18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowość od narodowców

bialyjelen2 • 2014-06-15, 22:09


napierają na sejm
20 łebków chce obalić rząd

imapilot.mm

2014-06-16, 14:51
Tylko jakbyśmy wszyscy wyszli, połowa unii sie wdupcy do nas wojskami, bo tUsk sie już zabezpieczył po gnoju u sąsiadów.

Murekkk

2014-06-16, 14:53
Każda armia składa się z jednostek. Na razie 20 osób, miejmy nadzieję, że w każdym się coś obudzi i wszyscy wyjdą na ulicę.

oc...........an

2014-06-16, 15:26
j***ć narodowskie pie**olone śmiecie. Trzeba było chodzić na wybory, a nie siedzieć k***a w domu i tylko narzekać. Polaczki to j***ne debile, bo narzekać jak to u was źle to jesteście pierwsi, ale już na wybory pójść to k***a problem -_-

Frekwencja 40% dla parlamentarnych i 20% dla Europejskich mówi sama za siebie - nie dorośliście do Demokracji. Wam trzeba jakiegoś dyktatora, który by was napie**alał, a wy bylibyście jeszcze za to wdzięczni.

Acha, no i przypominam gimbusy symbol waszej klęski, wy "obalacze rządów" - http://www.sadistic.pl/poczatek-zorganizowanych-protestow-w-polsce-1032014-vt268221.htm Przypomnijcie mi, ile było osób? :amused:

cinu314

2014-06-16, 15:58
Hola hola, nie żebym chciał bronić RN ale policja blokowała wejście na teren wokół Sejmu, który jest miejscem publicznym i każdy ma prawo na tym terenie przebywać. Zasadniczo to czegoś tu nie rozumiem, ch*j z dziećmi ale gazować i blokować dostęp do miejsca ogólno dostępnego :roll: nie wspominając już o kwestii tego ,że czy komuś się to podoba czy nie to Bosak czy Zawisza jako byli posłowie mają pełny dostęp do sejmu i terenów przyległych tak więc coś tu chyba k***a jest nie tak ?

exfon

2014-06-16, 16:09
Stnq napisał/a:



Ty czytałeś kiedyś, ile ci biorą z podatków, jełopie? Widziałeś kiedyś, żeby zbudowali porządną drogę, która nie rozsypie się za rok i nie będzie do poprawki, z podatku, który biorą ci w benzynie? Nie miał głosów przez 20 lat bo większośc jest tak tępa, jak ty, gdzie każde hasło "tu jest ch*jowo" jest zakopywane pod sprzedajnymi k***ami, które miauczą, że przecież gówno na kanapce można grubo posmarować, nie jest tak źle. Zresztąco mnie obchodzi Korwin, po co ty go tu wciągasz? Ktoś coś o nim pisał? Fanboj jesteś?

Oczywiście, że nikt nie będzie rozmawiał kulturalnie z psami najgorszego sortu, jak ty czy twoi koledzy. Ani ty ani żaden inny pachoł nie zabroni mi nazywać go po imieniu, szkoda, że nie można do was po numerze mówić : ) Kulturalna, normalna rozmowa? Bez wyzwisk? Czy ty jesteś świadom tego, co pisałeś, tumanie, czy klepiesz nie myśląc? Sam sapiesz agresywnie do każdego, kto ma inne zdanie na temat czekania na wybory :D Won, psie !

@Vomited-by-anal Jak chcesz to zorganizować? To znaczy, jak zacząć to organizować? Każdy, który chciałby rozj***ć ten system, jak mówisz, gdziekolwiek się pojawi, jest zaraz zajeżdżany przez robiących laskę systemowi, bo przecież nie jest źle. Mamy do dyspozycji najpotężniejsze narzędzie do komunikacji na razie dostępne, ale niestety, debile też mają do niego dostęp, więc nawet tutaj nie da się zgadać z kimś porządnie, niektórym głupio jest się przyznać do tego, że myślą, że jest ch*jowo, żeby nie zostać przejechanym przez psycholi bandy na wiejskiej.



Nie umiem z Tobą rozmawiać. Jeżeli jesteś dzieckiem, które mówiże jego opcja jest najlepsza i ch*j, a każdy kto się nie zgadza jest j***nym lewackiem psem i niech zdechnie, to powodzenia jak dorośniesz. Pysknij tak w realu do kogoś to Ci wyjebie, i chwała mu za to.
Nie pojmuję k***a jednego. Jak to możliwe, ze wszystkim tak ten rząd nie pasuje, jest wszystko źle, kradną gwałcą i tak dalej, i tak dalej, a każde wybory dają nam rządy albo PiS albo PO. Gdzie Wy k***a jesteście? Wojownicy od 7 boleści. Nie chcecie Tuska przy korycie? ODSUŃ ICH GŁOSEM NA WYBORACH. Nie pojmuję kiego się spinać dookołą a później nic z tym jak człowiek nie zrobić.
Aaaa no tak. Teraz jest moda na masakrowanie i słuchanie Korwina.

