18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich

Mr.Drwalu • 2012-06-30, 08:34


Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich!
Czyli prezent rządu PO dla branży farmaceutycznej kosztem podatników!


Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi, do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

Reszta informacji znajduje się na stronie rządu:

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

[ Komentarz dodany przez: Nostrełe: 2012-06-30, 20:30 ]
Poprawione- nieprawdą jest, że WSZYSTKIE choroby są wg nowej definicji zakaźne.

wudun

2012-06-30, 21:20
Nawet jeśli to prawda(wątpię w to bardzo) to nie ma lepszej wiadomości.
Pomyślcie ile polaków kosztuje leczenie raka szyjki macicy? Jeżeli jest dostępna szczepionka na tego raka to czemu nie zaszczepić wszystkich kobiet jeśli wychodzi taniej?
Mało tego uważam że powinni wprowadzić przymusowe dogłębne badania okresowe. Jeżeli delikwent uzna że nie będzie chodził do zj***nego lekarza, nie stawiając się w wyznaczonym terminie(może jeszcze 2 upomnienia), powinien tracić prawo do "bezpłatnej" opieki zdrowotnej.
Pozdrawiam ludzi którzy wiedzą co nieco o funkcjonowaniu państwa.

pawu95

2012-07-01, 00:17
Jak komus sie wydawalo ze koniec swiata to bedzie przejecie wladzy robotow nad ludzmi, albo jakis wybouch kosmiczny etc, to wlasnie rozwiano watpliwosci. Koniec ludzkosci bedzie wywolany przez tych debili chemikow, ktorzy tak usilnie lecza nasza ludzkosc. Zamiast leczyc sie penicylina medycyna czyni cuda, teraz jest fajnie, ale zobaczymy za 200 lat jak na swiecie beda zyly jednostki a nie stada.

Wdr

2012-07-01, 03:50
lapsikoss i pewnego ranka zapuka do Ciebie Twój nowy pan aby zabrać Cię do kopalni abyś tam mógł pracowac do reszty swojego życia i wtedy powiesz o k***a mieli racje....nie k***a lepiej być takim imbecylem i wyśmiewać ludzi tylko z tego powodu że szukają prawdy ch*j nieważne kolejne pizganie z jakimś typkiem który wszędzie widzi zajebistość

varti

2012-07-01, 11:03
lapps napisał/a:


i w zwiazku z tym troche historii:
"W 1912 Carl Duisberg został dyrektorem generalnym przedsiębiorstwa i rozpoczął proces jego ekspansji rynkowej, której uwieńczeniem było powstanie w 1925 koncernu chemicznego pod nazwą IG Farben - w czasie II wojny światowej właśnie w nim wytwarzano gaz Cyklon B używany w komorach gazowych. Duisberg został prezesem IG Farben, a Bayer AG stało się częścią kartelu, któremu kres położyło dopiero zajęcie Niemiec przez aliantów w 1945. W 1951 Bayer znowu zaczął funkcjonować jako samodzielny podmiot pod nazwą Farbenfabriken Bayer Aktiengesellschaft (obecnie znana nazwa Bayer AG został przyjęta w 1972)."

i o ig farben:
"W latach 1933-1934 przedsiębiorstwo wsparło finansowo nazistów całkowitą kwotą 84,2 mln marek – przekazano ją bezpośrednio na cele NSDAP. Dzięki temu wsparciu członkowie kierownictwa I.G. Farbenindustrie zajmowali wysokie stanowiska w państwowych instytucjach koordynujących niemiecką gospodarkę wojenną."

i o hitlerze:
"30 stycznia 1933 w południe ówczesny prezydent Rzeszy – Paul von Hindenburg powierzył Hitlerowi tekę kanclerza (premiera) Rzeszy. Następnie Hitler, dzięki rozporządzeniu prezydenta Rzeszy wydanym po pożarze budynku Reichstagu, zastraszając przeciwników politycznych i opozycję doprowadził do uchwalenia przez Reichstag (parlament niemiecki) Ustawy w Celu Pomocy Narodowi i Państwu w Potrzebie (niem. Gesetz zur Behebung der Not von Volk und Reich), zwanej w niemieckiej historiografii Ustawą o Pełnomocnictwach (niem. Ermächtigungsgesetz). Zaowocowało to przejęciem pełnej władzy, w ten sposób że wspomnianą ustawą parlament przekazywał rządowi Rzeszy kierowanemu przez Hitlera swą moc ustawodawczą."

