18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich

Mr.Drwalu • 2012-06-30, 08:34


Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich!
Czyli prezent rządu PO dla branży farmaceutycznej kosztem podatników!


Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi, do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

Reszta informacji znajduje się na stronie rządu:

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

[ Komentarz dodany przez: Nostrełe: 2012-06-30, 20:30 ]
Poprawione- nieprawdą jest, że WSZYSTKIE choroby są wg nowej definicji zakaźne.

slovikovski

2012-06-30, 13:40
"Zajadasz GMO, popijasz aspartam, nie urodziłeś się w Czeczenii - myślisz że masz farta ?" To Polska bracie !

Leothyr

2012-06-30, 13:41
kudlaty1125 napisał/a:

No i ch*j wie co nam będę wstrzykiwać (np HIV, albo marihuanę).


Tyle siedzę na sadolu a wstrzykiwanie marihuany nie przestaje mnie rozpie**alać :mrgreen:

Carol

2012-06-30, 13:49
k***a mać! Dwa lata temu to ten artykuł wylądowałby w śmietniku. Jeszcze 2 lata temu kiedy nie miałam tu konta to moderacja tego forum banowała przeciwników PO (między innymi dlatego nie miałam konta). A teraz co k***a? Matoły pie**olone wreszcie na oczy przejrzały?

lapsikoss

2012-06-30, 14:44
@Carol
Kiedyś było lepiej. Takie tematy powinny lądować w śmietniku, bo zawsze kończą się dyskusją toczących pianę z ryja geniuszy. Teorii spiskowych na sadolu jest i tak za dużo.

@Bamboleiro
Nie mów, że wziąłeś to na poważnie :amused:
Ludzie potrafią dostrzec ograniczenie wolności, czy spisek we wszystkim, to zabawny przykład. Nie chciałem, żebyś pomyślał że mówię to na poważnie :(

@McColley
Niestety, na razie trzeba zapewnić bezpieczeństwo wszystkim niemyślącym, bo jak na razie musimy za nich płacić w razie wypadku.
Zresztą wcale nie jest tak, że bez pasów masz pewność śmierci, gwarancję niezostania inwalidą. To zależy od ogromnej ilości zmiennych, nie da się wszystkiego przewidzieć. Przy małych prędkościach pasy to błogosławieństwo, bo ograniczają obrażenia pasażerów praktycznie do zera.

szponiasty

2012-06-30, 15:21
Bamboleiro napisał/a:

Może zanim będziesz siał farmazony k***a, to zapoznaj się z propozycją nowelizacji jak i z ustawą, do której będą wprowadzane poprawki. Jak mnie wk***ia niebotycznie taka zaj***na propaganda anty rządowców. Sam mam na nich wyj***ne. Ale sracie na taki tvn czy inne medium, a sami robicie to samo. Drwalu weź się troszkę ogarnij dorosły człowiek, a zachowuje się jak dziecko.


A, żeby wyjaśnić kwestię choroby zakaźnej i jej definicji w Ustawie to owszem brzmi ona następująco w 1 artykule (po zmianach) "choroba zakaźna - choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy".

I jak debil przeczyta takie zdanie to uzna, że to przecież SPISEK k***A! I chcą nas teraz szczepić na wszystko bo tak im się uj***ło.

Tymczasem artykuł 3 tej ustawy (nie będzie zmieniany) brzmi: "Art. 3. 1. Przepisy ustawy stosuje się do zakażeń i chorób zakaźnych, których wykaz jest określony w załączniku do ustawy, oraz biologicznych czynników chorobotwórczych wywołujących te zakażenia i choroby."

Dlatego apeluję o wyj***nie tego tematu do sucharów, gdyż informacje tutaj zawarte są nieprawdziwe, a ustawa niezinterpretowana (interpretacji i to ułomnej została poddana sama nowelizacja). Won z internetowymi bzdurami.



Żyj dalej idioto w swoim światku pięknym. W którym rząd działa tak jak społeczeństwo chce (a nie podpisuje podejrzane ustawy typu ACTA pod stołem, do tego daje uprawnienia większe niż ma wojsko i policja sanepidowi).

