18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obozy w Korei Północnej

rupan • 2013-10-22, 18:20
Poniżej kilka ilustracji przedstawiających życie codzienne Koreańczyków, którzy mieli niefart podpaść grubawemu pokurczowi i znaleźć się w obozie pracy.



Poniżej kolejna kara dla ciężarnej. Inni więźniowie mają tak długo skakać po tej kłodzie aż poroni:




Podobno w obozach niemalże nie ma szczurów, bo jest to jedyne mięso na jakie mogą liczyć skazańcy.


Trochę o samych obozach. Na terenie Korei Północnej jest ich 5 i w każdym znajduje się od 150 do 200 tys. więźniów. Większość z nich nawet nie wie dlaczego tam trafiła.
Tu zdjęcie satelitarne jednego z obozów:


Ogólnie to dziwie się, że wszyscy mają za złe Zachodowi za brak reakcji na istnienie nazistowskich obozów zagłady a mimo tego,
że obecnie to samo dzieje się w Korei to wszyscy mają to w dupie.
Ok, może mają tam milionową armię i jakieś bomby atomowe i mimo wszystko pokurcz i te stare dziady, które nim sterują są groźni dla świata, ale nie wierzę, że nie ma wyspecjalizowanych jednostek, które byłyby w stanie po cichu czegoś z tym robić. Skoro Chiny ani Korea Południowa ani Japonia nie chcą uchodźców z KP, to chyba w ich interesie jest, żeby wprowadzić tam jakiś ład.

Ogólnie, chyba jedynie co można teraz robić to dawać kasę na organizacje, które pomagają Koreańczykom uciekać i osiedlać się w prawie normalnych krajach takich jak USA, bo jak sami uciekną i trafią do Chin, to i tak facetów odeślą a kobiety do burdelu...

Sam jak mogę, to coś tam przekazuję. Podobno za $2500 można bezpiecznie przetransportować do USA jedną osobę. Pewnie z tego najwięcej idzie na łapówki...

Źródło ilustracji: izifunny

SethNecromancer

2013-10-22, 18:29
nikomu się nie opłaca ruszanie tego grajdołka. Nikt nie potrzebuje 20 milionów ludzi nie przystosowanych do życia w normalnym społeczeństwie.


Kto by miał by za to płacić, kto się nimi zajmować?

Cyjanek

2013-10-22, 18:31
Nie ma się z czego śmiać, bo Tusk-k***a pewnie robiłby z nami podobnie...

KebabRemover

2013-10-22, 18:32
Kto się k***a r*cha i zachodzi w ciążę w obozie pracy? Co za ludzie, ja nie wiem...

BoKoR

2013-10-22, 18:35
Chyba jakiś prezydent dostał pokojową nagrodę nobla...
Niech ruszy dupę i zrobi porządek w tym państwie.

sz...........an

2013-10-22, 18:38
Mam to w dupie tak bardzo, że nawet nie wiecie jak :amused:

rupan

2013-10-22, 18:45
[quote="SethNecromancer"]nikomu się nie opłaca ruszanie tego grajdołka. [/quote

Nikt nie każe się tymi ludźmi zajmować. To nie jest tak, że po obaleniu reżimu 25 mln. Koreańczyków wyjechałoby w świat albo czekało aż ktoś ich utrzyma. Teraz nikt ich nie utrzymuje, to oni utrzymują milionową armię Kima.

SethNecromancer

2013-10-22, 18:52
[quote="rupan"]
SethNecromancer napisał/a:

nikomu się nie opłaca ruszanie tego grajdołka. [/quote

Nikt nie każe się tymi ludźmi zajmować. To nie jest tak, że po obaleniu reżimu 25 mln. Koreańczyków wyjechałoby w świat albo czekało aż ktoś ich utrzyma. Teraz nikt ich nie utrzymuje, to oni utrzymują milionową armię Kima.




ale duża część by próbowała wyjechać
zresztą nawet nie to miałem na myśli. Obalamy reżim i co dalej?

Wpie**olimy kimowi, zniszczymy armię i?
My work here is done? Wyjeżdżamy do domu?

Ti...........ch

2013-10-22, 18:53
To pokazuje tylko p*zdowatośc tego narodku. Jeszcze większą jak nasza. Jakaś mała grupa społeczna trzyma to wszystko za morde, ale jakby sie zbuntowali i "kupą, panowie" to nie by łoby przebacz. Tak samo w obozach. Ja wiem że głodni, że torturowani, ale na pewno nie przypada wiecej jak 1 strażnik na 10 więźniów, wiec nawet jakby chcieli to by ich tam pozjadali. Je śli sie nie uda to, chyba lepiej zginać od jednej kuli, ew. rozjechanym przez jakikolwiek pojazd wojskowy niż cieprpieć pierdyliard lat głód, tortury i wyzucie z wszelkiego człowieczeństwa.

SethNecromancer napisał/a:




ale duża część by próbowała wyjechać
zresztą nawet nie to miałem na myśli. Obalamy reżim i co dalej?

Wpie**olimy kimowi, zniszczymy armię i?
My work here is done? Wyjeżdżamy do domu?



A w 1945 po wyj***niu stamtad Japończyków to myslisz ze co było?

rupan

2013-10-22, 19:00
ment200 napisał/a:

ale jakby sie zbuntowali i "kupą, panowie" to nie by łoby przebacz.



Własnie tam nie jest tak łatwo. Nie mogą się zwołać, bo nie mają jak. Każdy może być z tajnej policji a za wpadkę zabijają rodzinę 3 pokolenia w przód lub w tył. Ciężko ryzykować.

Poza tym, bez możliwości komunikacji każdy myśli "a może tylko mi się tu nie podoba...", normalnie paranoja.

me...........wa

2013-10-22, 19:16
Rozmawia kumpel z Europy z koreańczykiem:
- No jak tam ci sie wiedzie w korei północnej?
-Aaa nie mogę narzekać.

:D

evilbg

2013-10-22, 19:30
Ja bym Wałęsę do tej Korei wysłał, żeby tam komunę obalał

606

2013-10-22, 19:33
KebabRemover napisał/a:

Kto się k***a r*cha i zachodzi w ciążę w obozie pracy? Co za ludzie, ja nie wiem...



Jakby cię gwałciło tylu strażników każdego dnia to prędzej czy później też byś zaszedł w ciążę.

Dudos3

2013-10-22, 20:59
Rysuneczki przednie. "0"

F-ICE

2013-10-22, 21:53
Oczywiście że bambus obama nic nie zrobi bo to nie leży w intersie USA czy też kartelu naftowego.