18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O krok od wypadku

Ryzuald • 2013-08-21, 14:53
O włos od tragedii – te słowa najlepiej oddają sytuację na drodze krajowej nr 45, nagraną przez naszego czytelnika. W materiale wideo widać, jak kierowca fiata punto podczas wyprzedzania omal nie zderza się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem doblo.

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w poniedziałek około 19:30 na drodze z Opola do Krapkowic, na wysokości Dąbrówki Górnej, kilka kilometrów od zjazdu na autostradę A4. Na filmie widać, jak kierowca punto, na prostej drodze wykonuje wyraźnie spóźniony manewr wyprzedzania i w ostatniej chwili ucieka z powrotem na swój pas, o centymetry mijając się z jadącym z naprzeciwka doblo.


Źródło: www.24opole.pl

Według mnie kierowca punciaka popisał się debilizmem w czystej postaci, za takie coś powinni mu prawo jazdy zabrać dożywotnio i jednego matoła mniej na drodze. Nic go nie usprawiedliwia...




Jak ch*jowe to:

Ra...........it

2013-08-21, 14:56
masz piwko za tą lampuciarę poniżej

kubaiks

2013-08-21, 14:59
Koleś w Punciaku zj***ł i doprowadził do niebezpiecznej sytuacji - to fakt. Zastanawia mnie tylko po kiego ch**a ten z przeciwka jeszcze długie włączył? No nie czaję - jest już naprawdę groźnie a kolo jeszcze dostaje po światłami oczach jakby miało mu to coś pomóc. Nie zdziwiłbym się gdyby właśnie przez to doszło do tragedii...

Ryzuald

2013-08-21, 15:08
@kubaiks

Zgadzam się z Tobą, włączenie długich może być niebezpieczne ale zadaj sobie jedno pytanie(oczywiście pół żartem, pół serio :D ). Jak oślepić ślepego długimi? :roll:

Nietzsche

2013-08-21, 15:23
Powiększyłem sobie logo w lewym górnym rogu strony żeby sprawdzić czy nadal jestem na sadolu, czy powędrowałem na portal jakiś j***nych białorycerzy.
Kierownik Punto sadol fest. Wiedział że zdąży a ta p*zda z naprzeciwka nawet nie hamowała (nie widać żeby światła zaczęly jebac w asfalt), mógł palant zjechać troche na prawo i by sie wszyscy pomiescili bez stresu . Margines miejsca niewielki ale do ogarnięcia.
Wiekszosc czołówek w tej sytuacji wynika z tego że jadący z naprzeciwka spina odbyt, marszczy brwi , pochyla sie na kierownice i mantruje "nie ustapie k***a, niech sie obsra HAHAAA". Wyprzedzajacy ma jaja ze stali i nie sra pod siebie, a potem rozliczaja sie przd sw Piotrem. Bezsensu.
Przekaz moim zdaniem prosty i wszystkim znany - skoro mamy ch*jowe drogi, nie badzmy ch*jami za sterami.


Jedyne co bym chciał przekazać kierownikowi Punto (oprócz browara) to żeby nie wypie**alał tak mocno w lewo, zostanie wiecej miejsca dla tego z naprzeciwka.

I ch*j.

mare30ks

2013-08-21, 15:29
zastanawia mnie wlasnie czemuzto najwiecej takich sytuacji powoduja debila w jakis zj***nych fabiach, punto czy innych gownach. grunt zeby mial najslabszy silnik, wtedy taki zjeb bierze sie za wyprzedzanie w kazdych warunkach na kazdej drodze. to nic ze wyprzedzanie zajmujemu kilkanascie sekund, ze zgania samochody z naprzeciwka. ON pan i wladca w swoim szrocie musi wyprzedzic

sauerps

2013-08-21, 15:41
takich ku*asów to bym zatrzymywał i dopie**alał mandaty największe jakie tylko są możliwe + zabranie prawka!!! Nienawidzę takich drogowych idiotów przez których później giną ludzie

macleod

2013-08-21, 16:15
Nietzsche napisał/a:

Powiększyłem sobie logo w lewym górnym rogu strony żeby sprawdzić czy nadal jestem na sadolu, czy powędrowałem na portal jakiś j***nych białorycerzy.
Kierownik Punto sadol fest. Wiedział że zdąży a ta p*zda z naprzeciwka nawet nie hamowała (nie widać żeby światła zaczęly jebac w asfalt), mógł palant zjechać troche na prawo i by sie wszyscy pomiescili bez stresu . Margines miejsca niewielki ale do ogarnięcia.
Wiekszosc czołówek w tej sytuacji wynika z tego że jadący z naprzeciwka spina odbyt, marszczy brwi , pochyla sie na kierownice i mantruje "nie ustapie k***a, niech sie obsra HAHAAA". Wyprzedzajacy ma jaja ze stali i nie sra pod siebie, a potem rozliczaja sie przd sw Piotrem. Bezsensu.
Przekaz moim zdaniem prosty i wszystkim znany - skoro mamy ch*jowe drogi, nie badzmy ch*jami za sterami.


