18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy towar w Lidlu... w sosnowcu

Bociek • 2013-10-14, 21:24
Szturm na nowy towar
No cóż, to w końcu sosnowieś :idzwch*j:

alegro661

2013-10-15, 11:17
Nie Sosnowiec tylko Tusk i reszta Wiejskiej !!!

hujonos

2013-10-15, 11:21
Człowiek z Sosnowca się wyprowadzi, Sosnowiec w człowieku zostanie na zawsze.

fejk66

2013-10-15, 11:22
Rzucili kurtki i spodnie "narciarskie" dla dzieci po 50zł i ot co całe zajście.

Darthu

2013-10-15, 11:38
Potwierdzam, u mnie w Szczecinie na Chopina nigdy nie było takich sytuacji ;)

Myslenice

2013-10-15, 11:52
Dostawa śliskich kocyków :D

S4ndal

2013-10-15, 12:20
Niestety polskie spoleczenstwo jest biedne i nie stac ich na zakupy markowych rzeczy. I z promocji korzystaja jak tylko moga, i nie ma sie co dziwic. Zreszta widzialem podobne filmiki z niemiec , tylko , ze tam inne towary szly na promocje.

tak niestety dziala na ludzi napis promocja, a jak jeszcze gdizes widnieje napis - 80%( a naprawde pewnie drozsze nie wczesniej ).

Widze to po swojej kobiecie , ktora jak zobaczy napis promocja to leci na to jak mucha do gowna :D

tepad.no

2013-10-15, 12:47
Ale o co chodzi. Ludzie po prostu kupuja towar. A ze atrakcyjny to klientow jest wielu. Ja tu nie widze zadnych problematycznych zachowan.
Pozdr. z UK.

Piotrusisko

2013-10-15, 12:48
żeby to tylko w sosnowcu.. ostatnio jak rzucili pościele za 60 zł to z 30 ludzi się rzuciło i po 5 minutach od otwarcia sklepu towaru nie było :O

Peter-Norivotset

2013-10-15, 13:00
Ta k***a, sk***ysyny sie rzucili na promocje jak bydło, ale wyj***ć fajki, alkohol z życia, żeby dzieciom kupić ciuchy(z tego co rozumiem po komentarzach) to nie, trzeba zapie**alać na promocje i zachowywać się jak bydło.
Gardze takimi śmieciami.

hipekzryty

2013-10-15, 13:08
Gardzę takimi ludźmi przepychają się jak świnie w przeremblu....
Zamiast myśleć jak zarobić to myślą co tu tylko taniej kupić... Jaki sens?
Nie wytrzymałbym minuty w tym sklepie.
A kamerzysta frajer bo w takim przypadku nie ma co się krępować tylko nagrywać oficjalnie i ewentualnie wejść w rozmowę i toczyć bekę z tępego narodu
Ostatnio jak zawitałem do biedronki to na wejściu odwróciłem się i popędziłem do domu jak zobaczyłem ile bydła tam jest

bombaWypierdoli

2013-10-15, 13:27
to nie jest wina ludzi ze tak sie zachowuja tylko sk***iałego rzadu ktory nie daje Polakowi zarobic. Kto by zapie**alal o 8rano do lidla czy bierdonki po skarpetki tansze o 2zł gdyby zarabial normalnie, albo inaczej, adekwatnie do wykonanen pracy. Bo k***a czy to nie jest absurd, ze czlowiek zapie**ala caly miesiac a nie moze zwiazac konca z koncem? to po h*j pracowac, lepiej siedziec na zasilku i krasc bo legalnie to k***a nic nie zarobisz.

lorris

2013-10-15, 13:39
Ostatnio we Wrocławiu to baby z małymi dziećmi od samego otwarcia wj***ły się na sklep jak bydło.A powód był prosty- akcja promocyjna na buty zimowe dla dzieci. Matki kazały dzieciakom mierzyć buty na posadzce. Nawet nie patrzyły co biorą. Zastanawiam się co było bardziej uszkodzone po takim natarciu- dzieci czy te buty...

xxxppwxxx

2013-10-15, 14:17
Bydło nie ludzie.

kam332

2013-10-15, 14:17
hipekzryty napisał/a:

Gardzę takimi ludźmi przepychają się jak świnie w przeremblu....
Zamiast myśleć jak zarobić to myślą co tu tylko taniej kupić... Jaki sens?
Nie wytrzymałbym minuty w tym sklepie.
A kamerzysta frajer bo w takim przypadku nie ma co się krępować tylko nagrywać oficjalnie i ewentualnie wejść w rozmowę i toczyć bekę z tępego narodu
Ostatnio jak zawitałem do biedronki to na wejściu odwróciłem się i popędziłem do domu jak zobaczyłem ile bydła tam jest



Ile ty masz lat, że takie rzeczy piszesz ?? 23 czy może jednak 15??

Zrozum, że ludzie nie mają pieniędzy i ciułają grosz do grosza, bo zarabiają minimalną krajową, a dzieci trzeba wykarmić, ubrać, do szkoły posłać, opłaty trzeba porobić za wszystko. Myślisz, że tam lekarze byli, albo prawnicy?? Nie sądzę, bo ich stać, żeby kupować po normalnych cenach i nie muszą się jak bydło w chlewie pchać. Myślisz, że czemu takie kolejki w biedronkach ?? Bo polacy lubią tanie rzeczy?? Nie, bo k***a jesteśmy biedni. Ale idioci nie rozumieją tego.
Jak ja nie lubię takich zjebów...