18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nuthin' But A G Thang

NastyRascal • 2014-02-09, 09:33
Klasyczna scena, bez cenzury.

Dr. Dre ft. Snoop Doggy Dogg - Nuthin' But A G Thang



(na hard chyba nie trafi. ;) )

ziemniak1311

2014-02-09, 21:11
gdzie teraz sa ci k***a wszyscy rasisci? murzyny sa be ale czarne laski juz wporzo.

szymek4251

2014-02-09, 21:37
FatboyFat napisał/a:

@up
Samica czarna to może owcy być. To jest mulatka. Mulatki są zajebiste.



Gówno blade czy nie, to dalej gówno.

Catacombe

2014-02-09, 22:06
ginx2666 napisał/a:



Nigdzie nie napisałem, że biali to nad-rasa, ale nie Twoja wina, że masz urojenia. Czytania ze zrozumieniem uczą dopiero w gimnazjum.

Niewolnictwo nie ma z tym nic wspólnego (ciekawostka - Słowianie byli kilkaset lat temu jedną z grup zniewolonych przez Mongołów, ale jakoś nie widzę, żeby narody Słowiańskie domagały się lepszego traktowania z tego powodu, zupełnie odwrotnie, niż czarni).

Jeśliś taki super tolerancyjny, to pozwól, że Cię oświecę - każda rasa gatunku ludzkiego czymś się charakteryzuje, w czymś jest lepsza i gorsza od innych. Pomijając to, są jeszcze względy kulturowe.

No ale to jeszcze przed Tobą. Ciesz się z ferii.



Nie k***a wcale, wcale nie uważasz się być nad z powodu skóry

ginx2666 napisał/a:



Mulatka. Znaczy się albo jakaś biała kobieta dała małpoludowi, albo biały facet sięgnął dna i r*chał wyjca. Półczarni, pólciapaki, półludzie.



Super tolerancyjny? Może jestem po prostu normalny, nie oceniam ludzi po wyglądzie.

Jak dalej twierdzisz że nie jesteś rasistą to może pora wyprowadzić się od rodziców i iść do jakiegoś psychologa?

Jebie od ciebie hipokryzją aż tu.

jawamen

2014-02-09, 22:49
pie**olicie szło by r*chać i tyle w temacie na ch*j te wywody tematyczne ??? ładna mulatka z fajnymi cyckami to czemu by nie :D

ginx2666

2014-02-10, 00:49
jawamen napisał/a:

pie**olicie szło by r*chać i tyle w temacie na ch*j te wywody tematyczne ??? ładna mulatka z fajnymi cyckami to czemu by nie :D



Z jednej strony, kto wybrzydza ten nie r*cha, a z drugiej... niektórzy mają standardy.