podsumowujac: bayer bral udzial w ustawianiu hitlera na przywodce 3 rzeszy, co zaowocowalo 2 wojna swiatowa. a potem bylo:
"W latach 1947-1948 odbył się tzw. proces IG Farben oraz następne przeciwko koncernowi w ramach procesów norymberskich. 24 dyrektorów koncernu stanęło przed amerykańskim trybunałem wojskowym, a 13 z nich zostało skazanych na kary więzienia (od 0,5 do 8 lat). Z powodu wagi zarzutów o zbrodnie wojenne I.G. Farbenindustrie uważane były przez aliantów za zbyt zdeprawowane i zdemoralizowane aby dalej funkcjonować, rozważano zatem całkowite zlikwidowanie koncernu i konfiskatę jego aktywów (zgodnie zresztą z końcowymi ustaleniami międzysojuszniczymi z konferencji poczdamskiej).

Ostatecznie jednak zaniechano likwidacji i w 1951 podzielono koncern na przedsiębiorstwa, które pierwotnie weszły w skład I.G. Farbenindustrie – firmy te uległy konsolidacji, przyłączając mniejsze podmioty do dysponujących większymi zasobami i pozycją rynkową – ostatecznie z przedsiębiorstw założycielskich pozostały tylko cztery: Agfa, BASF, Bayer i Hoechst AG (połączony później z francuską firmą Rhône-Poulenc Rorer i ostatecznie przekształcony w koncern chemiczny Aventis)."



To ja ci dam rade, przestań kupować Opla, stal od Kruppy i polopirynę z Bayernu bo wiesz co? Oni też finansowali NSDAP w czasie wojny i produkowali na potrzeby Wehrmachtu i SS.
W ogóle nie kupuj niczego co jest niemieckie.
O zapomniałem nie da się :D

Ależ mnie wk***ia takie gadanie o Hitlerze i nazistach, ludzie pojmijcie w końcu że teraz Niemcy to nasi sojusznicy, to raz a dwa ch*j mają działania firm teraz do działań firm podczas wojny...
To tak jak byś twierdził że Volkswagen jest ch*jowy bo produkował silniki które służyły do gazowania ludzi zanim wymyślono komory gazowe...

McMenel

2012-07-04, 07:27
Znów bzdurny protest gówniarzy spod znaki JKM ??

Mr.Drwalu

2012-07-04, 07:48
Bamboleiro napisał/a:

Może zanim będziesz siał farmazony k***a, to zapoznaj się z propozycją nowelizacji jak i z ustawą, do której będą wprowadzane poprawki. Jak mnie wk***ia niebotycznie taka zaj***na propaganda anty rządowców. Sam mam na nich wyj***ne. Ale sracie na taki tvn czy inne medium, a sami robicie to samo. Drwalu weź się troszkę ogarnij dorosły człowiek, a zachowuje się jak dziecko.


A, żeby wyjaśnić kwestię choroby zakaźnej i jej definicji w Ustawie to owszem brzmi ona następująco w 1 artykule (po zmianach) "choroba zakaźna - choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy".

I jak debil przeczyta takie zdanie to uzna, że to przecież SPISEK k***A! I chcą nas teraz szczepić na wszystko bo tak im się uj***ło.

Tymczasem artykuł 3 tej ustawy (nie będzie zmieniany) brzmi: "Art. 3. 1. Przepisy ustawy stosuje się do zakażeń i chorób zakaźnych, których wykaz jest określony w załączniku do ustawy, oraz biologicznych czynników chorobotwórczych wywołujących te zakażenia i choroby."