Pokaż mi idioto który rząd zrealizował to co obiecywał. Pomijając oczywiście mały procencik tego co naobiecują przed wyborami a czym się chwalą podczas kampanii. Pokaż!

Przez takich idiotów których łatwo kontrolować Polska jest zwykłym krajem niewolników i wszyscy sp***alają z niej jak tylko mogą.

Dodam ŻE WSZYSTIE partie głosowały za. Był jeden głos sprzeciwu. Żyj dalej - idioto - w swoim światku TV i X-Factor, wierz dalej gazecie, tvn, polsatowi, tv trwam...

Jak już będziesz jechał w wagonie dla bydła do obozu, to już będzie troszkę za późno na sprzeciw.

Wdr

2012-06-30, 15:22
Rodzice nie wiem w jakim świecie żyjesz ale zazdroszczę bo dziura w której mieszkasz jest tak zajebiście odcięta od świata że chyba serio nie masz pojęcia co się dzieje wokół Ciebie ja tam wole szukac spisku a czemu? bo zbyt dużo już jest dowodów na to że jest inaczej a prawda którą nam podają to jakiś żarcik od taki byle ludzie łykneli jak pelikany i co łykają? no ba k***a:D jeszcze o więcej proszą... mało masz dowodów na to że żyjesz w kraju gdzie Ty jako obywatel się nie liczysz? jesteś jedynie słupkiem statystyką która ma generować zysk żyjesz w kraju gdzie legalnie możesz wpie**alać sól z drogi i nikt za to nie beka a sławny piekarz który oddał chleb bezdomnym dostał wch*j mandatu i musiał zamknąć firmę! żyjesz w kraju gdzie po ujawnieniu afery hazardowej ch*ja z nią zrobiono nie ma winnych wnioski są takie że nie ma wniosków żyjesz w kraju gdzie religia nie mylić z prawdziwą wiarą zrobiła obywatelom wodę z mózgu tak k***a wielką że mamy legalną mafie radio maryja która trzepie kase na debilności ludzi i ich zacofaniu żyjesz w kraju gdzie młody człowiek po studiach dostaje prace za 1200zł na miecha gdzie jego umowa jest zawierana na tydzień żyjesz w kraju gdzie pogotowie nie ruszy dupy jeśli nie powiesz że chcesz pomocy sam byłem świadkiem kiedy ch*je z erki przyjechali i stwierdzili że poszkodowany nie wyraził zgody na pomoc i odjechali zostawiając człowieka z 4cm raną ciętą głowy gdzie sam z przechodniami opatrzyliśmy go sam na własny pie**olony koszt wsadziłem człowieka do samochodu zawiozłem na pogotowie gdzie zapłaciłem za 6 szwów znieczulenie i zj***ne marudzenie chirurga 650zł! żyjesz w kraju gdzie ludzie tacy jak Lato robia sobie jawną kpine z prawa i ludzie gdzie można było go nagrać ale już nie postawić oskarżeń! żyjesz w kraju gdzie emeryci którzy pracowali całe życie dla swojego kraju dziś nie mają jak żyć ponieważ państwo zgotowało im taki sam los jak nas czeka! na koniec żyjesz w kraju gdzie można zabić każdego i powiedzieć że popełnił samobójstwo chociaż dowody wskazują na coś innego!

na koniec zadajcie sobie sami pytanie czy żyjesz w Polsce czy raczej w prywatnej enklawie gdzie jesteś jedynie niewolnikiem pomyśl zanim wsadzisz ch*ja w żonkę i zrobisz dziecko czy chcesz aby Twoje dziecko było traktowane jak bydło w własnym kraju zastanów się co jest lepsze bierne siedzenie jak miliony Polaków czy może podjąć trud i walczyć pokazać sobie sąsiadowi koledze kumpeli że nie zgadzasz się z tym gównem! mnie nauczono w woju że warto walczyć nawet jeśli masz przegrać bo to lepsze niż smierć na kolanach! dziś masz to samo Polaku klęczysz na kolanach z workiem na głowie i mówisz że w sumie nie masz zle zamiast wstać dumnie na swoje nogi i powiedzieć k***a nie! pie**olą mnie przecinki prosze mi wybaczyć taki już jestem

Ba...........ro

2012-06-30, 15:31
Tak to jest. Słabe jednostki nie potrafią sobie poradzić w danym systemie. Żyjcie dalej narzekaniem i płaczem jak to Wam źle ;) Nie oglądam telewizji, nie czytam zarówno prawicowych jak i lewicowych mediów. Mam to w dupie. Radzę sobie wżyciu i nie narzekam. To Wasz problem, że jesteście na tyle niedouczeni, nieżyciowi i ułomni, że nie potraficie sprostać przeciwnościom. I jak to szponiasty napisał sp***alacie jak tchórze za granicę.

