18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O protestach w Polsce głośno za granicą

Gawuj • 2012-01-29, 14:30
O protestach w Polsce przeciw ACTA mówi się w zagranicznych mediach. Wiele pozytywnych komentarzy z całego świata świadczy o poparciu protestu.

"Poland, you're making me proud! Only country in Europe with the insight and balls right now to take to the streets!

Cheers from the Netherlands, you lovely kurvas!"
"Cheers from USA!"

imperatoro

2012-01-29, 19:56
@up

nie, jest czas na sadola i walkę o wolność, spokojnie ;-)

Nerd

2012-01-29, 20:41
Drogi imperatoro...
Cytat:

Oh yeah! I just wanna to say that... it really irrited me that south park would say that nerds don't have souls.Ok? Because, we do, we do have souls, alright? And lately i've been called nerd, a fat nerd by everybody at school. That really hurts my feelings... NERD HAVE SOULS. I go to church, I'm a Christian, you don't know me, you're not God łł łyłyłyły, you're not God(...) Otherwise fuck you!

Źródło poniżej tylko zamień "ginger" na "nerd"



be...........mc

2012-01-29, 21:31
@up
Rzeczywistość Cię przerasta...

timmy77

2012-01-29, 21:56
@M.ChObi
Ważne, że wyszli. I w tym samym stopniu chodzi o ACTA co o sam fakt że ten cwe* podpisał coś takiego mając świadomość, że cały kraj jest temu przeciwny. A jak zrobił coś takiego raz to zrobi i drugi raz, tylko może z czymś gorszym co może skończyć się jeszcze gorzej. Więc j***ny gimbusie jak nie widzisz głębszego przesłania w tych protestach i uważasz, że to tylko przeciwko ACTA to wypie**alaj do gimbusiarni...

M.ChObi

2012-01-29, 22:28
timmy77 Jaki cały kraj ? kilkanaście tysięcy ludzi to nie cały kraj . Zapisy dot internetu w ACTA obowiązują już od dawna w Polskim prawie , to raz . Dwa ja piredole jeśli banda ludzi ze skrzywioną psychą myśl;i że ten Pakt coś zmieni to im tylko pogratulować . O wiele gorszą ustawą była to o możliwości nie ujawniania informacji opinii publicznej w " przypadku interesu państwa " ( np przy negocjacji jakiejś umowy ) i nikt nie płakał ale jak dzieciakom zabronią kradzieży to wielki ból . Widząc Twój wiek zapewne jesteś ekspertem w dziedzinie prawa ( ja nie jestem ACTA przeczytałem i nic do tego nie mam ) z socjologi finansów i zapewne wiesz jak to jest zapie**alać przez kilka miesięcy po czym ktoś KRADNIE Ci twoje dzieło . I wybacz ale nie widzę żeby 60 tyś ludzi reprezentowało cały kraj ( przynajmniej nie mnie ) zawsze znajdą się ludzie mówiący daj mi wcześniejszą emeryturę , daj mi zasiłek , daj mi drogi za darmo , daj to i srtamto , zamiast zrobić coś ze sobą i zapracować na to. A teksty typu jak podpisał coś takiego to może podpisać jeszcze gorsze akty prawne są tak samo trafne ja wróżby babci Jadzi typu " jak boli cię w krzyżu to może być rak/ zapalenie płuc / niewydolność nerek itp , takie pie**olenie by popie**olić dla samej gadki. ACTA to zwykła umowa międzynarodowa nic po za tym ( ok trochę za bardzo pisana pod właścicieli praw autorskich ale jak nie jesteś złodziejem to nic Ci nie będzie ) a straszenie że może być gorzej to pic na wodę i straszenie upiorem z szafy którego NIE ma.

Takeda

2012-01-29, 23:04
M.ChObi napisał/a:

timmy77 Jaki cały kraj ? kilkanaście tysięcy ludzi to nie cały kraj . Zapisy dot internetu w ACTA obowiązują już od dawna w Polskim prawie , to raz . Dwa ja piredole jeśli banda ludzi ze skrzywioną psychą myśl;i że ten Pakt coś zmieni to im tylko pogratulować . O wiele gorszą ustawą była to o możliwości nie ujawniania informacji opinii publicznej w " przypadku interesu państwa " ( np przy negocjacji jakiejś umowy ) i nikt nie płakał ale jak dzieciakom zabronią kradzieży to wielki ból . Widząc Twój wiek zapewne jesteś ekspertem w dziedzinie prawa ( ja nie jestem ACTA przeczytałem i nic do tego nie mam ) z socjologi finansów i zapewne wiesz jak to jest zapie**alać przez kilka miesięcy po czym ktoś KRADNIE Ci twoje dzieło . I wybacz ale nie widzę żeby 60 tyś ludzi reprezentowało cały kraj ( przynajmniej nie mnie ) zawsze znajdą się ludzie mówiący daj mi wcześniejszą emeryturę , daj mi zasiłek , daj mi drogi za darmo , daj to i srtamto , zamiast zrobić coś ze sobą i zapracować na to. A teksty typu jak podpisał coś takiego to może podpisać jeszcze gorsze akty prawne są tak samo trafne ja wróżby babci Jadzi typu " jak boli cię w krzyżu to może być rak/ zapalenie płuc / niewydolność nerek itp , takie pie**olenie by popie**olić dla samej gadki. ACTA to zwykła umowa międzynarodowa nic po za tym ( ok trochę za bardzo pisana pod właścicieli praw autorskich ale jak nie jesteś złodziejem to nic Ci nie będzie ) a straszenie że może być gorzej to pic na wodę i straszenie upiorem z szafy którego NIE ma.



Co nie zmienia faktu, iż dobrze się stało że ludzie zainteresowali się działaniami rządu i postanowili coś zrobić zamiast tylko siedzieć na dupie przed kompem i płakać.

Korbio

2012-01-29, 23:38
metal15 napisał/a:

wiem że nie powinienem linkować, ale odwiedźcie tą stronkę http://jestemprzeciwacta.pl/ i prześlijcie koniecznie znajomym

ZBIERAMY PODPISY
nie dla ACTA

26 stycznia polski rząd mimo sprzeciwu tysięcy internautów i ponad dwóch tysięcy serwisów internetowych, zdecydował się podpisać porozumienie ACTA.
Dla nas to nie koniec walki! Jesteśmy wyborcami, mamy prawo głosu!
Pokażmy jak szybko potrafimy zebrać 500.000 osób potrzebnych do ogłoszenia ogólnopolskiego referendum w sprawie ACTA.


moderatorów proszę o nieusuwanie posta , umieszczam go w słusznej sprawie :)



"Art. 63 ustawy o referendum
4. Do zgłoszenia wniosku załącza się wykaz obywateli popierających zgłoszenie, zawierający ich imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, numery ewidencyjne PESEL, a także własnoręcznie złożone podpisy obywateli."

Zbieraj dalej swoje wirtualne podpisy... :glowawmur:

kondomski1991

2012-01-30, 00:13
Rabel napisał/a:

"Przeżyliśmy Niemca, przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy k...a Tuska!"



jeżeli prostesty nie pomogą to fajnie byłoby użyć przeciw tym qrwom takich środków jak przeciw Niemcom i Ruskom...
dla jasności broń mam na myśli ;)

Lisek244

2012-01-30, 00:20
ale mamy ładne Polski:)