18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O produkcji i działaniu leków psychotropowych

Jad Kiełbasiany • 2012-03-23, 11:17
Krótki wywiad z chemikiem, który ukazuje prawdę na temat funkcjonowania koncernów farmaceutycznych.



"Niech lekarstwo będzie jedzeniem, a jedzenie lekarstwem". :shock:

ko...........87

2012-03-23, 11:57
nic nowego nie powiedział, jest już szczepionka na AIDS, terapia dzięki której można wyleczyć się z raka, ale niestety firmy farmaceutyczne nie dopuszczą tego na rynek bo z czego by wtedy zarabiali... biznes jest biznes

!Timon

2012-03-23, 11:59
Wielkie oburzenie k***a, że no jak można tak ludzi w ch*ja robić. Jak parę dni temu PRZYPADKIEM wyniosłem bonusowe piwo ze sklepu bo stało na ladzie i je chwyciłem razem z moimi, kapnąłem się i wróciłem żeby oddać to zostałem wyśmiany przez paru młodych pod sklepem. Ci sami którzy mnie wyśmiali pewnie będą pie**olić jakie to k***a życie nieuczciwe i wszyscy ich w dupę r*chają.
Skoro większość ludzi ma mentalność złodzieja [jeśli uniknę kary to mogę wszystko podpie**olić] to jakiej moralności oczekiwać od właścicieli firm farmaceutycznych?

lapps

2012-03-23, 12:25
marihuana tez raka zwalcza. takze jaskre, anoreksje:D i pare innych rzeczy. ale co to za lekarstwo co sobie kazdy moze na parapecie wychodowac...

darecki328

2012-03-23, 12:56
@up
właśnie odkryłeś powód dla którego legalizacji nigdy w tym burdelu zwanym Unią nigdy nie będzie.

Pleso93

2012-03-23, 13:42
Myślicie, że jak będziecie mieć skitrane krzaki w domu to ktoś się o tym dowie? Bullshit.

Rok temu dostałem NOWY antybiotyk. Nie pomógł mi wcale, natomiast tak mi wyniszczył organizm, że przez kolejne dwa tygodnie po chorobie nie mogłem sztangi w łapach utrzymać bo mi się trzęsły...
Kumplowi też dali jakiś antybiotyk w szpitalu, pomógł mu rozj***ć żołądek... Jest dokładnie jak mówi ten Łysy - wpuszczają gówno na rynek, a lekarz za wypisywanie na niego recept dostaje kasę.

Saint Spear

2012-03-23, 16:53
Macie racje, jebac firmy farmaceutyczne.

Czas na nowo powolac szamanow, uzdrowicieli, druidow, leczyc sie za pomoca bioenergoterapii i akupunktury. I znow srednia dlugosc zycia czlowieka na ziemi bedzie wynosila 20 lat.

dashadow

2012-03-23, 17:04
Saint Spear napisał/a:

Macie racje, jebac firmy farmaceutyczne.

Czas na nowo powolac szamanow, uzdrowicieli, druidow, leczyc sie za pomoca bioenergoterapii i akupunktury. I znow srednia dlugosc zycia czlowieka na ziemi bedzie wynosila 20 lat.



a ty wcinaj dalej tabletki. dzięki nim twój organizm nie musi się nawet uczyc walczyc z chorobami. tylko się potem nie zdziw jak twoje dziecko będzie zbieralo choroby jak murzyn bawelne.
wybieram szamana w imie przyszłych pokolen.

ps. co wiesz np. o akupunkturze? podaj jakies fakty ze swojej obszernej wiedzy, wszyscy się z niej posmiejemy.

Earth

2012-03-23, 17:12
@up

No no. Współczuję twoim pokoleniom.

mefe

2012-03-23, 17:35
Saint Spear napisał/a:

Macie racje, jebac firmy farmaceutyczne.

Czas na nowo powolac szamanow, uzdrowicieli, druidow, leczyc sie za pomoca bioenergoterapii i akupunktury. I znow srednia dlugosc zycia czlowieka na ziemi bedzie wynosila 20 lat.



Wydłużenie się średniego wieku życia w gatunku ludzkim nie jest skutkiem postępów w medycynie czy też wynalezienia leków praktycznie na wszystko, tylko po prostu dzięki utrzymywaniu lepszej higieny przez ludzkość. Tak to tyle.
Bo ile razy ktoś z nas miał operacje, która zaważyła nad jego życiem? 0? 1? Stawiam ze taka jest średnia. Czyli ilość ludzi uratowana dzięki postępowi w medycynie będzie wynosić max. 10-15%, co nie będzie miało dużego znaczenia w wydłużaniu się średniej długości życia.

user4

2012-03-23, 17:43
ErictG napisał/a:



Wydłużenie się średniego wieku życia w gatunku ludzkim nie jest skutkiem postępów w medycynie czy też wynalezienia leków praktycznie na wszystko, tylko po prostu dzięki utrzymywaniu lepszej higieny przez ludzkość. Tak to tyle.
Bo ile razy ktoś z nas miał operacje, która zaważyła nad jego życiem? 0? 1? Stawiam ze taka jest średnia. Czyli ilość ludzi uratowana dzięki postępowi w medycynie będzie wynosić max. 10-15%, co nie będzie miało dużego znaczenia w wydłużaniu się średniej długości życia.



Medycyna to tylko operacje? Nigdy nie brałeś żadnych tabletek, szczepionek itd? Nigdy nie byłeś na jakiś badaniach kontrolnych? Takiego pie**olenia to dawno nie słyszałem :idzwch*j:

mikEWrona

2012-03-23, 17:47
Juz za tydzien "Tajemnicza śmierć Shane'a Ellison'a, magistra chemii"

Kondra

2012-03-23, 17:48
Pleso93 napisał/a:

Myślicie, że jak będziecie mieć skitrane krzaki w
Kumplowi też dali jakiś antybiotyk w szpitalu, pomógł mu rozj***ć żołądek... Jest dokładnie jak mówi ten Łysy - wpuszczają gówno na rynek, a lekarz za wypisywanie na niego recept dostaje kasę.



To oczywiste, że rozj***ł żołądek jeśli przyjmuje się antybiotyk bez leków osłonowych :roll:

darecki328 napisał/a:

@up
właśnie odkryłeś powód dla którego legalizacji nigdy w tym burdelu zwanym Unią nigdy nie będzie.



Wyjdź z wanny. :mrgreen:

Co do tematu: Biznes.

Edit:

mikEWrona napisał/a:

Juz za tydzien "Tajemnicza śmierć Shane'a Ellison'a, magistra chemii"



Nie zdziwiłbym się.

Lafirynda

2012-03-23, 18:42
Kiedys ludzie brali tabletki zeby wyjebac sie w kosmos teraz biora tabletki zeby bylo normalnie :O

typo

2012-03-23, 19:04
Z drugiej strony jakby było tak tragicznie to byśmy wszyscy chodzili chorzy non-stop. Wielu z nas trzaska jakieś witaminki, aspiryne w czasie przeziebienia i inne rzeczy. Mój dziadek gdyby nie tabsy, już by od 15 lat nie żył. Więc to takie pie**olenie, prawda leży zawsze po środku.