I jakoś nie odczuwam nad sobą żadnej kontroli. Żyję sobie spokojnie, mam tyle ile chcę, nie łapie mnie policja, nie kupuję modyfikowanej żywności. Jakoś można. To Wy macie z tym problem. I to wcale nie kwestia polityczna a kwestia Waszej wygody. Bo chcieli bycie wszystko na tacy za darmo, więc podają Wam cały ten chłam. I tylko krzyczycie co jakiś czas, że to niesprawiedliwe. ale takich krzyków nikt nie usłyszy.


A jak chcesz coś zmienić to zacznij działać. Idź kandyduj, zmień coś. Ale nie. Nie pójdziesz bo albo uważasz, że i tak nie dasz rady, albo gdy przyjdzie co do czego to będziesz się zachowywał i robił to, co wszystkie inne rządy wcześniej. Pewnie wiekszość z Was, gdyby dostała dietkę poselską i przywileje, dostała by pie**olca i nagle wszystko było by w porządku :) Zakłamane gówniarstwo.

szponiasty

2012-06-30, 15:37
Bamboleiro napisał/a:

Wam się k***a coś pomyliło pojebańcy :shock: Jakiej wy "wolności" oczekujecie. Że będziecie robić co chcecie? Od początków społeczności ludzkiej było prawo, zakazy, nakazy, ograniczenia. Bez tego zapanował by chaos i wszystko co macie poszło by się j***ć. pie**olicie o jakimś zniewoleniu, spiskach itd. To się nazywa "społeczeństwo". Macie wybór - żyć w nim i dostosować się do zasad w nim panujących, możecie sami starać się o uczestnictwo w rządzeniu, a jeli to Wam nie odpowiada nikt Wam nie broni wielcy poszukiwacze urojonej i utopijnej wolności zamieszać w lesie, jeść to co znajdziecie i wyhodujecie i wtedy będziecie jakże wolni :roll: Jaki w tym problem k***a.

Ale nie. Wy owszem krzyczycie o wolnościach, że prawo złe, że stawy złe, że wszystko atakuje Was. Ale po drogach sie jeździ, do sklepu po zakupy się śmiga, internecik, telewizja, rozrywki. Wszystko jest pod nosem. I z tego wielcy zniewoleni zrezygnować nie chcecie. Wymagacie k***a, aby wszystko było za darmo, żeby można było robić co się chce, a w zamian NIC nie dajecie. pie**olona szarańcza. Tak zachowuje się szarańcza. Wpada, wyżera wszystko i zostawia pustkę. Już widzę Wasz świat. Ten WOLNY. Bez państwa, społeczności, zasad, prawa i obowiązków. Wygryźli byście się sami. Wymordowali, rozkradli i zniszczyli wszystko.

Świat jest jaki jest i owszem można walczyć w razie niesprawiedliwości. Ale k***a doszło do tego, że NIC Wam nie pasuje. Wszystko jest skierowane przeciwko Wam. A jak już przeczytałem, że człowiek jest zniewolony bo musi PASY ZAPINAC???? To jest poważne? Jakbyś mądralo nie wiedział, pasy zapina się po to, abyś w czasie wypadku nie latał po całym samochodzie i nie pozabijał współpasażerów swoją osoba. A przy okazji moga urotować Ci zycie.

Może czas troszkę trzeźwo popatrzeć na świat w jakim żyjemy i walczyć o ważne sprawy, ale nie jak debile. Mozna to robić z głową i co najważniejsze efektywnie. A takie wpisy tylko psują ludziom młodym głowy. Bo naczyta się takich farmazonów i co gorsza zacznie postrzegać "wolność" jako "mogę robić co chcę i nikt nie będzie mi mówił co mam robić".



