18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa odłona DVBBS & Carnage TSUNAMI

longlong7 • 2015-01-08, 13:09
Nowa odsłona popularnego hitu Tsunami :shock:

Whiteroom

2015-01-09, 09:02
@Andy Blueman
świeta racja, jeszcze nie było wzmianki o Dawidzie z Getta, który potrafi grać z jednego CDJa :D

LikeThis

2015-01-09, 11:15
ja pie**ole dzieje się na prawdę źle.
Z sadistica się zrobił kwejk/srejk do tego jeszcze k***a nowości muzyczne. Może jeszcze niech k***a wrzucają teleexpress o 17 do ch*ja wafla

Chędogi_Rzułf

2015-01-09, 11:16
HAL9000/2 napisał/a:

sp***oliny umysłowe


Gdzie? Ja tu wcale nie widzę żadnych brudnych metaluchów...

orwell14

2015-01-09, 12:06
Whiteroom napisał/a:

@Andy Blueman
świeta racja, jeszcze nie było wzmianki o Dawidzie z Getta, który potrafi grać z jednego CDJa :D



Tudzież pendrive'a :D

longlong7

2015-01-09, 13:17
czytając te komentarze sądzę, że użytkownicy są na tyle młodzi, że jeszcze nie zapoznali się z Bennym Hillem

TheMozg01

2015-01-09, 15:33
orwell14 napisał/a:



Nie ma to jak zgrywać eksperta mimo, ze się w dupie było i gówno widziało.



Ale czy ja źle powiedziałem? :D Przecież nawalają w klawisze. Dla mnie jest to, jak to jeden użytkownik napisał, zbiorowe słuchowisko :D I nie jestem ekspertem, bo żeby to widzieć nie potrzeba nim być. I napisałem chyba CO KTO LUBI ;)
Jedni wolą słuchać i WIDZIEĆ jak twórcy grają (improwizacje, solo, "czucie" muzyka) a inni wolą słuchać kilku melodyjek którym towarzyszy gibiący się przy panelu jak rezus "muzyk".
I zaznaczam że w każdym gatunku są muzyczne perełki (w muzyce elektronicznej również jak najbardziej), ale nie w tym gównie co podają w tv (tłuczenie basu i dodanie kilku prostych dźwięków).
Dziękuję :D

kuba1393

2015-01-09, 16:41
a moim zdaniem sp***olina umyslowa jest kazdy cebulak, ktory krytykuje kogos ze wzgledu na sluchanie muzyki, ubieranie sie , i rodzaj rozrywki k***a zrozumcie biedaki, ze jeden lubi pograc w szachy, 2 wyjsc na piwo do jakiegos lokalu a 3 wyp***aa w ch*j hajsu na koncert bo go k***a stac, ubiera "pedalskie" cichy w panterke , k***a rurki ( sam ubieram sie w miare normalnie , nie nosze rurek bo mi k***a niewygodnie) ale ch*j mnie obchodzi czy klient chodzi odj***ny w w dolce gabbana kleina bojsa k***a tani armani . Tylko j***na biedna cebula , ktorej nie stac na to, zeby sie dobrze ubrac krytykuje takie rzeczy. Dajcie masc na bol dupy , chociaz wam tez sie przyda pozdro laki

Retsam

2015-01-09, 22:30
HAL9000/2 napisał/a:

sp***oliny umysłowe



ale z was gówna bez życia, 80% użytkownikow na sadistic to 30 letnie chlopy z dwojka dzieci, ktorzy mysla ze sa prawdzimi facetami bo chleja browara maja brody i uwazaja ze zajebiste bylo to co w latach 90. Czyli jakis sp***olony slayer metalica i inne gowna. j***ne cioty na smyczy robcie mi loda :D

No sprawdzilem autora mojego cytatu i jest to 30 latek XD, pozdro c**o j***na boli cie dupsko pewnie siedzisz u starych na chacie przed kompem :idzwch*j:

czytaj to cieciu z internetuf

kuba1393

2015-01-09, 23:08
Retsam, k***a ,zeby kazdy mial takie samo myslenie na sadolu jak Ty, to swiat bylby piekny
Pozdro

Ryon

2015-01-09, 23:37
Za godzinę takiego koncertu i napie**alania łbem w kółko wezmą więcej hajsu niż 1/3 polaków zarobi rocznie. Teraz hejty, a jakby przyszło co do czego to momentalnie hejterzy by zaczęli tak napie**alać gdyby dostali taką propozycję...