Dlatego apeluję o wyj***nie tego tematu do sucharów, gdyż informacje tutaj zawarte są nieprawdziwe, a ustawa niezinterpretowana (interpretacji i to ułomnej została poddana sama nowelizacja). Won z internetowymi bzdurami.



Wybacz Bambi, ale ten Twój mega najlepszy komentarz pasuje tutaj k***a jak ulał tylko, że w drugą stronę. :kawa:

lapps

2012-07-04, 21:30
varti napisał/a:



To ja ci dam rade, przestań kupować Opla, stal od Kruppy i polopirynę z Bayernu bo wiesz co? Oni też finansowali NSDAP w czasie wojny i produkowali na potrzeby Wehrmachtu i SS.
W ogóle nie kupuj niczego co jest niemieckie.
O zapomniałem nie da się :D

Ależ mnie wk***ia takie gadanie o Hitlerze i nazistach, ludzie pojmijcie w końcu że teraz Niemcy to nasi sojusznicy, to raz a dwa ch*j mają działania firm teraz do działań firm podczas wojny...
To tak jak byś twierdził że Volkswagen jest ch*jowy bo produkował silniki które służyły do gazowania ludzi zanim wymyślono komory gazowe...



nigdy w zyciu nie zjadlem polopiryny. nigdy w zyciu tez nie bolala mnie glowa chyba, ze mialem pochorowane zatoki. opla tez nie kupowalem stali od kruppy tez nie. ale to nie o to chodzi. chodzi o to, ze wogole k***a nie rozumiem jak wy sobie to wyobrazacie, zeby firma, ktora 70 lat temu probowala wymordowac waszych dziadkow przy pomocy swojego pionka adolfa, miala teraz wam wmuszac szczepionki, ktore rzeczywiscie wyjda wam na dobre.
to raz
dwa. ruscy tez byli kiedys naszymi sojusznikami, dokladnie w tym momencie kiedy nas zniewolili na ponad 40 lat.

a po trzecie, wracajac do tych ptasich czy swinskich gryp. to tez byly choroby zakazne. i tego rodzaju chorob zakaznych moga wymyslac w nieskonczonosc, a ze te ich szczepionki na te grypy okazaly sie kurewsko szkodliwe chyba nie musze wam przypominac co? sa na tym swiecie substancje, ktore otepiaja, chociazby fluor, ktory to miedzy innymi nazisci podawali wiezniom w obozach, zeby ci nie kombinowali nad ucieczka. takich substancji jest na 100% wiecej i to naprawde nie jest problemem, zeby nagle jedna z nich okazala sie lekarstwem na jakas nowa grype czy inna chorobe zakazna. teraz rozumiecie? z ptasia grypa nam sie upieklo bo nasz minister zdrowia (chyba nawet z po za co w tym przypadku akurat ich trzeba pochwalic) odmowil przyjecia tych szczepionek. ale teraz juz nie bedzie takiej mozliwosci

Mr.Drwalu

2012-07-10, 22:10
Wystąpienie Elizy Walczak na posiedzeniu Senackiej Komisji Chorób 4.07.2012



EW: – Panie przewodniczący, panie i panowie senatorzy.

