18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowość od narodowców

bialyjelen2 • 2014-06-15, 22:09


napierają na sejm
20 łebków chce obalić rząd

Szyszon

2014-06-16, 00:47
exfon napisał/a:


Kto wam kazał wybierać ryżego na kolejne 4 lata?



Baranie bez szkoły zawodowej, byłem w tym samym miejscu gdzie teraz, byłem na wyborach, nie pchałem tego imbecyla do władzy! Zresztą nie masz prawa wpieprzać się w moje wybory, zadajesz pytania i stawiasz zarzuty jakby Cie stary tego nauczył! k***a nie wierze...

exfon

2014-06-16, 00:50
@Szyszon
Oooo teraz dojeb mi się do ojca.
Będę sie przypie**alał do wyborów. Nie przekroczenie 30% obecności na wyborach jest żałosne. Tacy ludzie nie powinni się wcale odzywać na tematy polityki

nots

2014-06-16, 00:56
zuojestwszedzie napisał/a:

20 łebków... jakby tak kazdy narzekajacy wyszedl z internetu to by bylo troche wiecej niz 20 łebków, no ale coz - mentalnosc polakow... ja osobiscie jeszcze widze nadzieje w warszawskich kibicach (juz ch*j nie obchodzi mnie za kim kto) ale chyba tylko oni sa w stanie ruszyc dupe na ulice.


A ty ile razy wstałeś i ruszyłeś dupsko? Kolejny internetowy naganiacz, który dał parę lajków na fejsbuku i pozostawił po sobie 15 wpisów w internecie.

Stnq

2014-06-16, 00:59
exfon napisał/a:

ooo kolejny wielki obrażony.



Ja nie jestem obrażony. Weź sobie słownik i sprawdź, co to oznacza. Jestem zbulwersowany (twoim debilizmem), wk***iony (na rządzących i twój debilizm), ale za bardzo mnie nie obchodzisz, żebym się na ciebie k***a obrażał. To nie podstawówka.
Na wyborach byłem, wybrałem innych, tępa ruro, więc podtrzymuję to co powiedziałem - żebyś zdechł, żeby zdechli wszyscy, którzy wybrali tuska, cały czerwony elektorat, jak już padniecie, to może, k***a, może tu będzie dobrze.

trippers

2014-06-16, 01:05
To jest Polska właśnie... pozabijajmy się, ot recepta...

Rząd i polityków mamy takich jak naród.

Stnq

2014-06-16, 01:07
Jak siedzi bufon na tronie, napie**ala do jednego i drugiego, że powinni iść na wybory a nie z pięściami na sejm ruszać, kiedy wybory były a te k***y dalej przy korycie, afery dalej się kręcą, kasa dlaej kradziona, to to jest właśnie rak, który toczy nasze społeczeństwo, takie j***ne elementy społeczne, mówiące, że to nasza wina, że to my ich chcieliśmy przy władzy, że mamy zamknąć się i CZEKAĆ. Z takimi k***ami najpierw się trzeba rozprawić, później przyjdzie kolej na czerwonych.

SolarisN1

2014-06-16, 01:16
Stnq napisał/a:


A skąd ty wziąłeś debilu te twoje prawdy objawione o moim klepaniu biedy? Ja nie szukam wroga. Ja widzę wroga a jak ty go nie widzisz, to jesteś pie**olonym debilem i zaliczasz się do grupy, o której pisałem wyżej.
W łeb się jebnij tymi prawdami.



No wlaśnie, czyli albo jestem z tobą albo przeciwko. To ja jestem przeciwko, ale w tak kretyńską retorykę nie dam się wciągnąć, więć życzę niemiłego wieczoru z bólem dupy.

Stnq

2014-06-16, 01:19
SolarisN1 napisał/a:

No wlaśnie, czyli albo jestem z tobą albo przeciwko. To ja jestem przeciwko, ale w tak kretyńską retorykę nie dam się wciągnąć, więć życzę niemiłego wieczoru z bólem dupy.



Nie. Jeśli po ostatnim opublikowaniu stenogramów rozmów, NIE WIDZISZ WROGA, to jesteś k***a głupi, a nie przeciwko. Możesz sobie rzucać gimbotekstami o jak to się pisze bulu dupy, ch*j mnie to.
A jak nie wiesz, o których stenogramach mówię, to nie tylko jesteś k***a głupi, jesteś też mocno zj***nym człowiekiem. I właśnie DLATEGO zaliczasz się do tej grupy, o której pisałem wyżej. A nie wdając się w rozmowę tylko pokazujesz, jak bardzo tępy jest elektorat PO.

Ze mną albo przeciwko. Ty to jesteś popie**olony, mi będziesz mówił, że wroga wszędzie szukam :D

SolarisN1

2014-06-16, 01:23
Stnq napisał/a:

Jeśli po ostatnim opublikowaniu stenogramów rozmów...



