18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O protestach w Polsce głośno za granicą

Gawuj • 2012-01-29, 14:30
O protestach w Polsce przeciw ACTA mówi się w zagranicznych mediach. Wiele pozytywnych komentarzy z całego świata świadczy o poparciu protestu.

"Poland, you're making me proud! Only country in Europe with the insight and balls right now to take to the streets!

Cheers from the Netherlands, you lovely kurvas!"
"Cheers from USA!"

exec

2012-01-29, 14:53
jestem dumny z ludzi którzy wyszli wkońcu na ulice !! nie chodzi tylko o acta ale o wszystkie poj***ne ustawy donalda T.


Z każdą nową reformą ludziom żyje się ciężej. :samobojstwo:

pjetja

2012-01-29, 16:26
i w takich chwilach jestem dumny ze jestem POLAKIEM

metal15

2012-01-29, 17:09
wiem że nie powinienem linkować, ale odwiedźcie tą stronkę http://jestemprzeciwacta.pl/ i prześlijcie koniecznie znajomym

ZBIERAMY PODPISY
nie dla ACTA

26 stycznia polski rząd mimo sprzeciwu tysięcy internautów i ponad dwóch tysięcy serwisów internetowych, zdecydował się podpisać porozumienie ACTA.
Dla nas to nie koniec walki! Jesteśmy wyborcami, mamy prawo głosu!
Pokażmy jak szybko potrafimy zebrać 500.000 osób potrzebnych do ogłoszenia ogólnopolskiego referendum w sprawie ACTA.


moderatorów proszę o nieusuwanie posta , umieszczam go w słusznej sprawie :)

imperatoro

2012-01-29, 17:56
Chwalicie, chwalicie ale i tak pewnie siedzicie w internecie zamiast coś zrobić nerdy

PureWhite

2012-01-29, 18:08
imperatoro napisał/a:

Chwalicie, chwalicie ale i tak pewnie siedzicie w internecie zamiast coś zrobić nerdy



Jesteś żałosny jak Tuskomuna i reszta bandy.

pułkownik_molibden

2012-01-29, 18:12
szkoda, że tusk nie mógł się w reportażu wypowiedzieć. byłby jedyną osobą, która by mówiła po polsku...

imperatoro

2012-01-29, 18:19
PureWhite napisał/a:



Jesteś żałosny jak Tuskomuna i reszta bandy.




A może zaprzeczysz, co ?

bania88

2012-01-29, 18:46
U nich w wiadomosciach wiecej o tym mowia niz u nas :D

Nerd

2012-01-29, 19:25
imperatoro napisał/a:

Chwalicie, chwalicie ale i tak pewnie siedzicie w internecie zamiast coś zrobić nerdy


k***a... Mam się przejść do Ciebie, czy załatwimy to przez kabel?

Massdeath

2012-01-29, 19:52
Protesty protestami a za 4 lata i tak zagłosują na PO bo kaczora nie zniosą, na Tuska też zagłosują bo nie mają innej odskoczni (bardziej o niej nie wiedzą)

imperatoro

2012-01-29, 19:53
Nerd napisał/a:


k***a... Mam się przejść do Ciebie, czy załatwimy to przez kabel?



no k***a, kolejny nerd :samobojstwo:

Massdeath

2012-01-29, 19:54
@imperatoro ty pewnie myślami posty na sadolu zamieszczasz

Skądinąd

2012-01-29, 19:55
pomijajac cale tresc, to nie wiem, czy ktos zauwazyl, ale ten material naprawde daje nam zajebista reklame. tutaj jest jasno pokazane: podejdz do kogokolwiek na ulicy, a dogadasz sie po angielsku. moze przestana wreszcie jezdzic do nas z przekonaniem, ze my nadal dachy kryjemy sloma, a piwo zaprawiamy ku*asami wisielcow?