18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cys23

2014-01-22, 22:42
Tylko czekać aż się będą zjeżdżać do nas...

Krystiankupis

2014-01-22, 22:45
Trochę ch*jowo, że są ta blisko nas, trochę mi szkoda tych ludzi. Powiem wam, że EU to pedały itp. ale wole to niż komunę i dyktaturę gdzie ograniczony dostęp do internetu i inne nielogiczne prawa. Jesteśmy w tej Uni, komuna nas nie dopadnie (tak mi się wydaje). Wolę być w Uni niż żeby milicja napie**alała mnie pałą

Mysz_Kamiki

2014-01-22, 22:46
Jeżeli to prawda to Janukowycz niech zapie**ala do Putina o azyl prosić.

OpenStreetMaps

2014-01-22, 22:50
Władza stanowi prawo.
Prawo jest dla władzy a nie dla ludzi
j***ć takie prawo i taką władzę!

Vinewood

2014-01-22, 23:09
Oj tam dyktatura od razu ;)

tabaraba

2014-01-22, 23:10
Niech wsadzą pół kraju do pierdla. Drugie pół niech przestanie płacić podatki ...

Szron

2014-01-22, 23:39
Krystiankupis napisał/a:

Trochę ch*jowo, że są ta blisko nas, trochę mi szkoda tych ludzi. Powiem wam, że EU to pedały itp. ale wole to niż komunę i dyktaturę gdzie ograniczony dostęp do internetu i inne nielogiczne prawa. Jesteśmy w tej Uni, komuna nas nie dopadnie (tak mi się wydaje). Wolę być w Uni niż żeby milicja napie**alała mnie pałą



UE to taki sam kołchoz jak CCCP.
Tylko jeszcze wszystkich śrubek nie podkręcali.
Jeszcze trochę "wolności" zostało, ale popatrz, już próbowali z ACTA.
Nie przeszło. Ale wcale ich to nie zraziło żeby przepchnąć prawie to samo tyle że pod inną nazwą.
TTIP
Zobacz co się dzieje z dziećmi np. w Niemczech.
"Przylać" nie możesz bo zaraz wparuje Ci kilku urzędasów i dzieciaka zabiorą, nie puścisz do szkoły bo chcesz dzieciaka samemu nauczać, nie bo nie wolno - my Ci dzieciaka wychowamy na posłusznego nie myślącego szarego obywatela.
Nie dasz zaszczepić .... Itd. itp.

kemcia

2014-01-22, 23:55
A myślicie że co będzie u nas? Jak ludzie wyjdą na ulicę, to nagle wszystko stanie się jasne. Będzie to wyglądać identycznie jak u nich, z tą różnicą, że nam z "bratnią pomocą" pospieszą niemcy, nie kacapy.

Krystiankupis

2014-01-22, 23:56
@Szron no tak masz racje, ale jak miałbym wybierać to wybrałbym UE, ale to jest moje zdanie, może kiedyś je zmienie jak mnie spałują za to że powiem głośno "pedał" albo nie zaprowadzę dziecka do szkoły.

Ant1984

2014-01-23, 00:45
Myślcie i wyciągajcie z tego wnioski ;)

ocwpzw

2014-01-23, 00:46
k***a, a co to już nie ma innej drogi tylko UE/Rosja? Co to za wybór, między ch*jem w mordzie, a ch*jem w dupie, nie lepiej zostać niewyr*chanym?

Ra...........py

2014-01-23, 00:47
Ruch w kolumnie powyżej 5 aut zakazany ? To do roboty rano nie ma co wstawać. Nie no to raczej jaja są ;)

ni...........ne

2014-01-23, 00:50
@szron wypie**alaj na Białoruś, albo do Korei jak ci tu tak źle

wtedy zmienisz zdanie

bapmek

2014-01-23, 00:52
Szron napisał/a:



UE to taki sam kołchoz jak CCCP.



Porównywane UE z ZSRR świadczy albo o totalnej ignorancji, albo o czystej głupocie.

Gratuluję.