Jestem lobbystką zarejestrowaną pod numerem 197, lobbuję na rzecz praw pacjenta, gwarantuję prawa pacjenta zgodnie z obecną wiedzą medyczną. Zjednoczone Eksperymenty Społecznej Tolerancji dostały zgłoszenie ponad sześciuset prywatnych obywateli, reprezentuje tutaj w takim razie zwykłych szarych obywateli, potencjalnych pacjentów, którzy będą musieli poddać się prawu polskiemu. Głównymi problemami, na które wskazujemy w ustawie z 15 czerwca zmieniającej prawo o chorobach zakaźnych zasługuje na szczególne rozeznanie i nagłośnienie bezpieczeństwa z nią związanych. Już na pierwszy rzut oka widać dwie bardzo niepokojące zmiany, o których też mówili Państwo Senatorowie, wprowadzenie przymusu poddawania się szczepieniom spoza narodowego programu szczepień ochronnych, wprowadzenie przymusu poekspozycyjnego “profilaktycznego” przyjmowania leków. Czym jest według rządu tzw. profilaktyczne przyjmowanie leków, czy “farmakoprofilaktyka” jak tutaj Pan Minister mówił… Medycyna zna różne profilaktyki, od unikania zagrożeń, przez ruch, dobre odżywianie się, po zażywanie suplementów diety, ale szczepionki przed chorobą nas nie chronią, my dalej po szczepionce zachorujemy, tylko mamy szansę na przeżycie. Wydaje mi się, że użycie tutaj terminu “leczenie profilaktyczne” zostało użyte lekkomyślne, i określenie terapii pacjentów przewlekle chorych w celu zapobiegania pogłębieniu skutków choroby, jednakże nie jest to zapobieganie zachorowaniu przez zdrowego człowieka. Teraz sejm zgodził się na ustawę, która przymusi zdrowych ludzi do zgody na szczepienia nie wiadomo jakimi substancjami, o których dobrze wiemy, że mają skutki uboczne. Jak to jest możliwe, że za taką poprawką zagłosowali posłowie będący z zawodu lekarzami, w tym marszałek sejmu, Ewa Kopacz, która wcześniej uratowała nas od zbędnych, jak się okazało, szczepień. Podobno brakuje nam pieniędzy na lekarstwa na chorych. Dlaczego w takim razie pozwolimy na przymusowe aplikacje nieokreślonych specyfików zdrowym ludziom? Co z artykułami Konstytucji Rzeczpospolitej, które mówią, w artykule 38 “Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia”. Artykuł 39 Konstytucji polskiej “Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym (…)


W tym momencie przewodniczący komisji przerywa przemawiającej: – Szanowna Pani! proszę o syntetyczną wypowiedź!

EW: – Przepraszam bardzo, ja mam przygotowaną…

Przewodniczący komisji natarczywie: – Chwileczkę, ale Pani pozwoli… Ja prowadzę tą komisję. Albo syntetyczne zabranie głosu i mówienie powiedzmy w materii tej ustawy, a nie o wystąpienie absolutnie takie polityczne i niemerytoryczne. Tak że bardzo proszę o krótką, merytoryczną wypowiedź.

EW: – Przepraszam bardzo, nie jestem senatorem, nie jestem prawnikiem, jestem socjologiem z zawodu i reprezentuję prawa chorych. Przepraszam, jeśli nie odnosi się do konwencji jakiej Państwo są przyjęci. Sprecyzowałam to jak najbardziej mogłam i bardzo teraz proszę o cierpliwość.

Przewodniczący komisji: – To proszę o syntetyczną wypowiedź.

EW: – Proszę o odwołanie się do art. 40 Konstytucji: “Nikt nie może być poddany torturom, ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się kar cielesnych. Art. 41. “Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i trybie określonych w ustawie”, którą właśnie teraz Państwo gotujecie.

Co w ustawie jest naszym zdaniem niepokojące. Po pierwsze, zmiana definicji choroby zakaźnej, na co zgłaszali także Państwo uwagę, co
budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwości ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co za tym idzie, nałożenie przymusu szczepień na wszystkich obywateli – art.2 ust. 2. Po drugie, określenie obowiązku szczepień ochronnych w art. 5, w sposób ogólny, przynosząc go na wszystkich obywateli, nie tylko na dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnymi – art. 5 ust. 1. Rezygnacja z fundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy – uchylenie. art. 21. ust. 9. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych, przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel, oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony przez GIS, gdyż on przewiduje rozszerzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie sa w projekcie ustawy w żaden sposób określone. art. 29a. Kontrowersyjny temat przymusu bezpośredniego, który był tutaj przez Senatorów także uwzględniony, wykonywany przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza, art. 36 ust. 2. Nie wiem jak naprawdę będziecie to Państwo egzekwować. Szóste, zniesienie uprawnień Ministerstwa Zdrowia co do wydawania rozporządzeń dotyczących procedur działań inspekcji sanitarnej.