Archeolog

2014-06-16, 17:12
Co to k***a, krucjata dziecięca? Narodowe bydło po raz kolejny pokazało, że intelektualnie niczym nie różni się od ameby.


Sonal

2014-06-16, 17:21
exfon napisał/a:



Nie umiem z Tobą rozmawiać. Jeżeli jesteś dzieckiem, które mówiże jego opcja jest najlepsza i ch*j, a każdy kto się nie zgadza jest j***nym lewackiem psem i niech zdechnie, to powodzenia jak dorośniesz. Pysknij tak w realu do kogoś to Ci wyjebie, i chwała mu za to.
Nie pojmuję k***a jednego. Jak to możliwe, ze wszystkim tak ten rząd nie pasuje, jest wszystko źle, kradną gwałcą i tak dalej, i tak dalej, a każde wybory dają nam rządy albo PiS albo PO. Gdzie Wy k***a jesteście? Wojownicy od 7 boleści. Nie chcecie Tuska przy korycie? ODSUŃ ICH GŁOSEM NA WYBORACH. Nie pojmuję kiego się spinać dookołą a później nic z tym jak człowiek nie zrobić.
Aaaa no tak. Teraz jest moda na masakrowanie i słuchanie Korwina.



Problem jest taki, że nie wszystkim. Tylko garstce nieudaczników życiowych, którym - powiedzmy to szczerze - zawsze będzie źle - czy u władzy będzie POPIS, Krul czy ch*j wie kto. Nieudacznik zawsze będzie nieudacznikiem - i to takim, że za swoją ch*jowe życie będzie obwiniaj ICH (musi mieć jakiegoś wroga by egzystować).

Stnq

2014-06-16, 17:43
Cytat:

Nie umiem z Tobą rozmawiać. Jeżeli jesteś dzieckiem, które mówiże jego opcja jest najlepsza i ch*j, a każdy kto się nie zgadza jest j***nym lewackiem psem i niech zdechnie, to powodzenia jak dorośniesz. Pysknij tak w realu do kogoś to Ci wyjebie, i chwała mu za to.
Nie pojmuję k***a jednego. Jak to możliwe, ze wszystkim tak ten rząd nie pasuje, jest wszystko źle, kradną gwałcą i tak dalej, i tak dalej, a każde wybory dają nam rządy albo PiS albo PO. Gdzie Wy k***a jesteście? Wojownicy od 7 boleści. Nie chcecie Tuska przy korycie? ODSUŃ ICH GŁOSEM NA WYBORACH. Nie pojmuję kiego się spinać dookołą a później nic z tym jak człowiek nie zrobić.
Aaaa no tak. Teraz jest moda na masakrowanie i słuchanie Korwina.



Ty jesteś specjalnie zrobiony do udawania głupiego? Napisałem przecież, gdzie jestem ja. Na wyborach za każdym jednym razem, kiedy są. Natomiast takich padalców jak ty, którzy są zj***ni w swojej wierze, że herr tusk jest dobry a kaczyński be, albo na odwrót, że kaczyński jest dobry a donald ch*jowy,jest więcej. Psycholi, zjebów, którzy niszczą ten kraj wybierając właśnie ich jest znacznie więcej, bo ważne, żeby kaczor nie rządził, albo ważne, żeby po nie rządziło. Naucz się k***a czytać ze zrozumieniem, bo pisałem to kilka postów wcześniej. A jak nie umiesz czytać, to po ch*j tu siedzisz.
Nie umiesz ze mną rozmawiać, bo jedyne co robisz, to miauczysz, że nie umiesz ze mną rozmawiać, albo o tym, że ktoś pisze, że jesteś lewakiem (gdzie ja w ogóle użyłem słowa lewak k***a :D ) albo o tym, że ktoś jest dzieciakiem. A, zapomniałbym. Płaczesz też o to, że forma nie ta, ch*j z treścią, jak forma nie taka, jak jaśnie padalec sobie życzy.

ch*j mnie obchodzi to, że nie podoba ci się ta forma. W żadnym z postów, które do mnie piszesz, nie odnosisz się do tego, co piszę, tylko do tego, jak piszę. Więc możesz łaskawie iść sobie hen hen daleko.

Jaki k***a korwin, człowieku... żenująco próbujesz łapać zębami te kąski propagandy i je dopasować do mnie.


Sonal napisał/a:

i to takim, że za swoją ch*jowe życie będzie obwiniaj ICH (musi mieć jakiegoś wroga by egzystować).


