18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowa moda wśród gimbazy

lofix1 • 2012-11-18, 08:31
jestem na tak, o ile wybudzanie nie zawsze będzie skuteczne :amused:

Sin_69

2012-11-18, 08:47
rewelacja, zatrzymanie akcji serca które mogło doprowadzić do wylewu, zapaści a nawet śmierci po to żeby....k***a nawet nie wiem po co.
Durne młodziaki. Mam tylko nadzieję, że całe to pokolenie nie jest tak bezmyślne i głupie.

Kris LaMuerte

2012-11-18, 09:20
Zastanawiam, kto z was jest głupszy - pan z komentarza powyżej, autor tematu, czy gimbus na filmiku. Raz - nie jest to zatrzymanie akcji serca a hiperwentylacja prowadząca do utraty przytomność. Dwa - nowa moda, która trwa jakoś od czasów mojego gimnazjum (czytaj jakoś 8 lat). Trzy - gimbus na filmiku rzeczywiście mógł doprowadzić do swojej śmierci, szkoda, że mu się nie udało. Byłby ciekawy materiał na harda. Może na jakąś dłuższa medyczną rozprawkę nawet.

ProfessorHix

2012-11-18, 09:31
Od czasów mojej podstawówki minęło już jakieś 15 lat i już wtedy była to moda dość leciwa.
Tyle że my uciskaliśmy tętnice szyjne.
Wiem, że głupota ale zabawa była przednia. :)

(samo się znudziło po ok. miesiącu)

lofix1

2012-11-18, 10:04
Kris LaMuerte napisał/a:

Zastanawiam, kto z was jest głupszy - pan z komentarza powyżej, autor tematu, czy gimbus na filmiku.



przy Tobie nie mamy żadnych szans w rankingu.

Moreq

2012-11-18, 10:14
Kris LaMuerte napisał/a:

Wiem jestem debilem, nic na to nie poradze



Biorąc pod uwagę to co napisałeś, podejrzewam że chłopcy w taki sposób po prostu kładą kafelki. To będzie o wiele lepsza teoria, niż ta przedstawiona przez Ciebie

Re...........ms

2012-11-18, 10:54
@Wszyscy mi tak zrobili na obozie jako dzieciakowi, miałem wtedy może 8-10 lat czyli gdzieś ok 15 lat temu i nie wiedziałem o co chodzi, ale najstarsi i najmądrzejsi nie chcieli mnie puścić jeżeli tego nie zrobię.. o dziwo już wtedy domyślałem się że to było głupie na dodatek nie mogli mnie dobudzić przez dobre kilka minut (w sumie nic dziwnego jak robił to koleś starszy i silniejszy, który mógł mi zmiażdżyć klatkę piersiową) :) a dziś tylko mogę współczuć wszystkim, którzy nie chcą tego zrobić ale są naciskani przez innych.
Ten typek tutaj był ewidentnie z kumplami ja niestety jako dzieciak vs 5 lat starsi "koledzy" niewiele miałem do powiedzenia.

chetek

2012-11-18, 11:04
A nie lepiej po prostu brać narkotyki? :/

Sorg

2012-11-18, 11:11
Kris LaMuerte napisał/a:

Zastanawiam, kto z was jest głupszy - pan z komentarza powyżej, autor tematu, czy gimbus na filmiku. Raz - nie jest to zatrzymanie akcji serca a hiperwentylacja prowadząca do utraty przytomność. Dwa - nowa moda, która trwa jakoś od czasów mojego gimnazjum (czytaj jakoś 8 lat). Trzy - gimbus na filmiku rzeczywiście mógł doprowadzić do swojej śmierci, szkoda, że mu się nie udało. Byłby ciekawy materiał na harda. Może na jakąś dłuższa medyczną rozprawkę nawet.



8 lat to może być nawet mało, gdzieś na podwórku co więksi debile to robili jeszcze przed gimnazjum, więc co najmniej 11 lat to istnieje.
No i chyba jesteśmy w podobnym wieku. ;)

Tco

2012-11-18, 12:35
Jak jeszcze bylem dzieckiem ( mialem wtedy okolo 10 lat), tez sie tak "bawilismy" . Od tej pory minelo 25 lat , wiec ameryki nikt tu nie odkryl ;) Nikogo nie oceniam , inny nie bylem , dziecinstwo ma swoje prawa , jako dorosly czlowiek inaczej sie na to patrzy .

Amnesia90

2012-11-18, 12:38
Tez Tak Robilem I Czasem Zaluje Ze Sie Wybudzilem !!

drakula

2012-11-18, 12:43
@Up: wszyscy kretynie zalujemy ze sie wybudziles.

JohnnyRocketfingers

2012-11-18, 12:58
Toz to nie nowa moda tylko "zabawa" stara jak swiat. Zanim ktos sie przywali co ja o tym moge wiedziec, to powiem, ze jak bylem lebek to starsi sie tak bawili potem jak podroslem, to ja z kumplami i slyszalem ze jeszcze wiele lat przed nami juz tak robili.

stalowyszczur

2012-11-18, 13:02
Z moich wspomnien to wynika, ze najwiekszym ryzykiem bylo, jak cie nie zlapali i bezwladnie wypie**oliles lbem o kaloryfer w szkolnym kiblu.

CzlowiekKupa

2012-11-18, 13:04
Robilismy takie coś 15 lat temu ( a zapewne robili to dlugo przed nami ), nowa moda my ass.