18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O słuchawkach (tak, takich zwykłych)

Adulka • 2013-12-09, 14:45
Jeśli mnie to zainteresowało to kogoś z Was na pewno TEŻ zainteresuje!
Takie tam o słuchawkach:



(wrzucę tutaj bo dokumentalnych sama nie oglądam;p)

zi...........er

2013-12-09, 14:51
a własnie muszę sobie kupić słuchawki :P leci
Piwko :)
p.s pokaż cycki :cycki:

An...........5C

2013-12-09, 15:24
Jestem gorącą zwolenniczką słuchania na słuchawkach. Mam święty spokój sam na sam z muzyką i jakość którą z trudnością osiągnęła bym na sprzęcie stacjonarnym. iPod Touch 4G ze wzmacniaczem FiiO E12 a do tego AKG K550.

zi...........er

2013-12-09, 15:27
Ania92_85C, :aniol:

kaktuz

2013-12-09, 15:34
przepraszam zrobicie mi pałe

jpdl

2013-12-09, 22:29
Te słuchawki od ipoda ciężko nazwać w ogóle słuchawkami - to się nadaje jedynie do książek. Zresztą do większości telefonów dają podobne gówno.

Ciekaw jestem jak się słucha na takich elektrostatykach za 9k zł Kiedyś sobie kupie takie :D

GrenAcid

2013-12-09, 23:37
Mogła byś tępa dzido wejść w te dokumentalne czasem i poczytać.....tylko nie bój się i po mału bo tam dużo literek jest.

Dolot_93

2013-12-09, 23:39
"wrzucę tutaj bo dokumentalnych sama nie oglądam"

...Na obiad tylko zupa bo schabowego nie jem...

...do dokumentalnych bo długie


ukashekk

2013-12-10, 01:58
Adulka, musisz dobrze kolbę obrabiać że ci facet kompa w kuchni zamontował :shock:

Matush5

2013-12-10, 02:00
Zacytuje dzisiaj usłyszany komentarz " Koleżanko Ty tu magi do zupy szukasz czy ch*ja do dupy ? "

Nameless

2013-12-10, 02:05
@jpdl
Obczaj sobie nowe słuchawki do iPoda/iPhone - EarPods. Wymiatają. Są chyba najlepszymi słuchawkami (jak chodzi o dźwięk) w tej cenie.

xFareNx

2013-12-10, 02:44
Nie no, dla mnie zajebiście! Sam bym pewnie nigdy nie wpadł na ten pomysł, żeby sprawdzić jak działają słuchawki czy też różnicach dotąd mi nieznanych, piwko leci ;)

menelreoot

2013-12-10, 04:19
ukashekk napisał/a:

Adulka, musisz dobrze kolbę obrabiać że ci facet kompa w kuchni zamontował :shock:



Nie tylko dobrze kolbę obraca, ale i świetnie gotuje, więc na pewne przywileje zasłużyła.

Adulka

2013-12-10, 04:20
menelreoot napisał/a:



Nie tylko dobrze kolbę obraca, ale i świetnie gotuje, więc na pewne przywileje zasłużyła.




Corradolicious

2013-12-10, 08:10
Nameless napisał/a:

@jpdl
Obczaj sobie nowe słuchawki do iPoda/iPhone - EarPods. Wymiatają. Są chyba najlepszymi słuchawkami (jak chodzi o dźwięk) w tej cenie.


Są tak kompletnie beznadziejne... Handluję lepszymi słuchawkami (mam ofercie też topowe modele nausznych), co ciekawsze słuchawki mają ogromną przewagę na tym tanim, czy dołączanym do telefonów badylarstwem - nie trzeba słuchać głośno, żeby coś usłyszeć.

Jak chcecie fajne słuchawki do biegania, to polecam Sennheiser OCX685i by Adidas - świetnie leżą, trwałe no i sterowanie do Apple działa super. Mam je już trochę ponad rok i eksploatuje ile się da i działają bez zarzutu.

Outdoorowe polecam Sennheiser Momentum, lub trochę tańsze Beyerdynamic Custom One Pro - do przenośnych odtwarzaczy rewelacja, a w COP jest możliwość regulowania ilości basu - wystarczy przesunąć przesłonę bas-refleksu.

Obawiam się, że katowanie muzyki na dużych głośnościach, na pchełkach, które kompletnie uszczelniają ucho może się kiedyś odbić na słuchu :/