18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Peciak

2014-01-23, 00:57
Ja się dziwie tym milicjantom, jakby nagle w tajnym porozumieniu się zbuntowali i ruszyli razem z tłumem na tych ku*asiarzy w parlamencie to by popiół został. Niestety służby mundurowe mają to do siebie, że cech*je ich wyjątkowa lojalność wobec władzy, jaka by ona nie była.

Trzeba takich ch*jków podstępem rozj***ć. Np porwać dzieci jakiegoś ministra i kazać mu podłożyć bombe na tym zgromadzeniu Rady i ch*j po ptakach. Władzy niet. Wsio paszło razem z jajami.

Apollon

2014-01-23, 01:02
średnio mnie obchodzi sytuacja na Ukrainie, kiedy u nas robi się dokładnie to samo. Różnica jest taka, wszyscy gadają i się przejmują a kiedy u nas będzie to samo (niebawem) to na nas wszyscy lachę położą.
Sami głosowali i mają to na co głosowali, zupełnie jak u nas wybór między tyfusem a dżumą...
Tyle w temacie.

solarik13

2014-01-23, 01:14
Unia zła, unia niedobra... najlepiej wyjść z uni, tylko co dalej? Jakiś debil kiedyś przytoczył takie kraje europejskie jak Norwegia, Szwajcaria, Lichtenstein które "świetnie" sobie radzą bez członkostwa w UE. Trzeba być naprawdę debilem, aby Polskę porównywać do tych krajów. W pierwszej lepszej książce ekonomicznej możecie sobie przeczytać dlaczego nie zarabiamy tyle co Niemcy, kraje zachodnie.

Co dalej po wyjściu z UE? Zlikwidujemy korupcję? Obniżymy podatki? Pozwolimy upaść ZUS'owi? Wprowadzimy wolny rynek? Przecież w dzisiejszych czasach to jest utopia.

Różnica między Polską a Ukrainą jest taka, że u nich niezadowolonych i zdesperowanych ludzi jest ze 20 milionów z czego 10% wychodzi na ulice, a u nas ze 2 miliony max z czego 10% wychodzi na ulicę i to w dniu Święta Niepodległości. 11 Listopada to nie jest dzień walki o niepodległość, to jest dzień Świętowania Niepodległości.

hennesi

2014-01-23, 01:17
Po tych zmianach Ukraińcy już nie mogą sie poddać. Jak nie teraz to już nigdy, bo wszystko będzie tłumione w zarodku.

Loaloa

2014-01-23, 01:25
Już się nie mogę doczekac kiedy Kaczyński wygra wybory i wprowadzi podobne rozwiazania w Polsce.

_Azazel

2014-01-23, 01:32
solarik13 napisał/a:

Różnica między Polską a Ukrainą jest taka, że u nich niezadowolonych i zdesperowanych ludzi jest ze 20 milionów z czego 10% wychodzi na ulice, a u nas ze 2 miliony max z czego 10% wychodzi na ulicę i to w dniu Święta Niepodległości. 11 Listopada to nie jest dzień walki o niepodległość, to jest dzień Świętowania Niepodległości.



No nie powiedziałbym że 2 miliony ludzi niezadowolonych w Polsce to max, poparcie rządu maleje coraz bardziej, co znaczy że niezadowolonych jest coraz więcej. A z tym kto wyjdzie na ulice to mam nadzieje że chociaż raz Polska pokaże, że jak potrzeba to potrafimy się zintegrować.

Macias17

2014-01-23, 01:34
solarik13 napisał/a:



Różnica między Polską a Ukrainą jest taka, że u nich niezadowolonych i zdesperowanych ludzi jest ze 20 milionów z czego 10% wychodzi na ulice, a u nas ze 2 miliony max z czego 10% wychodzi na ulicę i to w dniu Święta Niepodległości. 11 Listopada to nie jest dzień walki o niepodległość, to jest dzień Świętowania Niepodległości.



