18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O słuchawkach (tak, takich zwykłych)

Adulka • 2013-12-09, 14:45
Jeśli mnie to zainteresowało to kogoś z Was na pewno TEŻ zainteresuje!
Takie tam o słuchawkach:



(wrzucę tutaj bo dokumentalnych sama nie oglądam;p)

Lord Infernus

2013-12-10, 09:43
Na zdrowiu podobno najmocniej odbijają się doki ;) . Sam mam kilka par słuchawek i polecam sprawdzić takie firmy jak superlux czy brainwavz. Niektóre modele tych firm wybitnie biją na głowę konkurencję w ich przedziałach cenowych(może poza CAL!). Wszelkie inne modele powyżej 300 zł są już kwestią upodobań, źródła i wzmacniacza, więc pisanie które są najlepsze jest subiektywnym zdaniem.

Trzyzet

2013-12-10, 12:26
Mam superluxy HD669 ale powiem wam tak - w tej cenie lepszej jakości nie znajdziecie (no, może tonów wysokich tyle, jakby żyletek w ucho nawsadzał :amused: ), aczkolwiek są duże problemy z wygodą. Skaja jest tak twarda, że w pierwszym tygodniu sobie uszy obtarłem : d Po zmianie gąbek na welurki jest bardzo spoko, a i ucho się nie poci.

Nameless

2013-12-10, 13:14
@Corradolicious

A testowałeś je chociaż znawco? Fajnie, że handlujesz lepszymi (i droższymi) słuchawkami. Musisz być zapewne dzięki temu wielkim ekspertem jeśli chodzi o słuchawki... :D
Wszystko fajnie, ale słuchawki, które podałeś to zupełnie inna półka cenowa... Ja mam dość dobre porównanie słuchawek różnej klasy i uważam mimo wszystko, że najnowsze EarPodsy od Apple są naprawdę przyzwoite jak chodzi o tę półkę cenową. Wiadomo, że droższe słuchawki (w szczególności o tyle droższe, co podane przez Ciebie modele) będą na ogół lepsze...
Jak chcesz z tym dyskutować to podaj jakiś konkurencyjny model w tej samej cenie (ok. 80 - 120 zł - za tyle można dostać te słuchawki).
EarPodsy akurat do biegania mało się nadają, bo mogą wypadać, ale mi zajebiście leżą w uchu i jakość dźwięku jak na tę cenę jest bardzo dobra.

Murzynski_Halucyn

2013-12-10, 13:57
A ja używam radzieckich Elektronika TDS-5 (nie 5M) i działają perfekcyjnie już 30 lat.
Istnieją produkowane obecnie słuchawki, które przetrwają tyle co te? Wątpię.

jw_amigowiec

2013-12-10, 14:33
Koss Porta pro, ok 100-130 zl, w tej cenie moim zdaniem swietne. Uzywam do sprzetu przenosnego, w domu uzywam leciwych, ale IMO swietnych (nie produkowanych juz) Sennheiser HD-495 ;) .

Dziadek

2013-12-10, 16:09
Fajna ciekawostka leci piwko :)

ki...........lu

2013-12-10, 17:00
O kurde! Ja jestem zadowolony jak sobie jakieś firmowe słuchawki za 8 dych kupię a wy mi tu o 300 złotych mówicie. Za wysokie progi na Polaka nogi.

Nameless

2013-12-10, 17:33
@up
Ja mówię o słuchawkach z pilotem właśnie za 80 zł ;)

tranzystor

2013-12-15, 18:40
Adulka napisał/a:

Jeśli mnie to zainteresowało to kogoś z Was na pewno TEŻ zainteresuje!




Z elektroda.pl i każdego portalu branżowego wyj***li już to gówno. Czy na prawdę musisz nas "zaszczycać" tym syfem tutaj? Każdy, kto ma minimum pojęcia o tematyce ma niezły ubaw z tego "speca" :mrgreen: