18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowa lektura

santaxl • 2014-01-29, 19:20
już niedługo w polskich szkołach, dzięki :kupa: unii europejskiej :kupa:


Pącki

2014-01-29, 19:59
Jak zagłosujecie na KNP jak porządny obywatel, to takich dewiacji nie będzie dochodziło.

dokke

2014-01-29, 20:56
won mi z tym pedalstwem!

ulifont

2014-01-30, 00:53
Pącki
skończ pan już pie**olić o tym kmiocie k***inie, którego ikonowicz ostatnio zagiął i tylko seplenił.
A unia właściwie do czego zmierza, jaki ma cel? Bo póki co widzę chore zakazy wszystkiego i jednocześnie szeroką tolerancję na wszelkie odchyły. O co chodzi? Bo zysków nie ma, no może prócz niemiec a problemy rosną

Zarammoth

2014-01-30, 01:51
dokke napisał/a:

won mi z tym pedalstwem!


Dokładnie. Na Sadolu jest więcej wrzut z pedalstwem niż na jakiś stronach LGTB. Tak się tym brzydzicie, a widocznie świadomie lub podświadomie lub nie przestajecie o tym myśleć, stąd takie "dzieła". Co mnie obchodzi temat homo i w ogóle co kto się z kim jebie. Powinna być możliwość ignorowania tematów związanych z pedałami czy ze zdjęciem gęby Bęgowskiego. Właściwie powinno to ignorować domyślnie jak już ktoś odznaczył Fekalia. Dziękuję, nie pozdrawiam.

Pącki

2014-01-30, 09:50
ulifont napisał/a:

Pącki
skończ pan już pie**olić o tym kmiocie k***inie, którego ikonowicz ostatnio zagiął i tylko seplenił.
A unia właściwie do czego zmierza, jaki ma cel? Bo póki co widzę chore zakazy wszystkiego i jednocześnie szeroką tolerancję na wszelkie odchyły. O co chodzi? Bo zysków nie ma, no może prócz niemiec a problemy rosną


Znasz się widzę na polityce jak Pudzianowski na balecie. KNP jest przeciwne unii europejskiej ale co ja będę z kucem dyskutował, który tak jak rodzice zagłosuje na PIS/PO/PSL/TR bo tak trzeba (czytaj: tak dyktuje tvn) :szydera: Żal mi Cię chłopcze

Bo3MamPoZiom

2014-01-30, 11:49
Miałem dać piwo ale wyjdzie że pochwalam...

pakicito

2014-01-30, 14:19
Cytat:

Jak zagłosujecie na KNP jak porządny obywatel


nawet gdyby wybory były naprawdę uczciwe (uczciwe liczenie głosów a nie kilka milionów nieważnych), to i tak obecne ścierwa nie dopuszczą KNP do władzy

ulifont

2014-01-30, 17:42
k***a mać ten wasz idol knp pie**oli jak potłuczony,a wy sie podniecacie

Gharotief

2014-01-30, 21:13
Widzę, że musze zaczac was tutaj edukować. Ok, misje akceptuje.

Bedzie wiecej homoseksualizmu, gender, lewicowej ideologii poniewaz potrzebujecie edukacji chopoki...

Catacombe

2014-01-30, 21:17
Pącki napisał/a:

Jak zagłosujecie na KNP jak porządny obywatel, to takich dewiacji nie będzie dochodziło.



Janusz k***in Polsze Zbaw

jestemdarkiem

2014-01-30, 21:18
Korwin też kradnie ale rozum tych naiwnych Polaków, którzy wierzą w te Korwinowskie bajeczki choć w niektórych sprawach się z nim zgadzam...

protos

2014-01-30, 21:30
Sadole głównym problemem który niszczy nasz kraj to szara strefa, łapówkarstwo, prywata urzędników to są problemy uwierzcie. Geje byli, są i będą. Oni nie są problemem. Niech tak jak wszyscy pracują, płacą podatki i dbają o PKB a będzie dobrze.

Gellu

2014-01-30, 21:35
Chyba Roman i Julian :>