Ciekawe skąd masz takie dane? Wyssane z palca? 2 miliony niezadowolonych w Polsce. Już widzę jak Tusk się chwali: "W naszym wspaniałym i pnącym w góre na tle innych europejskich państ kraju, na 38 milionów rodaków, 36 milonów deklaruje że są szczęśliwi co jest niewątpliwie sukcesem na miare światową"

kuroi47

2014-01-23, 01:45
Po pierwsze polityka powinno się karać bardzo surowo, nawet za małe kłamstwo, przekręt czy nawet najmniejszą niedotrzymaną obietnicę każdy bez wyjątku jakie ma stanowisko, cokolwiek jest nie tak jak być powinno to jaja podłączyć do prądu, a im więcej spieprzy tym bardziej go karać, od razu politycy by inaczej rządzili i wolny rynek korupcja i reszta utopii staje się rzeczywistością ale po pierwsze trzeba polityków złapać za ryje, a potem czy w unii czy nie nie dawać by inni nami rządzili, tak jak to ma miejsce obecnie bo prawo ue jest ważniejsze niż Polskie prawo.

danonejedi

2014-01-23, 02:10
swoim pie**olnikiem musimy się zająć! A a nie ukraińskim!

Fa...........um

2014-01-23, 02:13
Oho ... widać, że Janukowycz słucha się porad z Moskwy i tym samym strzela sobie pięknego samobója. Tego typu protesty gasi się nie zaciskaniem śruby, a luzowaniem takowej, aby zacisnąć ją ponownie po upływie czasu, ale gdy protestujący rozejdą się do domów.

Ale zakute sowieckie łby jak widać chcą rozgrzebać kolejne, po Kaukazie, gniazdo os. Szkoda tylko, że jeśli rozgrzebią ukraiński bajzel to i my możemy dostać rykoszetem.

kiery

2014-01-23, 02:46
A podobno komunizm przegrał zimną wojnę, ehhhh szkoda gadać.
Te ustawy nie są przypadkiem sprzeczne z konstytucją ? Przecież jest droga odwoławcza, jakoś nie słyszę sprzeciwu opozycyjnych partii tylko walą się po ryju i dzielą na mniejsze obozy polityczne.

Imper3838

2014-01-23, 04:01
Wróżę rozpad Ukrainy. Wchód za Rosją, a zachód za UE, a wtedy jak mówił Kolonko bierzemy Lwów! Hehehe

milosciprzyjazn

2014-01-23, 05:17
szron napisał/a:

UE to taki sam kołchoz jak CCCP.
Tylko jeszcze wszystkich śrubek nie podkręcali.
Jeszcze trochę "wolności" zostało, ale popatrz, już próbowali z ACTA.
Nie przeszło. Ale wcale ich to nie zraziło żeby przepchnąć prawie to samo tyle że pod inną nazwą.
TTIP
Zobacz co się dzieje z dziećmi np. w Niemczech.
"Przylać" nie możesz bo zaraz wparuje Ci kilku urzędasów i dzieciaka zabiorą, nie puścisz do szkoły bo chcesz dzieciaka samemu nauczać, nie bo nie wolno - my Ci dzieciaka wychowamy na posłusznego nie myślącego szarego obywatela.
Nie dasz zaszczepić .... Itd. itp.


Ja pie**ole, i pomyśleć że tylu ludzi daje piwa czemuś takiemu -.- Tylu ludzi zmarnowało lata nauki historii w podstawówce i średniaku, naprawdę chciałbym poznać historyków, którzy zajmowali się waszą edukacją bo widząc to chyba jebnęliby was po tych pustych łbach.

romozomo

2014-01-23, 06:42
Krystiankupis napisał/a:

Trochę ch*jowo, że są ta blisko nas, trochę mi szkoda tych ludzi. Powiem wam, że EU to pedały itp. ale wole to niż komunę i dyktaturę gdzie ograniczony dostęp do internetu i inne nielogiczne prawa. Jesteśmy w tej Uni, komuna nas nie dopadnie (tak mi się wydaje). Wolę być w Uni niż żeby milicja napie**alała mnie pałą



19 lat a o "komunie" wiem wszystko - jest dobrze.