Pokaż mi człowieka, a znajdę na niego paragraf to w tym wypadku oznacza, że na twojego k***ina, Kaczyńskiego czy kogokolwiek innego znajdzie się tyle samo szamba. Tyle, że opozycji jest dużo łatwiej osądzać. Ale Kaczor też już był u władzy i czysty nie był, podobnie jak każdy kto się tyka tej j***nej polityki.

P.S. Choćbyś miał do powiedzenia naprawdę dużo mądrego to wyzywanie innych 10 razy w każdym zdaniu i tak cię pajacu dyskredytuje. Nie jesteś partnerem do dyskusji.

Stnq

2014-06-16, 01:27
SolarisN1 napisał/a:

Pokaż mi człowieka, a znajdę na niego paragraf to w tym wypadku oznacza, że na twojego k***ina, Kaczyńskiego czy kogokolwiek innego znajdzie się tyle samo szamba. Tyle, że opozycji jest dużo łatwiej osądzać. Ale Kaczor też już był u władzy i czysty nie był, podobnie jak każdy kto się tyka tej j***nej polityki.

P.S. Choćbyś miał do powiedzenia naprawdę dużo mądrego to wyzywanie innych 10 razy w każdym zdaniu i tak cię pajacu dyskredytuje. Nie jesteś partnerem do dyskusji.



Jaki ty jesteś zj***ny. TO JEST TWOJE USPRAWIEDLIWIENIE? Że na każdego się coś znajdzie? Co tam, układali się z rządem, byleby tylko wygrać, KAŻDY COŚ KIEDYS ZROBIŁ? poważnie? Ty jesteś zdrowo popie**olony.
Na kogo głosowałeś, skoro każdy umoczony? Jeśli każdy umoczony, to na kogo głosować? Na mniejsze zło? proszę cię, jak usłyszę od ciebie ten żartobliwy zwrot, to chyba jebnę :) TO JEST NASZA DEMOKRACJA ! UŻYWAJMY NARZĘDZI DEMOKRATYCZNYCH! ch*j z tym że wszyscy złodzieje, nie ?

Jeśli według ciebie forma jest ważniejsza od treści, to masz rację, nie jestem partnerem do twojej dyskusji - tzn wzajemnego walenia sobie konia pięknymi słowami.

Pokaż mi człowieka a znajdę paragraf :D j***ne komusze podejście ! Na normalnych ludzi jak znajdziesz paragraf to dlatego, że prawo jest sp***olone i skonstruowane tak, by taki paragraf znaleźć, tumanie !

SolarisN1

2014-06-16, 01:31
Stnq napisał/a:


jesteś zj***ny.
Ty jesteś zdrowo popie**olony.
j***ne komusze podejście !
tumanie !



A poza tym wszyscy zdrowi? Dupka cała?

al...........10

2014-06-16, 03:14
Nie chce mi się czytać tych komentarzy. Z mojej perspektywy to wyglądało bardziej jak nieudana dezynsekcja, aniżeli użycie gazu.

Strasznie mnie nudzi (już nawet nie wnerwia), kiedy jakieś z dupy wzięte grupki próbują się podczepiać pod autentyczne niezadowolenie społeczne.

Dobrutro

2014-06-16, 03:36
j***ć pseudo narodowców = bandytów i dresów, podszywających się pod patriotów by mieć okazję do rozróby.

exfon

2014-06-16, 07:09
Stnq napisał/a:



Ja nie jestem obrażony. Weź sobie słownik i sprawdź, co to oznacza. Jestem zbulwersowany (twoim debilizmem), wk***iony (na rządzących i twój debilizm), ale za bardzo mnie nie obchodzisz, żebym się na ciebie k***a obrażał. To nie podstawówka.
Na wyborach byłem, wybrałem innych, tępa ruro, więc podtrzymuję to co powiedziałem - żebyś zdechł, żeby zdechli wszyscy, którzy wybrali tuska, cały czerwony elektorat, jak już padniecie, to może, k***a, może tu będzie dobrze.



Nooo i tu akurat jestem za tym Twoim Korwinem. Taki mały, zidiociały Twój głos, jest tak samo ważny jak całej reszty społeczeństwa. To troche smutne...
Powiedz jak to jest źle w Polsce. Rypią nas z każdej strony, kasę to zabierają na naszych oczach z portfela. Naj***li wam do gówek że "TO CO MÓWIĄ W TELEWIZJI TO GÓWNO PRAWDA", a później sami słuchacie takiej gwiazdki internetowej, z przerośniętym ego, która tak samo dobrze, po dostaniu się do stokła w dupie będzie miała wszystko dookoła. Czemu nie miał głosów przez 20 lat? Bo najwidoczniej ma ch*jowy program, pozdrawiam.
aaa i tak swoją drogą. Jeżeli nikt Cie kmiocie nie nauczył rozmowy normalnej, kulturalnej i bez wyzwisk to najlepiej się wcale nie odzywaj. Nie obchodzi nas jak na Ciebie dręczyciele mówili, a tu się nie dowartościujesz. Nie to miejsce i czas

romozomo

2014-06-16, 07:46
W sejmie jedno bagno przed sejmem drugie bagno.