Jedyne co bym chciał przekazać kierownikowi Punto (oprócz browara) to żeby nie wypie**alał tak mocno w lewo, zostanie wiecej miejsca dla tego z naprzeciwka.

I ch*j.



No nie wiem czy się śmiać czy płakać? :roll:

Koleś sobie jedzie swoim pasem, spokojnie i ma napierdzielać po hamulcach, żeby pan z punta mógł sobie spokojnie wyprzedzić? Mógł zjechać na pobocze? A jaśnie pan z punta nie mógł wykonać swojego manewru 10 sekund później? (widać, ze za doblo nie widać, żadnego samochodu).

I weź tu użytkuj drogę z takimi baranami... :shock:

:idzwch*j:

Ryzuald

2013-08-21, 18:03
@Nietzsche

Kolejny prawilniak :D , z takich jak ty mam największą bekę. Zgrywa jebake na forum, a jeździ jak c**a albo jeszcze prawa jazdy nie zrobił, ale napiąć gumę w majtach zawsze można :) . Powiem Ci jedno pie**olnij się w głowę czymś ciężkim, jestem pewny że ci się nie pogorszy.

Gacus91

2013-08-21, 21:02
Dobrze jechał, szeroka droga, mógł bardziej środka się trzymać to wszyscy by się zmieśili.

Zaraz polecą komentarze zabrać mu prawko etc, od p*zdek co po mieście boją się przekroczyć 50 km/h bo mandacik czeka, albo śmierć w oczach. Ale kto p*zdą się urodził ten orłem nie zginie.

h7kchryst

2013-08-22, 01:51
TAkie gówno że chętnie bym ci na ryju 5kilowy młotek starabasił..

avic

2013-08-22, 03:16
@ Gacus91 - odniosę się tylko co Ciebie, bo Nietzsche to ewidentny troll: Owszem, jak się dużo jeździ, to się wie, że spokojnie zmieściliby się w trójkę na jezdni. Wyprzedzany do prawej, ten z naprzeciwka na margines a środkiem wyprzedzanie. Nie jest to niebezpieczne, ale nie można wymagać od każdego, żeby tak współpracował. Dziwisz się kobiecinie, która w swoim tico jedzie po dzieci do szkoły kilka kilometrów od domu, że nie musi panikować i uciekać do rowu jak ktoś spóźni wyprzedzanie? Albo dziadkowi, który boi się uszkodzić przypadkowo swoje wychuchane cinquacento, żeby przypadkiem nie złapać pobocza jak zjedzie do prawej? Ja się nie dziwię. I dlatego na takie osoby trzeba brać poprawkę.
I weź poprawkę na jeszcze jedną rzecz: wyprzedzasz auto, które zjechało ci na margines, w warunkach słabej widoczności, albo na zakręcie a inny "mistrz kierownicy" wpadł na dokładnie taki sam pomysł jak Ty, na tym samym odcinku drogi, tylko w przeciwnym kierunku. Między innymi stąd biorą się materiały na harda.
A tytułem podsumowania: gość z punciaka zasługuje, żeby to nagranie trafiło na policję, bo sprowadził realne niebezpieczeństwo zaczynając wyprzedzać przed zakrętem a gość z naprzeciwka na karnego ku*asa za to, że widząc, że jedzie debil kamikaze to zamiast zjechać mruga długimi...

Eh.. jak to jest, że im więcej człowiek wypije, tym komentarze dłuższe mi wychodzą? :)

Vangee

2013-08-22, 03:39
Założę się że zaraz znajdą się eksperci, którzy stwierdzą że wina stoi po stronie motocyklisty który za szybko zapie**alał.

giboN31

2013-08-22, 06:02
Kierowco Punto jeżeli wchodzisz na ten portal to wiedz, że ch*j ci w dupe

luki_wch

2013-08-22, 06:43
Autor chyba bardzo mało podróżuje po polskich drogach, bo takie akcje to codzienność (szczerze, te nagranie to prawdziwy lajt). Ja osobiście widziałem po 2-3 auta lecące na czołówkę... A to jest nic nadzwyczajnego na naszych pięknych i bezpiecznych drogach...