, jak mu się wydaje, jak jakiś metal czy emo w tym społeczeństwie i się wyróżniać innością co wydaje mu się zajebiste, bo przecież on k***a taki oryginalny jest, wszystkie p*zdy jego. Osobiście mam kilku znajomych ateistów w tym dwóch prawdziwych, którzy nie gadają o tym na lewo i prawo a różnią się od innych tym, że religii w szkole nie mieli. Mam też znajomych ateistów którzy chodzą, opowiadają ch*jowe żarty typu "Janusz ufam tobie" i inne gówno, ale na religie chodzą bo mają tyle jaj, że boją się rodziców namówić, żeby mogli chodzić na etykę. I na religii głupie ch*jki drą japy, pija jakieś j***ne soczki i odpie**alają jakieś manewry żeby pokazać jacy są cool, bo się Boga nie boją i k***a cwaniaków zgrywają. I 1/2 wszystkich ateistów to pojeby mające pstro w głowie i ch*ja w dupie, i tylko chcą być fajnymi. Nie inaczej toczy się to do 1/2 poj***nych katoli, którzy k***a zapie**alają na roraty a później chleją jak świnie, k***ią najgłośniej i każdy dla nich to jest szmata i zgięty ch*j. Tak jakby na bądź co bądź naukę kościoła, którego są w końcu częścią skoro się z tym tak odnoszą, mieli wyj***ne. I te mocherki k***a głosują na j***ny pis bo ksiądz tak mówi i zero, k***a zero swojego zdania bo klecha to k***a autorytet a innych to pies j***ł. Także ogarnijcie się do k***y nędzy. A Pan kapitan to proszę wytłumacz wszystkie te swoje naukowe czynniki, k***a nawet pewnie z klasy do klasy k***a ledwo przechodzisz i rzucasz tekstami o fakcie których wiesz, ale za ch*ja ich nie wytłumaczysz bez wikipedii i koniec k***a kropka mać. A słówko "apologetyka" to mnie rozj***ło, no mądryś jak pies cię j***ł.

petru23

2012-07-08, 18:59
@up

za mało k***a!


Oto obraz polskiego katolika

Swirussss

2012-07-08, 18:59
sinjids napisał/a:



Ksiądz Cię gwałcił jak byłeś mały i nie możesz sobie z tym poradzić, więc trzeba hejtować? j***ć takich kinderateistów jak Ty. ch*j mnie obchodzi w co wierzą inni ludzie to się na ten temat nie wypowiadam, ale wk***ia mnie to jak takie smutne c**y próbują leczyć kompleksy w internecie.
Ale nie smuć się, zaśpiewam Ci.
:idzwch*j:



Urzekła mnie twoja historia :)

kabalero88

2012-07-08, 19:02
almuazzib napisał/a:

Obrazek
I tyle w temacie...



k***a, punkt nr 6 rozpie**ala mi cycki! Tak, na pewno bóg pomógł "przejść" przez piekło wszystkim ludziom,którzy zginęli w Auschwitz,tym wszystkim biednym dzieciom,które zginęły wraz z rodzicami w komorach gazowych. Na pewno bóg "łagodzi" cierpienia ludzi,którzy umierają w Afryce z braku wody i jedzenia.
Gdybym wierzył byłoby mi k***a wstyd za takiego ch*jowego boga,który ma mnie w dupie.

Piotrkowski

2012-07-08, 19:15
Powinien być jeszcze punkt mówiący o tym jak to co niedziele chodzimy na kolanach do kościoła i podajemy sobie ręce "na znak pokoju", a przez resztę tygodnia życzymy sąsiadowi śmierci w męczarniach bo ma nowy luksusowy samochód. :idzwch*j:

plugnplay

2012-07-08, 19:29
AbesM napisał/a:

ru_ziolo
problem jest w tym że tego wyboru nie ma bo większość osób jest zmuszana od małego do religijnych rytuałów, i to nie jest wybór czy ktoś chce wierzyć czy nie, wiara ludzi opiera się na tym że tak nauczyli go rodzice/opiekunowie/nauczyciele, więc wierzy nie dlatego że poczuł że dana religia jest dobra, a dlatego że zostało mu to wmówione



tak jest wychowywana, a nie zmuszana
rownie dobrze mozesz mowic ze matka zmusila cie do srania w kibel, ale ty wiesz swoje i bedziesz sral na dywan
wogole co to za dyskusja czy ktos jest katolikiem, ateista, buddysta czy moze wierzy w cos innego, to jest kazdego indywidualna sprawa i nie powinno sie wpie**alac

luki211

2012-07-08, 19:54
@ Pan kapitan
Ty po prostu wierzysz, ale nie jesteś pewien. Zadajesz cały czas pytania, żeby udowadniać ci, że Bóg istnieje.

mi...........ji

2012-07-08, 20:06
j***ć nietolerancyjnych ateistów, którzy tak pragną tolerancji.

pyotreck

2012-07-08, 20:44
Ulubiony temat do drwin: katolicy. A dlaczego? Bo oni nie oddadzą. Co innego muzułmanie, z nimi trzeba uważać, bo jeszcze łeb odetną. Znikną chrześcijanie, przyjdą brodaci panowie którzy wybiją wam z glowy żarty z religii.

wudun

2012-07-08, 20:45
Może istnieje jakiś bóg(Wszystko zależy od szerokości geograficznej;). Być może jestem wierzący w coś wyższego od ludzi i nazwijmy to bogiem. Jednak, nikt mi nie wmówi że jakiś gruby pederasta jest słowem bożym na ziemi. Żeby w coś wierzyć nie potrzeba mi świątyni ani kapłana.

Zadam teraz jedno pytanie i proszę o szczerą odpowiedź:
Jeżeli pojawiłby się teraz człowiek i oznajmił że jest synem bożym. Co by się stało?

Pa...........an

2012-07-08, 20:53
luki211 napisał/a:

@ Pan kapitan
Ty po prostu wierzysz, ale nie jesteś pewien.



W co wierzę, albo czego nie jestem pewien?



luki211 napisał/a:

Zadajesz cały czas pytania, żeby udowadniać ci, że Bóg istnieje.



Zdanie bez sensu. Niech zgadnę: Katolik?









pyotreck napisał/a:

Ulubiony temat do drwin: katolicy. A dlaczego? Bo oni nie oddadzą. Co innego muzułmanie, z nimi trzeba uważać, bo jeszcze łeb odetną. Znikną chrześcijanie, przyjdą brodaci panowie którzy wybiją wam z glowy żarty z religii.




Czyli mamy rozumieć, że katolicy są super, bo nie mają w zwyczaju (przynajmniej ci europejscy) latać z maczetami za innowiercami. :roll:

Na takiej samej zasadzie moglibyśmy chwalić byłych zomowców bo nie byli tak brutalni jak ich rosyjscy koledzy.

kokinosz

2012-07-08, 21:02
@ Pan Kapitan - to argumentacja nie do pojęcia dla większości rzucających tu epitetami. Dla tych, co jednak coś próbują zrozumieć, choć jeszcze wierzą, polecam choćby wyłożenie w bardzo prosty, acz genialny sposób, przez Bertranda Russela. Prościej intelektualnych argumentów chyba nie da się podać na tacy...

Shatter

2012-07-08, 21:11

Pan Łukasz Stanisławowski i jego stanowisko w tej sprawie.

PanSzatan666

2012-07-08, 21:32
@almuazzib

Widzę, że gimbusy w formie na te wakacje. :-D