Mam szczerą nadizeję, że ty też nie bawisz się w wróżbitę macieja, myśląc, że wiesz, jak żyję :D jeden już taki był, uciekł jak mu się wróżby nie ułożyły :)

Promek

2014-06-16, 18:02
k***a dostali gazem to dra jape o dzieci. Tylko j***ny debil przyjdzie z dziecmi zeby przepychac sie z policja.... Po 2 sa nie legalnie bo trzeba zglaszac manifestacje itp powyzej 20 osob. Tacy cwani? Chcieli obalic rzad? To k***a czemu nie poszli na wybory, a no tak bo jak ktos wyzej dal fotke lepiej salutowac adolfiemu i glosno szczekac po sprawie zamiast pojsc cos zmienic samemu. Ale to typowe debile co tylko przyszli sie ponapie**alac i potem stekac ze dostali palka. I tu sie klania niemoc policji wobec przepisow, bo tu nie bylo podstaw ale jak idzie banda 1 listopada i demoluje co sie da to powinni zostac spacyfikowani i odwiezieni do puchy, ale bydlo moze walic kamieniami a glinie nie wolno nawet krzyknac.

exfon

2014-06-16, 18:12
Stnq napisał/a:



Ty jesteś specjalnie zrobiony do udawania głupiego? Napisałem przecież, gdzie jestem ja. Na wyborach za każdym jednym razem, kiedy są. Natomiast takich padalców jak ty, którzy są zj***ni w swojej wierze, że herr tusk jest dobry a kaczyński be, albo na odwrót, że kaczyński jest dobry a donald ch*jowy,jest więcej. Psycholi, zjebów, którzy niszczą ten kraj wybierając właśnie ich jest znacznie więcej, bo ważne, żeby kaczor nie rządził, albo ważne, żeby po nie rządziło. Naucz się k***a czytać ze zrozumieniem, bo pisałem to kilka postów wcześniej. A jak nie umiesz czytać, to po ch*j tu siedzisz.
Nie umiesz ze mną rozmawiać, bo jedyne co robisz, to miauczysz, że nie umiesz ze mną rozmawiać, albo o tym, że ktoś pisze, że jesteś lewakiem (gdzie ja w ogóle użyłem słowa lewak k***a :D ) albo o tym, że ktoś jest dzieciakiem. A, zapomniałbym. Płaczesz też o to, że forma nie ta, ch*j z treścią, jak forma nie taka, jak jaśnie padalec sobie życzy.

ch*j mnie obchodzi to, że nie podoba ci się ta forma. W żadnym z postów, które do mnie piszesz, nie odnosisz się do tego, co piszę, tylko do tego, jak piszę. Więc możesz łaskawie iść sobie hen hen daleko.

Jaki k***a korwin, człowieku... żenująco próbujesz łapać zębami te kąski propagandy i je dopasować do mnie.



Mam szczerą nadizeję, że ty też nie bawisz się w wróżbitę macieja, myśląc, że wiesz, jak żyję :D jeden już taki był, uciekł jak mu się wróżby nie ułożyły :)



Już na samym początku Ci Twoje "argumenty" obaliłem. A to że wypowiadać się nie umiesz to swoją drogą przejaw idiotyzmu z Twojej strony.
Właśnie takie myślenie mieli Ci od filmiku. Byle był ważny przekaz. ch*j z formą. Dostali co na co zasługiwali.
W którym miejscu napisałem że chce Tuska czy Kaczora? Bo ja pamiętam że pisałem coś zupełnie innego. Ale tak to jest, gdy ma sie rozum porównywalny z rozumem ameby.
Przyrównuję Cie do Korwina, bo tłumaczysz i masz poglądy jak On. Przed tą całą mania na Korwina typków jak Ty praktycznie nie było. Ale jak widać kłamstwo powtarzane wiele razy, staje się prawdą.

Kozar

2014-06-16, 18:23
Najpierw napierają, a potem płaczą że gazem ich traktują i że dzieci (kto normalny bierze bachory na takie "imprezy"), narodowe cioty.

Stnq

2014-06-16, 18:31
exfon napisał/a:

Już na samym początku Ci Twoje "argumenty" obaliłem. A to że wypowiadać się nie umiesz to swoją drogą przejaw idiotyzmu z Twojej strony.
Właśnie takie myślenie mieli Ci od filmiku. Byle był ważny przekaz. ch*j z formą. Dostali co na co zasługiwali.
W którym miejscu napisałem że chce Tuska czy Kaczora? Bo ja pamiętam że pisałem coś zupełnie innego. Ale tak to jest, gdy ma sie rozum porównywalny z rozumem ameby.
Przyrównuję Cie do Korwina, bo tłumaczysz i masz poglądy jak On. Przed tą całą mania na Korwina typków jak Ty praktycznie nie było. Ale jak widać kłamstwo powtarzane wiele razy, staje się prawdą.