Proszę Państwa, ja jestem Żydówką, przez 10 lat byłam w Izraelu, jestem jednym z twórców programów terapeutycznych, które odnoszą się do nowej medycyny, która ma początek w antycznej, i która stara się zapobiegać farmacji. Przymusowe leczenie kojarzy się nam z holokaustem. Tworzy się problem, proponuje rozwiązanie, bardziej ostateczne niż wynika ze zmyłkowych zapewnień. Tym razem, idąc z duchem miniaturyzacji i modernizacji, naturalne zagrożenia zastąpiono mikrobami wyhodowanymi w laboratoriach, dysze pryszniców strzykawkami, a trujący gaz toksynami lub żywymi mikrobami w szczepionkach. Postęp ten gołym okiem widoczny jest, wszak żyjemy w czasach wspomnianej już miniaturyzacji. I nieważne jest, że tacy lekarze, jak doktor Rath z Niemiec, który przedstawia genologię problemu biznesu szczepień farmacji, odsyłając do dokumentów opublikowanych w “Profit Over Life”. To są dokumenty norymberskie proszę Państwa, gdzie ukazuje się powiązanie dzisiejszych koncernów farmaceutycznych promujących szczepienia z obozami w Auschwitz, proszę państwa. Jest jeszcze jedna różnica z dawnymi i obecnymi sposobami na uleczanie Ziemi z nadmiaru ludzi i walką z naturą. Podczas holokaustu pod prysznic prowadzili zwykle żołnierze wrogiego państwa. [część zdania zagłuszona przez przewodniczącego komisji.

Przewodniczący komisji: – Szanowna Pani, proszę bardzo zmierzać do końca. Szanowni państwo, ogłaszam pięć minut przerwy.

EW: – Teraz pod igłę poprowadzą Polaków krajowi policjanci za zgodą polskich senatorów i polityków. Proszę w imieniu zwykłych obywateli, żeby tak się nie stało. Dziękuję za uwagę.

Przewodniczący komisji: – Nie będę komentował Pani wypowiedzi, bo jest, uważam, po prostu skandaliczna i myślę, że… proszę panią, nie ma pani prawa głosu w tej chwili. Nie ma pani w tej chwili głosu, dobrze?!

EW: – Ta ustawa jest skandaliczna, przegłosowana całkowicie, tylko jeden poseł z PiS [dwa, trzy słowa zagłuszone przez przewodniczącego] głosował przeciwko.
Reprezentuję pacjentów. Mówimy nie o prawie, nie o farmacji, nie o biznesie, mówimy o życiu ludzkim. Dotyczy to nas wszystkich. Przepraszam za takie zachowaniem, ale jestem bardzo wzburzona dzisiejszym postępowaniem i mówieniem o życiu ludzkim jak o cząstce podpisywania umów.


Oto jak sejm i senat dbają o nas i nasze prawa.

Całość do obejrzenia tutaj: http://www.senat.gov.pl/transmisje/retransmisje/ Komisja Zdrowia(17.)04.07.2012 r.

Proszę adminów o nie scalanie tematu z przymusowym szczepieniu, którego byłem autorem. Obywatele powinni o tym wiedzieć jak się łamie nasze prawa i jak pieniądze grają rolę. Tak Eliza Wilczak jest żydówką, która wyciągnęła lekcje dzięki swojej historii. Prosiłbym adminów aby w tym temacie nie było rzucanie kurew tzw: j***ć p*zdę żydowską, znów PO coś szykuje, toż to j***na teoria spiskowa.
Nie, nie, to nie żadna teoria spiskowa i otwórzcie umysły i oczy na sprawę, które są teraz ważne. Przez zj***ne IN-VITRO rząd przeskakuje temat żeby nie ruszyć szczepionek a Ser. Troll Kaczyński jest dla nich zajebistym tematem zastępczym. Wojny między partyjne zostawcie, tutaj chodzi o naszą przyszłość i naszych dzieci.