Co ty dziecko pie**olisz. Znasz tą zasadę:
1. PROBLEM
2. REACTION
3. SOLUTION

Nie? To sobie poszukaj. I nie pie**ol o badaniach technicznych czy zapiętych pasach, kiedy mówimy o wstrzykiwaniu rtęci i innego gówna w krwioobieg. Przeciwko dragom pewnie też jesteś nie? Ale już jak ci rząd powie że masz se coś w żyły wj***ć to merdasz ogonkiem i radośnie szczekasz.

Bamboleiro napisał/a:

Tak to jest. Słabe jednostki nie potrafią sobie poradzić w danym systemie. Żyjcie dalej narzekaniem i płaczem jak to Wam źle ;) Nie oglądam telewizji, nie czytam zarówno prawicowych jak i lewicowych mediów. Mam to w dupie. Radzę sobie wżyciu i nie narzekam. To Wasz problem, że jesteście na tyle niedouczeni, nieżyciowi i ułomni, że nie potraficie sprostać przeciwnościom. I jak to szponiasty napisał sp***alacie jak tchórze za granicę.

I jakoś nie odczuwam nad sobą żadnej kontroli. Żyję sobie spokojnie, mam tyle ile chcę, nie łapie mnie policja, nie kupuję modyfikowanej żywności. Jakoś można. To Wy macie z tym problem. I to wcale nie kwestia polityczna a kwestia Waszej wygody. Bo chcieli bycie wszystko na tacy za darmo, więc podają Wam cały ten chłam. I tylko krzyczycie co jakiś czas, że to niesprawiedliwe. ale takich krzyków nikt nie usłyszy.


A jak chcesz coś zmienić to zacznij działać. Idź kandyduj, zmień coś. Ale nie. Nie pójdziesz bo albo uważasz, że i tak nie dasz rady, albo gdy przyjdzie co do czego to będziesz się zachowywał i robił to, co wszystkie inne rządy wcześniej. Pewnie wiekszość z Was, gdyby dostała dietkę poselską i przywileje, dostała by pie**olca i nagle wszystko było by w porządku :) Zakłamane gówniarstwo.



Pogadamy jak za 2 miesiące globalny system ekonomiczno bankowy się załamie. Czas zacząć się organizować, póki nie jest za późno.

Wdr

2012-06-30, 15:49
Bamboleiro napisał/a:

Tak to jest. Słabe jednostki nie potrafią sobie poradzić w danym systemie. Żyjcie dalej narzekaniem i płaczem jak to Wam źle ;) Nie oglądam telewizji, nie czytam zarówno prawicowych jak i lewicowych mediów. Mam to w dupie. Radzę sobie wżyciu i nie narzekam. To Wasz problem, że jesteście na tyle niedouczeni, nieżyciowi i ułomni, że nie potraficie sprostać przeciwnościom. I jak to szponiasty napisał sp***alacie jak tchórze za granicę.

I jakoś nie odczuwam nad sobą żadnej kontroli. Żyję sobie spokojnie, mam tyle ile chcę, nie łapie mnie policja, nie kupuję modyfikowanej żywności. Jakoś można. To Wy macie z tym problem. I to wcale nie kwestia polityczna a kwestia Waszej wygody. Bo chcieli bycie wszystko na tacy za darmo, więc podają Wam cały ten chłam. I tylko krzyczycie co jakiś czas, że to niesprawiedliwe. ale takich krzyków nikt nie usłyszy.


A jak chcesz coś zmienić to zacznij działać. Idź kandyduj, zmień coś. Ale nie. Nie pójdziesz bo albo uważasz, że i tak nie dasz rady, albo gdy przyjdzie co do czego to będziesz się zachowywał i robił to, co wszystkie inne rządy wcześniej. Pewnie wiekszość z Was, gdyby dostała dietkę poselską i przywileje, dostała by pie**olca i nagle wszystko było by w porządku :) Zakłamane gówniarstwo.