W ogóle nie odniosłeś się do rzeczy, które napisałem, tylko do sposobu, jakim je napisałem, więc pies cię j***ł za twoje konfabulacje.
Jak na razie to piszesz, że mają iśc na wybory. Jeśli nie chcesz kaczora ani tuska, to obecna władza ci się nie podoba? to terazp o twojemu, jak ci sie nie podoba, to gdzie k***a byłeś? Na wybory zapie**alaj a nie ! Widzisz, wybory gówno dają. Rząd sprzedaje stanowiska, jak widać po ostatniej aferze a ty dalej wmawiaj sobie, że to deszcz.
Typki jak ja były zawsze. Gościu, który planował zamach na tuska chcąc go wysadzić, też był przed korwinem. Koleś, który spłonął pod kancelarią też był przed korwinem. Ludzie jak ja byli zawsze. p*zdy jak ty, które ciągle czekają na wybory myślac że coś zmienią, no, takich to się narobiło od ostatnich wyborów. Tacy, k***a, postępowi jesteście.

W żadnym wypadku, tumanie, nie czepiam się policji za użycie gazu. W ogóle. To jest ich praca, bronić obecnego rządu (no, powinno być porządku i społeczeństwa, ale z tym wiemy jak jest). Wykonali ją tak, jak powinni. Ludzie, którzy tam przyszli, też są k***a głupi, skoro nie spodziewali się gazu pchając się tam. Dokładniej mówiąc, tak jak napisałeś, dostali to, na co zasłużyli, gazem po oczach.
Nie policja powinna wisieć a ch*j który się przestraszył ludzi, zresztą słusznie.

ch*j z formą, treść jest najważniejsza. Pseudonaukowe c**y podchodzą do tego na odwrót, no cóż.

Ty masz kompletnie wymyślony i dopasowany do swoich potrzeb obraz mojej osoby, co jest w sumie kurewsko śmieszne, bo to samo robi tvn z korwinem, pewnie stamtąd wziałęś jego pomysły ^^ dawaj, przyczep się do tego, że korwin chce znieść podatki :D o matko.

BrunonTrocki

2014-06-16, 18:45
Ludzie to debile na maksa, napierają na Policjantów, Ci odpierają atak używając pod sam koniec gazu a te dekle z narodówki krzyczą, że Policja używa przemocy i że tam są dzieci...
IDIOCI.
A co Policjanci mieliby zrobić? I po drugie.... po co biorą na demonstracje skinioli dzieci małe?? Chyba tylko po to żeby móc je pokazywać dziennikarzom i nawoływać, że policja jest zła.
Ludzi trzeba pasem wychowywać w Polsce bo to swołocz i plebs, nie będziemy mieli takiej wolności jak na zachodzie bo sie do tego nie nadajemy - nie zarządzający tylko zarządzani otrzymując dłoń całą łapę pożerają.

epilebzj

2014-06-16, 18:58
@BrunonTrocki
Na miejscu policjanta, który broni obecnego rządu spaliłbym się ze wstydu

toxicana92

2014-06-16, 19:40
"Dziel i rządź" się kłania. Ludzie są na coraz bardziej podatni na propagandę, co mnie trochę dziwi w związku z tym, że dostęp do informacji z różnych źródeł jest ułatwiony. Wystarczy trochę krytyczniej spojrzeć na pewne informacje. Gdyby nie to, Tuska i całej tej bandy by już dawno nie było.
Jeżeli chodzi o postawę narodowców: oni przynajmniej coś robią. Od samego oburzania się w Internecie nic się nie zmieni [Sama bym z chęcią pojechała, ale mam egzaminy :P ].
Piszecie 'wystarczy głosować na inne opcje, obalić monopol dużych partii'. Niech mi ktoś powie, czy ktoś kto ma pełnię władzy i ma możliwości manipulacji nie tylko informacją ale też wynikami, nie skorzysta z tych narzędzi by utrzymać się przy władzy? W obecnej sytuacji pozostaje nam druga 'Solidarność', z tym że nie z 'grubą kreską'. Proponuję zagłębić się w historię obalania komunizmu na Węgrzech - oni 'grubej kreski' nie potrzebowali. Komunizmu do końca nie wyplenili, ale wygląda to lepiej niż u Nas.
Wniosek: skoro nie potrafiliśmy budować po okrągłym stole czegoś nowego, a tylko dobudowywaliśmy na podstawie starego, teraz należałoby to zburzyć i postawić nowe. Brzmi logicznie, czyż nie?