18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nuthin' But A G Thang

NastyRascal • 2014-02-09, 09:33
Klasyczna scena, bez cenzury.

Dr. Dre ft. Snoop Doggy Dogg - Nuthin' But A G Thang



(na hard chyba nie trafi. ;) )

Manian

2014-02-09, 12:25
mega cycki ch*j że czarne ! j***ł by jak zły :)

dzonnyb

2014-02-09, 12:39
Nie mogę przestać patrzeć, zróbta cos

Maczug

2014-02-09, 12:57
Łapcie panowie 8-)


ginx2666

2014-02-09, 13:14
FatboyFat napisał/a:

@up
Samica czarna to może owcy być. To jest mulatka. Mulatki są zajebiste.



Mulatka. Znaczy się albo jakaś biała kobieta dała małpoludowi, albo biały facet sięgnął dna i r*chał wyjca. Półczarni, pólciapaki, półludzie.

jawamen

2014-02-09, 13:28
a pie**olicie jak by nastawiła to buty byscie zgubili z rozpędu wiem co pisze :D

postatomsky

2014-02-09, 13:37
od kiedy to podniecacie się cyckami małpy? banda zoofili.

Sniper6

2014-02-09, 14:20
Maczug jak Ty mi zaimponowałeś w tym momencie :D

ginx2666

2014-02-09, 14:38
jawamen napisał/a:

a pie**olicie jak by nastawiła to buty byscie zgubili z rozpędu wiem co pisze :D



Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy bez względu na typ urody nie uważają czarnych za atrakcyjnych. Dlaczego?

Otóż ma to związek z naszym (męskim) postrzeganiem "przeciętnej" urody i tym, ile czasu naszemu mózgowi zajmie jej "ogarnięcie". Dla białych ludzi żyjących w białym otoczeniu - tak jak Polacy w Polsce, oby jak najdłużej! - najłatwiej przetworzyć nam twarze białych osób z tego samego regionu globu, ponieważ widzimy je codziennie.

murzyny i w mniejszym stopniu Azjaci (chociaż można zauważyć, że najpopularniejsze Wschodnie modelki mają cechy wyglądu twarzy bardzo podobne do typowego kaukazoida), mają zdecydowanie inną budowę twarzy, przez co trudno nam ją "przetworzyć" i w efekcie nawet najatrakcyjniejsze według murzynów czarne samice dla nas, rasy kaukazoidalnej, są niezbyt atrakcyjne. Mulaci (i inne mieszańce) mają tą przewagę, że zawierają cechy wyglądu obu ras, przez co efekt negrowstrętu jest słabszy.

Ujmę to prościej - jeśli całe życie żyjesz pośród czarnych, zaczynasz myśleć tak, jak oni i postrzegać pewne rodzaje urody w ten sam sposób. To samo z ciapatymi, Azjatami, Rdzennymi Amerykanami i innymi typami ras człowieka.

Tu masz dosyć obszerną pracę na ten temat: kilk.

Podsumowując - gówno wiesz, masz po prostu pociągi zoofilskie.

RockyWood

2014-02-09, 14:41
@up

a dlaczego ciapaki są atrakcyjni dla przeciętnej młodej Polki? bo wyglądają jak dobrze opaleni a tym czasem są po prostu brudni :D

ginx2666

2014-02-09, 14:46
RockyWood napisał/a:

@up

a dlaczego ciapaki są atrakcyjni dla przeciętnej młodej Polki? bo wyglądają jak dobrze opaleni a tym czasem są po prostu brudni :D



Po trochu to co piszesz, po trochu Erazmus i przyzwyczajanie do multikulti, a po trochu chęć pochwalenia się koleżankom, że opie**oliło się pałę obcokrajowcowi. Są Polki i są polki.

Catacombe

2014-02-09, 15:21
ginx2666, obrońca białej rasy, świetna robota. Teraz wypierz swoją szatę Ku Klux Klan i zasalutuj parę razy podobiźnie Hitlera.

ginx2666

2014-02-09, 15:47
Catacombe napisał/a:

ginx2666, obrońca białej rasy, świetna robota. Teraz wypierz swoją szatę Ku Klux Klan i zasalutuj parę razy podobiźnie Hitlera.



Co ma wspólnego KKK z Hitlerem? Poza tym, Hitler miał na celu anihilację Polaków, więc jakikolwiek jego kult w Polsce nie ma sensu. Przyszedłeś pie**olić głupoty, czy masz coś sensownego do napisania?

Wszystko to co napisałem jest prawdą. To, że w tych czasach zdrowy rozsądek i chłodną logikę nazywasz rasizmem, to tylko dowód na zacofanie cywilizacji.

Catacombe

2014-02-09, 19:06
ginx2666 napisał/a:



Co ma wspólnego KKK z Hitlerem? Poza tym, Hitler miał na celu anihilację Polaków, więc jakikolwiek jego kult w Polsce nie ma sensu. Przyszedłeś pie**olić głupoty, czy masz coś sensownego do napisania?

Wszystko to co napisałem jest prawdą. To, że w tych czasach zdrowy rozsądek i chłodną logikę nazywasz rasizmem, to tylko dowód na zacofanie cywilizacji.



A jak inaczej się nazwiesz skoro czarnych opisujesz mianem gówna, a białych jako nad rasę?

I gdzie te zacofanie cywilizacyjne? Jakoś nie wydaje mi się żeby od czasu zniesienia niewolnicta cofiemy się w rozwoju.


Co do Hitlera, miał on za zadanie ekstermacje także Rosjan i inne ludy słowiańskie, a napisałem to ze względu na to że podobnie jako on uważasz się za nadczłowieka.

mecek

2014-02-09, 19:08
DZięki Maczug szukałem ale nie mogłem znaleźć pauzy

ginx2666

2014-02-09, 19:56
Catacombe napisał/a:



A jak inaczej się nazwiesz skoro czarnych opisujesz mianem gówna, a białych jako nad rasę?

I gdzie te zacofanie cywilizacyjne? Jakoś nie wydaje mi się żeby od czasu zniesienia niewolnicta cofiemy się w rozwoju.


Co do Hitlera, miał on za zadanie ekstermacje także Rosjan i inne ludy słowiańskie, a napisałem to ze względu na to że podobnie jako on uważasz się za nadczłowieka.



Nigdzie nie napisałem, że biali to nad-rasa, ale nie Twoja wina, że masz urojenia. Czytania ze zrozumieniem uczą dopiero w gimnazjum.

Niewolnictwo nie ma z tym nic wspólnego (ciekawostka - Słowianie byli kilkaset lat temu jedną z grup zniewolonych przez Mongołów, ale jakoś nie widzę, żeby narody Słowiańskie domagały się lepszego traktowania z tego powodu, zupełnie odwrotnie, niż czarni).

Jeśliś taki super tolerancyjny, to pozwól, że Cię oświecę - każda rasa gatunku ludzkiego czymś się charakteryzuje, w czymś jest lepsza i gorsza od innych. Pomijając to, są jeszcze względy kulturowe.

No ale to jeszcze przed Tobą. Ciesz się z ferii.