18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

O miłośnikach wielofunkcyjnego odbytu

szymy • 2014-11-27, 10:56
Trafiłem na dosyć ciekawy wpis na blogu byłego wiceprezesa Narodowego Banku Polskiego i rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Krzysztofa Rybińskiego.

Cytat:

Media w Europie realizują sześciopunktowy plan ekspansji kulturowej miłośników wielofunkcyjnego odbytu, opisany w kultowej dla tychże miłośników książce z lat 1980-tych. Wiem, bo słyszałem na ten temat wywiad w radio Warszawa, podczas golenia. Ostatnim puntem planu jest wściekły atak na przeciwników promocji wielofunkcyjnych odbytów, trzeba ich pokazywać jako oszołomów, odbytofobów itp.



Cytat:

Statystycznie miłośników wielofunkcyjnego odbytu jest 2 procent. W Amsterdamie 4 procent. Ale jakimś zrządzeniem losu tacy miłośnicy pojawiają się w prawie każdym filmie kręconym w Hollywood, co ma pokazać maluczkim, że takie związki, są dobre, a normalna rodzina, gdzie jest tata i mama to staroświecka patologia.



Cytat:

Ale wracamy do demografii i siły gospodarek. Kraje które są źródłem propagandy wielofunkcyjnego odbytu są w odwrocie. Europa jest w potężnym demograficznym kryzysie, a z penetracji odbytu nie będzie więcej dzieci. W Kalifornii już głównym językiem jest hiszpański, co oznacza silny wzrost wpływów kościoła katolickiego w tym stanie, bo Meksykanie to praktykujący i tradycyjni katolicy. Mamy dynamiczny wzrost populacji tam, gdzie model rodziny jest tradycyjny, w Azji i w Afryce. A mój kolega z Atlanty ostatnio wyjaśnił mi, że tradycyjni Republikanie zmasakrowali Demokratów w wyborach lokalnych w skali bez precedensu w historii Ameryki. Sami Amerykanie odrzucają obyczajowe lewactwo promowane przez Demokratów, oraz cytuję kolegę z Atlanty – socjalizm promowany przez Buraka Bambo – czyli tamtejszą antyreformę ochrony zdrowia.



Polecam cały wpis: "Gnicie kulturowe Zachodu"

cys23

2014-11-27, 11:23
2% pedałów?! że niby po polsce 760 tysi takich żyje? gdzie? :D w głębokim ukryciu :D

zachy

2014-11-27, 11:57
cys23 napisał/a:

2% pedałów?! że niby po polsce 760 tysi takich żyje? gdzie? :D w głębokim ukryciu :D



Pozostają dokładnie tam, gdzie powinni czyli tak jak napisałeś.

W związku z kryzysem demograficznym rządzący stawiają na politykę imigracyjna zamiast na promowanie naturalnego modelu rodziny. Imigranci zamiast pracować i integrować się z ludnością tubylczą, ciągną socjal i izolują się.

McMenel

2014-11-27, 12:09
Znaczy się sex analny to oznaka homoseksualizmu... Wow... Gratuluje inteligencji... Wiesz iż są homoseksualiści którzy nie uprawiają seksu analnego ?? Tak samo jak i heteroseksualiści uprawiają seks analny. Cóż... Zaścianek europy to faktycznie Polska.

Falsum

2014-11-27, 12:48
@up

:homer:
Przecież określenie: "miłośnicy wielofunkcyjnego odbytu", zastosowane w tym kontekście to eufemizm...
Czyżbyś na siłę starał się tego nie dostrzec?
Poza tym, naprawdę sądzisz, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego o czym napisałeś?
Nikczemniku...
:kawa:

Luqas95

2014-11-27, 13:01
i co z tego że zascianek preszkadza ci to , byli tacy co 400-500 lat temu mówile że zascianek i wyjechali do francyji albo gdzieś
ja tam lubie ten zascianek tak jak lubi się swoje stare spodnie niby ciasne , małe zużyte ale żal je wyżucić dlatego się zostawia

De...........37

2014-11-27, 13:34
Taaak, sądzę, że największy wpływ na sytuacje demograficzna w Polsce ma garstka (niech to będzie nawet 2%) homosiów. Z całą k***a pewnością- po prostu ludzie hetero się zarażają homoseksualizmem i nie chcą się mnozyć, tak? :D Japie**ole... Sądziłem, że ludzi mają mało dzieci bo wychodzą z założenia, że ich na nie nie stać lub z innych powodów ale co ja tam wiem, homosie winni.

Średniowiecze...

Falsum

2014-11-27, 13:43
Tam, gdzie o miłej radzą Ojczyźnie,
Choćbyś był Święty nie lada,
Nie krzycz o byle co: — Zdrada —
Lecz bratu podaj twe ręce bliźnie.
Niechże nie każdy, kto się pośliźnie,
Zaraz upada.

McMenel

2014-11-27, 13:54
Dexter37 napisał/a:

Taaak, sądzę, że największy wpływ na sytuacje demograficzna w Polsce ma garstka (niech to będzie nawet 2%) homosiów. Z całą k***a pewnością- po prostu ludzie hetero się zarażają homoseksualizmem i nie chcą się mnozyć, tak? :D Japie**ole... Sądziłem, że ludzi mają mało dzieci bo wychodzą z założenia, że ich na nie nie stać lub z innych powodów ale co ja tam wiem, homosie winni.

Średniowiecze...



Przecież to idioci. Z nimi nie ma sensu rozmawiać. Ciekawiej jest obserwować zasychanie farby niż wywody intelektualne tej bandy zbaraniałych lemingów.

Ork.Fajny

2014-11-27, 14:46
McMenel & Dexter37, mam takie wrażenie że wy nie czytaliście ani jednego akapitu tego wpisu a ujadacie najwięcej...

De...........37

2014-11-27, 14:48
Podaj mi na to 10 przykładów! Popartych artykułami naukowymi rzecz jasna.

Mam takie wrażenie, że Ty nie wpadłeś na pomysł, że można odnieść się nie do treści wpisu tylko do komentarza a ujadasz jak pekińczyk mojej sąsiadki.

Ork.Fajny

2014-11-27, 14:51
Dexter37, nie moge podać dowodów na coś czego nie ma. To jest nielogiczne. Mogę natomiast wskazać że nie cytujesz żadnego fragmentu wpisu ani z nim potem nie polemizujesz...

De...........37

2014-11-27, 15:03
Ty też nie cytujesz. Czy to znaczy, że się nie odnosisz do mojej wypowiedzi? Dej se spokój chopie.

Ork.Fajny

2014-11-27, 15:16
Dexter37, trudno żebym cytował coś co zajmowało dwie lub w porywach trzy linie tekstu i miało poruszony tylko jeden wątek...

McMenel

2014-11-27, 16:19
Ork.Fajny napisał/a:

McMenel & Dexter37, mam takie wrażenie że wy nie czytaliście ani jednego akapitu tego wpisu a ujadacie najwięcej...


Z tobą nie dyskutuje po tym kiedy okazało się iż nie przyjmujesz żadnych dowodów do wiadomości. W temacie gdzie podałem miejsca w Biblii gdzie religia nakazuje niemoralne zachowania. Nie ma sensu z tobą dyskutować. Tak jak w temacie o Dawkinsie gdzie nie potrafisz zrozumieć iż praca naukowa opiera się także na recenzowaniu publikacji.