Bard_Zerald

2012-07-11, 12:20
makabrax napisał/a:

ale co za przymuszanie do wykupu i wstrzykniecia tej szczepionki... sorry ale nie ma stanu wojennego żeby mogli cię do czegokolwiek zmusić...



Z tego co mi wiadomo jedną z cech które definiują państwo jest posiadanie jakichśtam organów którymi można do czegoś obywateli przymuszac.

Z tego co mi wiadomo to takie służby od szczepionek będą miały spore możliwości, jak taka superpolicja niemalże. Jak nie chcesz szczepionki, to ci wpadną do domu i zmuszą.

Mogą użyc normalnie po prostu siły.

I nasz kurna rząd jednogłośnie zgodził się żeby testowano na nas szczepionki. Przecież wiadomo do czego to prowadzi. Wrzucą gdzieś jakąś chorobę, potem pozaszczepiają, sprawdzą czy działa ta szczepionka, nikt nie ma prawa miec wątów. Ktoś po drodze zginie.

Dużo emerytów? Nie ma problemu, wystarczy dac szczepionkę dla emerytów na chorobę która ostatnio jakoś starsi ludzie dziwnie zaczęli chorowac. Oj, ale szczepionka najwyraźniej osłąbia serce i umierają. I co k***a, nie pasi? Dupa, będą robic co będą chciec, rząd cały czas poszerza swoją władzę kosztem praw obywateli, ostatnio to się nasiliło jak cholera.


Najlepsi są ci użytkownicy, którzy dowiedziawszy się informacji, które możliwe że uświadomią ich o tym, że wkrótce będą półniewolnikami (bardziej) śmieją się i wyzywają od głupich teorii spiskowych.
Sobie strzelacie sami w stopę, teraz wy się śmiejecie z ludzi, którzy wam to mówią, a potem kilku z was w przysłości umrze od jakiejś choroby, która się rozszalała gdzieś w Polsce, niewiadomo dlaczego, albo od szczepionki, którą mieli was przed tą chorobą uchronic

szponiasty

2012-08-06, 14:59
Wprowadzanie NWO w Polsce ma się dobrze.

Oglądajcie do końca.





Źródło: Więcej Niż Wolność

salmonellas

2012-08-06, 15:07
I takie swinie, gnoje i fajfusy decyduja o waszym zdrowiu. Smiech na sali.

Roszp

2012-08-06, 15:22
szponiasty napisał/a:

Oglądajcie do końca.


Nie obejrzałem nawet początku.
Nie widziałem żółtych napisów w miniaturach, znaczy nie warto.

oeming

2012-08-06, 15:38
W Polsce nawet obywatele są na sprzedaż...

Nerfpl

2012-08-06, 16:01
Mówimy o wstrzykiwaniu obcej substancji do naszych organizmów.
Wstrzykną narkotyk ogłupiający i pacjent nawet nie będzie sobie z tego zdawał sprawy ponieważ nasza świadomość nie jest w stanie wychwycić zmian osobowości; traktuje je jako normę.
"Wariat nie wie że jest wariatem", jego świat jest dla niego normalny.

-Dla przeciętnego obywatela ich skład jest nieznany, ciężko to potwierdzić, mogą wam wstrzyknąć co chcą.

-Szczególnie narażone są noworodki. Te szczepionki mają wpływ na cały dalszy rozwój dziecka, czyli na całe jego życie. Na jego osobowość, na zdolności intelektualne, na charakter, na rozwój fizyczny.

-Wiele Się słyszy o CHIPowaniu bez naszej wiedzy. Urządzenia takie bez problemu mogą być wstrzyknięte z taką szczepionką.

Według mnie wygląda to tak.
Wiele słyszałem niewiarygodnych teorii spiskowych. Ale patrząc dzień po dniu widzę jak wchodzą one w życie pod oficjalną przykrywką typu bezpieczeństwo, zdrowie, dobrobyt.
Jedno wielkie bagno...

I ostatecznie, na zdrowy rozum, kto z was czy waszych znajomych popadł w jakąś ciężką chorobę wirusową? Te szczepionki są zbędne a ich cel wydaje się być inny niż ten który chcą nam wmówić.