18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy styl ruszania

noVic • 2012-04-02, 12:57
własnej dupy.
Trochę gimnastyki nie zaszkodzi.

No Bones

zukennuken3d

2012-04-03, 10:50
ksio napisał/a:



Koleszko tu nie chodzi o to, że ktoś się nie zna na muzyce, czy też o to, że jechanie po dubstepie jest modne. Dubstep moze i kiedys byl muzyką ale Ty wtedy o tym nie słyszałeś, teraz każdy dubstep jest na jeden ch*j... byle było wiecej basu i jakaś dupeczka śpiewała. A jak chcesz zrobic hit to nagraj jakies gówno i wstaw pod to jakis dubstepowy basik wiercenie wiertarką i zrób pseudo hardkorowy klip. Bo najwiekszym szaleństwem w życiu zj***nych dubsteciarzy jest wlasnie ten bas co wam to niby rozk***ia głowy. Pokazałeś nam że umiesz rozłożyć dubstep na czesci pierwsze a teraz idz słuchać swojego gówna i nigdy tu już wiecej nie wchodź. Dubstepowe ścierwo...



nie tworze kawalkow to po 1, po 2, nie slucham skrillexow i innego gowna, po 3, nie slucham tylko dubstepu, siedze w muzyce elektronicznej juz bardzo dlugo, dubstepy, drumy, hardcory, hardstyle, breakcory, troche electro, darkstepy, industriale. jak widac ty jak twoj mentor i przedmowca gowno sie znacie na muzyce. a co do basu w dubstepach, odgrywa on kluczowa role, i nie musi urywac lba. musi byc po prostu dopasowany do reszty melodii bo dubstep ma bardzo nieregularny bit, nie wystarczy wkleic BOOM, BOOM, BOOM. ch*ja sie znasz wiec wiesz co masz zrobic...

ksio

2012-04-03, 11:43
up@

i tu sie mylisz chłopcze bo słucham wielu gatunków muzycznych, również słucham muzyki elektronicznej (jestem wielkim fanem breakcorów speedcorów i splitecorów w szczególności), w tym tych gatunków które wymieniłeś, ale jak juz mowilem dubstep skonczył się bardzo bardzo dawno temu i został już tylko ch*jstep którego nie da sie słuchać i po prostu jest wszedzie do orzygania, nawet rihana czy jakies inne gaga scierwo nagrywa pod dubstep teraz. A za to, że postawiłeś dubstep obok tych gatunków które wymieniles powinieneś dostać soczysty wpie**ol.

oraz specjalnie dla Ciebie kawałek przedstawiający co sądzi o dubstepie elektroniczne podziemie, a ty idz dalej słuchac swojejgo wylansowanego pitu pitu

http://soundcloud.com/loffciamcore/ch*jstep



da...........za

2012-04-03, 15:47
Dobra nuta.

babycow

2012-04-03, 17:32
Cytat:

czlowieku, gowno sie znasz na muzyce a komentujesz. pod zadnym wzgledem nie jest to dubstep, regularny bit, 0 ciecia, slaby bas. w sumie ch*j wie co to jest, mi najbardziej pod electro podjezdza.


jaladreipyw



To jest Dubstep :) . Te wszystkie nuty ktory znacie, pilowanie / wrzaski, to sa tzw 'screem-electro, albo screm-step' , np skrillex robi cos takiego :)

Nikczemny_Płód

2012-04-03, 18:59
I zajebiście, jutro pojde tak na uczelnie i moze dostane socjalne... A nawet miejsce parkingowe dla inwalidów.

abcdefghaijklm

2012-04-03, 21:29
a moim zdaniem prawdziwy dubstep umarl w 2010 roku okolo. najlepsze zespoly moim zdaniem to coki, benga, rusko, skream i cluekid. mniejsza ;] jak ktos wie o czym mowie to zrozumie. co do filmiku to niby koles rusza sie jak poj***ny ale itam robi wrazenie :D