18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe fakty w sprawie zamachowców z Bostonu

Morgoth1432 • 2013-05-06, 07:43



Są nowe fakty dotyczące czeczeńskich terrorystów z Bostonu. Możliwe, że w organizację zamachów zaangażowana była także żona Tamerlana Carnajewa. Kobieta kontaktowała się z mężem chwilę po zamachu, jednak nie zgłosiła tego policji. Informacje na ten temat zebrał w Nowym Jorku Mariusz Max Kolonko.

Raczu2012

2013-05-06, 07:53
k***a widze, ze identycznie jak ze smolenskiem, kazdy juz ma tak wyprana glowe i ma tak dosc tematu, ze nazywa to 'KATASTROFA". Tak samo tutaj "ZAMACH" k***a czlowieku, ZAMACHU tam nie bylo, byla tam ustawiona akcja, nie bylo zadnych TERRORYSTOW, nie bylo ALKAIDY, nie bylo ZAMACHOWCOW !! to byl typowy FALSE FLAG ATTACK <--- polecam zapoznac sie z tym haslem w miejsce powielanego debilnie ZAMACHU. Materialy potwierdzajace to sa juz od dawna w internecie, wystarczy poszukac, pozdrawiam.

Dz...........ak

2013-05-06, 08:36
Tutaj druga część:

Un_Nem

2013-05-06, 08:45
jeblo to jeblo po h*j drazyc temat?
czy to zrobil jeden czy drugi to h*j. malpa ani pies tego nie zrobili tylko czlowiek.

Inoquez

2013-05-06, 09:31
On jest tylko polskim dziennikarzyną w USA żadne amerykańskie poważne media się z nim nie liczą, nie wiedzą że istnieje taki golonko. Nadupcył sobie MAX miedzy imieniem i nazwiskiem zeby było bardziej trendy w Hameryce a nadrabia tym że ma gadane i może pie**olić o byle czym w nieskończoność.

Mortalisrox

2013-05-06, 10:36
nie dosyć że obraz ch*jowy to jeszcze dźwięk tylko w lewej słuchawce, tak ciężko wrzucić jakiś konkretny filmik?

Pan_Generał

2013-05-06, 10:39
Max pisze artykuły dla poważnych gazet jak np huffington post więc zamknąć ryje. PS: Na yt nawet mi się jeszcze ten filmik nie pojawił.

McMenel

2013-05-06, 10:43
O jejciu teraz oberwie się gazecie za to iż stwierdziła oczywistości. Średnio rozgarnięta małpa znajdzie dziś w sieci poradniki jak zrobić ładunek wybuchowy w domowych warunkach. Nie będzie to może miało siły przemysłowego środka ale i tak wywoła duże zniszczenia i ogromną panikę. A tu taki Kolanko ma problem z publikacją w konkurencyjnej gazecie... Śmieszny człowieczek.

Kuriki

2013-05-06, 11:00
@Un_Nem
Un_Nem napisał/a:

jeblo to jeblo po h*j drazyc temat?



No w sumie tak- jebło to jebło. Zaraz cię zgwałcę rozgrzanym prętem i rozerwę duży palec twojej prawej stopy. Tylko pamiętaj, skrzywdziłem to skrzywdziłem, nie ma po co drążyć tematu i kij z tym ;***

St...........el

2013-05-06, 11:01
Ja wiem jak się nazywa taki terrorysta... Niejaki Osama... znaczy się Obama :roll:

glinglqnglowy glunglak

2013-05-06, 11:01
Kolonko, to jedyny absolutnie obiektywny polski dziennikarz. Po machlojkach w TVP podziękował telewizji państwowej i co? I ma mózg. Internet jest teraz głównym medium, dlatego założył kanał ze swoją "własną telewizją" i zaczął sprzedawać ją w "normalnej" TV pod szyldem Superstacji, która nie ma się prawa wpie**olić w ani jedno zdanie jego felietonów, co zaznaczone było w kontrakcie.

Sorry, hejterzy, pie**olcie się w ryje.

Robcio1207

2013-05-06, 11:01
Z jakiej czeczenii oni są? Przecież wszyscy wiedzą, że oni pochodzą z Czechosłowacji, która należy do ruskich...

straatveger

2013-05-06, 11:04
Co to za gość jakaś ikona polskiego internetu ?