18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O rany... była jugosławia....

Halman • 2024-04-02, 09:02

czy tam inna chorwacja, ważne że waśnie sąsiedzkie są podtrzymywane...

Kacu63

2024-04-03, 09:25
Pracuje w niemczech obok takich serbów czy ch*j tam wie kogo. Strasznie chamski, jarający, chlejący, śmiecący i agresywny naród. I wszędzie tachają swój pie**olony głośnik na full p*zde ze śpiewem rodem z "kozich szant" lub w ogóle autotunowany wokalista, by brzmiał jeszcze bardziej po koziemu. Raz nasz planował ich "grzeczniej poprosić" z młotkiem w ręku by ściszyli to kurestwo, bo pracowac sie nie da. A ci jak sie zlecieli, jak ciapate..
ch*ja nie słowianie. Kozojeby pie**olone

darek1234

2024-04-03, 12:06
Kacu63 napisał/a:

Pracuje w niemczech obok takich serbów czy ch*j tam wie kogo. Strasznie chamski, jarający, chlejący, śmiecący i agresywny naród. I wszędzie tachają swój pie**olony głośnik na full p*zde ze śpiewem rodem z "kozich szant" lub w ogóle autotunowany wokalista, by brzmiał jeszcze bardziej po koziemu. Raz nasz planował ich "grzeczniej poprosić" z młotkiem w ręku by ściszyli to kurestwo, bo pracowac sie nie da. A ci jak sie zlecieli, jak ciapate..
ch*ja nie słowianie. Kozojeby pie**olone



Znajoma wyszła za Serba i mówi podobnie. To agresywny naród, chłopy i baby, nawet gdy przechodzą koło siebie to muszą się zadymiarsko trącić