wiesz jesteś pie**olonym egoistą i sk***ysynem:) jednostka to też człowiek ch*j że słaba ch*j że nie poradna jesteś lepszy masz lepiej w życiu pokaż że jesteś człowiekiem a nie ch*jem pomóż człowiekowi przez takich zjebów jak Ty ten kraj kuleje intelektualnie bo macie w ch*ju że ktoś inny ma gorzej niż Ty bo sam masz naj***ne do koryta ale jak odstawić na chwile korytko to będziesz pierwszy wydzierał mordę j***ć tuska! masz 25 lat a myślenie jednak na poziomie 18 latka a czemu:D? bo k***a myślisz że zmienisz coś tym że pojdziesz kandydować? śmieszny jesteś bo za ch*j się nie wybijesz bez pleców bez koneksji więc nie pie**ol...szkoda słów k***a może znajdzie się grupka chętnych ludzi do zrobienia mini zamachu stanu broń w tym kraju można bez problemu kupić nawet kupić broń pozbawionych cech bojowych i uzbroić na sprawną broń nie jest trudno tak samo można zrobić fajną bombkę środki dostępne są w każdym markecie budowlanym oraz ogrodniczym:) ludzie wystarczy chcieć to nie USA to Polska gdzie prawo to jedynie taca do wciagnia koksu przez bogatych

Ro...........ce

2012-06-30, 16:11
Cytat:

Rodzice nie wiem w jakim świecie żyjesz ale zazdroszczę bo dziura w której mieszkasz jest tak zajebiście odcięta od świata że chyba serio nie masz pojęcia co się dzieje wokół Ciebie ja tam wole szukac spisku a czemu? bo zbyt dużo już jest dowodów na to że jest inaczej a prawda którą nam podają to jakiś żarcik od taki byle ludzie łykneli jak pelikany i co łykają? no ba k***a :D jeszcze o więcej proszą... mało masz dowodów na to że żyjesz w kraju gdzie Ty jako obywatel się nie liczysz? jesteś jedynie słupkiem statystyką która ma generować zysk żyjesz w kraju gdzie legalnie możesz wpie**alać sól z drogi i nikt za to nie beka a sławny piekarz który oddał chleb bezdomnym dostał wch*j mandatu i musiał zamknąć firmę! żyjesz w kraju gdzie po ujawnieniu afery hazardowej ch*ja z nią zrobiono nie ma winnych wnioski są takie że nie ma wniosków żyjesz w kraju gdzie religia nie mylić z prawdziwą wiarą zrobiła obywatelom wodę z mózgu tak k***a wielką że mamy legalną mafie radio maryja która trzepie kase na debilności ludzi i ich zacofaniu żyjesz w kraju gdzie młody człowiek po studiach dostaje prace za 1200zł na miecha gdzie jego umowa jest zawierana na tydzień żyjesz w kraju gdzie pogotowie nie ruszy dupy jeśli nie powiesz że chcesz pomocy sam byłem świadkiem kiedy ch*je z erki przyjechali i stwierdzili że poszkodowany nie wyraził zgody na pomoc i odjechali zostawiając człowieka z 4cm raną ciętą głowy gdzie sam z przechodniami opatrzyliśmy go sam na własny pie**olony koszt wsadziłem człowieka do samochodu zawiozłem na pogotowie gdzie zapłaciłem za 6 szwów znieczulenie i zj***ne marudzenie chirurga 650zł! żyjesz w kraju gdzie ludzie tacy jak Lato robia sobie jawną kpine z prawa i ludzie gdzie można było go nagrać ale już nie postawić oskarżeń! żyjesz w kraju gdzie emeryci którzy pracowali całe życie dla swojego kraju dziś nie mają jak żyć ponieważ państwo zgotowało im taki sam los jak nas czeka! na koniec żyjesz w kraju gdzie można zabić każdego i powiedzieć że popełnił samobójstwo chociaż dowody wskazują na coś innego!

na koniec zadajcie sobie sami pytanie czy żyjesz w Polsce czy raczej w prywatnej enklawie gdzie jesteś jedynie niewolnikiem pomyśl zanim wsadzisz ch*ja w żonkę i zrobisz dziecko czy chcesz aby Twoje dziecko było traktowane jak bydło w własnym kraju zastanów się co jest lepsze bierne siedzenie jak miliony Polaków czy może podjąć trud i walczyć pokazać sobie sąsiadowi koledze kumpeli że nie zgadzasz się z tym gównem! mnie nauczono w woju że warto walczyć nawet jeśli masz przegrać bo to lepsze niż smierć na kolanach! dziś masz to samo Polaku klęczysz na kolanach z workiem na głowie i mówisz że w sumie nie masz zle zamiast wstać dumnie na swoje nogi i powiedzieć k***a nie! pie**olą mnie przecinki prosze mi wybaczyć taki już jestem



o k***a, ameryke odkryłeś, geniuszu.
zdaję sobie sprawę jak jest ale czy płakanie i żalenie się w internecie coś zmieni ?
co ty sam zrobiłeś żeby było lepiej i co proponujesz, wyjść na ulicę i drzeć mordę jak to jest źle ?




Halibut

2012-06-30, 16:14
Bamboleiro napisał/a:

Tak to jest. Słabe jednostki nie potrafią sobie poradzić w danym systemie. Żyjcie dalej narzekaniem i płaczem jak to Wam źle ;) Nie oglądam telewizji, nie czytam zarówno prawicowych jak i lewicowych mediów. Mam to w dupie. Radzę sobie wżyciu i nie narzekam. To Wasz problem, że jesteście na tyle niedouczeni, nieżyciowi i ułomni, że nie potraficie sprostać przeciwnościom. I jak to szponiasty napisał sp***alacie jak tchórze za granicę.

I jakoś nie odczuwam nad sobą żadnej kontroli. Żyję sobie spokojnie, mam tyle ile chcę, nie łapie mnie policja, nie kupuję modyfikowanej żywności. Jakoś można. To Wy macie z tym problem. I to wcale nie kwestia polityczna a kwestia Waszej wygody. Bo chcieli bycie wszystko na tacy za darmo, więc podają Wam cały ten chłam. I tylko krzyczycie co jakiś czas, że to niesprawiedliwe. ale takich krzyków nikt nie usłyszy.


A jak chcesz coś zmienić to zacznij działać. Idź kandyduj, zmień coś. Ale nie. Nie pójdziesz bo albo uważasz, że i tak nie dasz rady, albo gdy przyjdzie co do czego to będziesz się zachowywał i robił to, co wszystkie inne rządy wcześniej. Pewnie wiekszość z Was, gdyby dostała dietkę poselską i przywileje, dostała by pie**olca i nagle wszystko było by w porządku :) Zakłamane gówniarstwo.



Sumując całą wypowiedź. Jesteś zjebem. Kiedyś oglądałem dokument o podobnym zjebie co ty. Otóż ten zjeb cierpiał na chroniczne migreny, które nie pozwalały mu normalnie funkcjonować. Jedynym skutecznym lekiem jaki wynaleziono na tą straszną chorobę jest LSD lub jego pochodne, które nawet nie powodują halucynacji. Jednak zjeb ten odmówił leczenia bo twierdził, że substancja ta jest narkotykiem i jest zabroniona przez rząd. Dlatego zjeb ten wybrał życie w bólu... no ale cóż ten zjeb był zjebem.

Ro...........ce

2012-06-30, 16:27
@up sam jesteś zjebem bo zamiast odnieść się konkretnie do wypowiedzi to pie**olisz smuty nie na temat.

Wdr

2012-06-30, 17:05
Rodzice hmmm co ja zrobiłem dla kraju hehe w wieku 19 lat poszedłem do wojska i oddałem 5 lat swojego życia dla kraju który kocham bo myślałem że tak trzeba ale w ciągu tych 5 lat widziałem jak polowy klecha jest napie**olony jak szpak i ogląda pornole widziałem jak kręci się wały widziałem jak bardzo w dupie Państwo ma obywatela nie mówiąc o żołnierzach których mam za wielkich bohaterów ponieważ tam gdzie amerykanin nawet nie chiał jechać swoich zajebistym sprzetem za grube miliony to polak zapie**alał tam zj***nym rosomakiem bez pie**olenia się widziałem jak Ci ludzie oddają swoje zdrowie i życie a po powrocie do kraju są traktowani jak śmiecie! lepiej wyjśc na ulice i dreć ryja niż ch*ja robić i być j***nym

weless

2012-06-30, 18:40
@Bamboleiro

w ustawie jest o "obowiązku" szczepień, a to już jest mocno podejrzane.