18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O produkcji i działaniu leków psychotropowych

Jad Kiełbasiany • 2012-03-23, 11:17
Krótki wywiad z chemikiem, który ukazuje prawdę na temat funkcjonowania koncernów farmaceutycznych.



"Niech lekarstwo będzie jedzeniem, a jedzenie lekarstwem". :shock:

sebeks

2012-03-23, 19:41
to jawna manipulacja ale w drugą stronę! biorę SSRI od ponad 2 lat i jest zajebiście! chcę je brać do końca życia. powtarzam: chcę. nie wyobrażacie sobie jakie potwory można mieć w głowie, jak złe rzeczy sobie wyrządzać bez tych leków. w depresji niszczysz się od środka, podejmujesz decyzje które sprawiają, że jeszcze bardziej nie myśli sie o niczym innym niż skończenie ze sobą. 125tyś osób rocznie umiera od leków na receptę bo stosują je sobie jak chcą! co do wymyślania chorób - zgadzam się, tak jest z ADHD. kiedyś pas był lekarstwem i to znacznie skuteczniejszym niż podawane leki. jak czytam komentarze osób które nie mają pojęcia o działaniu takich leków to ręce mi opadają. trolle z gimbusa. oby nigdy nie przyszło wam do głowy powiesić się, rzucić pod samochód czy pociąg. a jeśli się to zdarzy, życzę wam abyście - jak ja - trafili wtedy na psychiatrę który poda odpowiedni lek sprawiający, że pokochacie życie. wtedy zrozumiecie co potrafi malutka tabletka :) ja jestem w szoku cały czas

Marcellotinio007

2012-03-23, 20:05
@up

k***a jaki przekrój ludzi na sadolu, nawet człowieka kochającego życie można spotkać....
<JADŹKA LEĆ PO APARAT !!!! ROBIMY PRINT SCREENA !!!!>
:samoboj:

sebeks

2012-03-23, 20:08
@Marcellotinio007 no tak, zapomniałem, że trolle by chciały aby nikomu sie nie chciało. już po dobranocce wiesz?

Rafal1757

2012-03-23, 20:41
a medycyna niekonwencjonalna, która naprawdę leczy jest wysmiewana i robi się jej antyreklamę. Wiadomo kto za tym stoi, mówcie co chcecie ja wiem po sobie że akupunnktura działa, cała homeopatia jest bardzie skuteczna niż konwencjonalna medycyna. I nawet jesli jest w tym trochę efektu placebo, co niektórzy zarzucają to niech tak będzie. Ważne ze widac skutki

!Timon

2012-03-24, 09:10
Rafal1757 napisał/a:

a medycyna niekonwencjonalna, która naprawdę leczy jest wysmiewana i robi się jej antyreklamę. Wiadomo kto za tym stoi, mówcie co chcecie ja wiem po sobie że akupunnktura działa, cała homeopatia jest bardzie skuteczna niż konwencjonalna medycyna. I nawet jesli jest w tym trochę efektu placebo, co niektórzy zarzucają to niech tak będzie. Ważne ze widac skutki



Taaa... jak jedna starsza pani zajmujaca sie w moim miescie masazami - rece ktore lecza, wielu o niej slyszalo. Do czasu az babeczce przeciela prawopodobnie dyskiem rdzen kregowy i babeczka jezdzi na wozku. Byla sprawa w sadzie i wyrok.
Co do homeopatii to slynny cytat "jesli woda ma pamiec to jest w niej pelno gowna czyli homeopatia to leczenie gownem i cukrem".

Nie mowie, ze medycyna alternatywna jest skonczonym zlem bo w takim ksztalcie jak jest teraz rozwinieta to moze sobie byc - tylko jesli damy jej spoleczne pozwolenie [jak pedalom] na wiekszy rozmach to niedlugo w centrum Warszawy [fuj ;) ] beda staly kramy z suszonymi jadrami nietoperza i rosa zbierana w lipcu przy blasku ksiezyca...