18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O metalowcach

ka...........ek • 2013-05-27, 01:36
Metalowiec tez człowiek, podobno. Rozważanie na temat tej zacnej subkultury prowadzone przez karavka,

Dzoyo

2013-05-28, 06:11
j***ć metali i koniec tematu.

Bzzykacz

2013-05-28, 06:32
prawdom jest ze mentale to jedzo koty a nawet psy jak kota nie mogo zlapać
metalowcy brudne ciule
tylko DUBSTEP

rockface123

2013-05-28, 07:52
nawet tych komentarzy nie komentuje, nawet 16-stki widze tutaj nie którzy nie mają, no cóż pakować się i spadać do szkoły bo wpie**ol kablem od żelazka dostaniecie od starych ;-)


podejrzewam że higienę osobistą mamy sporo bardziej zadbaną do was brudasy i ćpuny, co do rapu no cóż, nikt normalny tego gówna nie słucha tylko jakieś p*zdy co bić się potrafią z kolegami ale pojedyńcze jednostki takich ćpunków to mysze pipy ;-)



Podejdźcie do metala i powiedzcie mu co o nim myślicie.... powodzenia :amused:



dobra nie komentuje już więcej tego syfu, szkoda mojego czasu na takich pie**olców niedorozwiniętych, pozdrawiam każdego normalnego po 18-stce który to czyta.

mi...........ke

2013-05-28, 08:28
@rockface123

Cisniesz po gimbusach(czyt. rapserach) jacy to oni niewychowani, niekulturalni i zj***ni wgle tyle ze to ty wyzywasz w kazdym zdaniu przynajmniej 2 razy pie**olony metalowcu. Idz zjedz se kota bo żyłka pie**olnie i bedzie materiał na harda.
Dajcie mu maśc na ból dupy bo cos go uwiera.

op...........ve

2013-05-28, 13:13
rockface123,
wiesz co dla mnie to bardziej jebie dres noszony przez miesiąc niż odzienie niejednego z pacholąt :D i to raczej drechy z patury się nie myją :krejzi:

czaspogardy

2013-05-28, 13:27
Metal w sumie spoko ale koncerty jeżeli idzie o publikę jebią pedalstwem. Przychodzą takie szczurki z mopami na głowach poskakać i się chwalą potem "jakie to wczoraj zajebiste pogo było".

Tu jest dobra chamówa, będą w dzień dziecka w Warszawie grali :mrgreen:

filipsworks

2013-05-28, 13:57
@Pseudometale, którzy nie wiedzą, o co chodzi z zakąską z kota:



stara (z czasów kiedy black i d'n'b dopiero wyłaniały się z dark elektro) i niskobudżetowa produkcja "Cradle of Fear" z Dannym z Kredek.

Szary_3goista

2013-05-28, 14:00
Ludzie ale się spinacie o tą muzyke... Wyraził swoje zdanie, a nie obraził Rapu :D Sam słucham rapu, czasem też metalu, ale w h*ju mam zdanie innych o muzyce jakiej słucham. Wam też radze tak zrobić ;)

Adulka

2013-05-28, 14:21
nie dość że rudy to i brudas-pie**olenie...nie ma piwa-wypalony temat.

sk1ba

2013-05-28, 14:57
Wk***ia mnie ten pedał.

kials

2013-05-28, 15:02
j***ć metal, w tych czasach dominuje plastik. :trzesieee:

Niektórym pół debilom trudno zrozumieć że jak sie czegoś nie rozumie, nie zna na tym to sie k***a o tym nie mówi, wymądrza, a tym bardziej nie obraża. Metal to metal, a nie wpie**alanie kotów.

nynek345

2013-05-28, 15:29
Co za gówno... Właściwie jak każde tego typu nagrania. Po ch*j to tu?

Insejn

2013-05-28, 15:48
rockface123 napisał/a:

Obrazek

Powiedział co wiedział Łodzianin :amused: wracaj do swojej przedwojennej kamienicy rozj***nej niemieckim moździerzem, bo za wiele od wojny sie tam nie zmieniło :lol:


Widocznie jestes troche przewrazliwiony. Lepsza Lodz niz jakies zadupie

chujciwcycki

2013-05-28, 16:11
rockface123 napisał/a:

Jestem metalem od ch*ja czasu i satanistą nie jestem, on jest w bibli - ja w biblie nie wierzę, jestem ateistą jeśli chodzi o te j***ne jedzenie kotów to nie wiem co za tępak to wymyślił ale mam nadzieje że zdech w męczarniach, gdyż nigdy nie doszło do wpie**olenia kota przez metala. Muzyka jest bardzo ciężka a ja takiej potrzebuje w moim życiu, k***icy bym dostał jakbym miał słuchać jakiegoś pitu pitu dla bitu zwanego rapem, podobno z rapu sie wyrasta ;-)



Także Reasumując, słuchajcie sobie czego chcecie, a najlepiej wszystkiego po trochu i wybierzcie sobie to, co wam odpowiada a nie pie**olcie że wszystko jest ch*jowe, tylko ten jeden gatunek jest dobry, ja tylko za rapem nie przepadam, rocka też słucham i czasem nawet muzyki klasycznej czy innego ch*jostwa :amused: Pozdrawiam, gimbusy w budzie to licze na jakąś dyskusje na poziomie, chyba że nie ma tu żadnych normalnych użytkowników.


:metalhead:


Sratata jesteś brudas i wielkie dildo Ci w Twoją czarną szatańską dupę.

sarkazm

2013-05-28, 16:40
rockface123 napisał/a:

Jestem metalem od ch*ja czasu i satanistą nie jestem, on jest w bibli - ja w biblie nie wierzę, jestem ateistą jeśli chodzi o te j***ne jedzenie kotów to nie wiem co za tępak to wymyślił ale mam nadzieje że zdech w męczarniach, gdyż nigdy nie doszło do wpie**olenia kota przez metala. Muzyka jest bardzo ciężka a ja takiej potrzebuje w moim życiu, k***icy bym dostał jakbym miał słuchać jakiegoś pitu pitu dla bitu zwanego rapem, podobno z rapu sie wyrasta ;-)



Także Reasumując, słuchajcie sobie czego chcecie, a najlepiej wszystkiego po trochu i wybierzcie sobie to, co wam odpowiada a nie pie**olcie że wszystko jest ch*jowe, tylko ten jeden gatunek jest dobry, ja tylko za rapem nie przepadam, rocka też słucham i czasem nawet muzyki klasycznej czy innego ch*jostwa :amused: Pozdrawiam, gimbusy w budzie to licze na jakąś dyskusje na poziomie, chyba że nie ma tu żadnych normalnych użytkowników.


:metalhead:



p*zda z ciebie nie ateista, a twój avatar o tym najlepiej świadczy. Jak nie wiesz, czemu, to sięgnij do źródła.