18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ObracajÄ…ca siÄ™ statuetka bogini Neb-Sanu

namo • 2013-06-24, 15:18
Statuetkę bogini Neb-Sanu zaleziono w grobowcu. Od osiemdziesięciu lat znajduje się ona w zbiorach muzeum. Według klątwy, jeśli pokój mumii zostanie naruszony, wówczas figurki takie stają się nośnikami ducha osoby pochowanej w grobowcu.



Zakręcona ta bogini była :-)

Mu...........41

2013-06-25, 00:25
Wnioskując z opisu, statuetka porusza się gdy pokój zostanie naruszony, więc jak nie ma ludzi w pomieszczeniu to statuetka się nie rusza. Obsługa jej nie przestawia ze względu na to, że gdyby stała ciągle tak samo to ludzie by w to nie wierzyli...

wÃ...........da

2013-06-25, 00:55
focha zaj***Å‚a

BRabbit

2013-06-25, 13:21
Jak tylko k***a dzień???!

Schabik

2013-06-25, 15:25
Cytat:

dziwne ze tylko przez dzien sie obraca. Pewnie od stukania tych kopyt co tam chodza.


pewnie chce zwrócić na siebie uwagę ale jest wolna na szybkość i nikt nie widzi że się kręci :(

rusofil

2013-06-27, 02:48
Zakładam, że postawienie figurki na ukrytym obrotowym kole nie jest takie trudne. Czyli że co, jeśli ktoś naruszy spokój i dusza znajdzie się w figurce, to koniecznie musi ją obracać? No nie wiem, gdybym to ja była duszą w figurce to raczej spróbowałabym się wydostać, ale co ja tam wiem... Jedne dusze przestawiają szafy, inne obracają figurki, jeszcze inne straszą dzieci w nocy.