18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowa lektura

santaxl • 2014-01-29, 19:20
już niedługo w polskich szkołach, dzięki :kupa: unii europejskiej :kupa:


mirandax

2014-01-30, 21:56
I tak już nic nie pomoże Polsce.

In...........or

2014-01-30, 23:12
Ja uważam że nie ma jako takiego kandydata, jakiego Polska potrzebuje. Korwin jest zbyt radykalny, a reszta zbyt skorumpowana/lewacka/popie**olona.
Korwin wydaje się najmniejszym złem.

Samemu mi się to nie uśmiecha, jednak stawiając na Korwina, jest choć cień szansy, że Polska stanie na nogi. Obecnie studiuje, ale TERAZ już wiem że wyjade z Polski prędzej czy póżniej.
Ale tego nie chcę. Lubie naszą kulturę, jakakolwiek by ona nie była. Tutaj mam znajomych, rodzine, tu się urodziłem, tutaj się uczyłem itp itd.
Jednak nasze państwo zmusza mnie do tego. Szansa na osiągnięcie czegoś w tym kraju zupełnie samodzielnie jest nikła. Wyj***ne podatki, śmieszne prawo, marna opieka zdrowotna, złodziejski ZUS, z resztą każdy wie co jest nie tak.

Głosując na PO, PiS itp itd. To się nie zmieni. Nie zmieni. Polska cały czas leci w dół. Ewentualnie uda im się to zatrzymać. Ale nie ma szans na rozwój gospodarczy.

Korwin jak wspomniałem jest radyklany, ale takie radykalne zmiany może wreszcie coś zmienią i sprawią że nie będę musiał wyjeżdżać aby żyć godnie.

ulifont

2014-01-30, 23:29
jestemdarkiem

widzę jest tu człowiek mający głowę nie po to by chłonąć pseudoprawicowe brednie, a po to, żeby jej użyć w celu wnioskowania, że ten pan z muszką tylko i wyłącznie jest w stanie mieszać w głowie dzieciakom, a nie zmienić kraju w jakikolwiek sposób na lepsze.

Pącki

2014-01-30, 23:42
ulifont napisał/a:

jestemdarkiem

widzę jest tu człowiek mający głowę nie po to by chłonąć pseudoprawicowe brednie, a po to, żeby jej użyć w celu wnioskowania, że ten pan z muszką tylko i wyłącznie jest w stanie mieszać w głowie dzieciakom, a nie zmienić kraju w jakikolwiek sposób na lepsze.


Nie dali mu szansy, więc nie ma co bezmyślnie etykietować. Jako jeden z niewielu polityków ma doświadczenie, zdolność przewidywania i odwagę, żeby mówić to, co widać a nie to, co pie**olą ci w sejmie i co wmawia ludziom tusk vision network. Oni by się prędzej na plantację nadawali, bo owijają w bawełnę jak kadra rasowych murzynów

romozomo

2014-01-31, 08:31
Pącki napisał/a:

Jak zagłosujecie na KNP jak porządny obywatel, to takich dewiacji nie będzie dochodziło.



Czy aby to prawda ?

Pącki

2014-01-31, 10:00
Prawda jest taka, że obecny rząd to szajka złodziei bez planów na przyszłość, więc na NICH wogóle nie warto głosować ;)

jestemdarkiem

2014-01-31, 18:38
Korwin mówi to co ludzie chcą usłyszeć, jednak nie osiągnął praktycznie nic, nie ma żadnego wpływu na politykę. Wszystko zwala na wolny rynek który kompletnie nie działa, a jego jedynym sposobem na naprawę jest likwidacje podatku dochodowego i innych pierdoł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i to do Nas będą zjeżdżać po pracę hahahaha :idzwch*j:

a Polska stanie się Chinami bo nie będzie podatków i będzie wolny rynek lol, macie mózg? Znacie się choć trochę na ekonomii ?
Istnieje szansa dla Polski, ba nawet liberalna ale nie jest to tak proste jak Korwin mówi tyle, że on na pewno o tym wie, to jest człowiek z głową na karku, przynajmniej tak mi się wydaję..

ulifont

2014-01-31, 19:22
Pącki
ale co po prawdzie, jak się przedstawia program z kosmosu?

Pącki

2014-01-31, 19:54
Boicie się radykalnych zmian ot co :D Przyzwyczailiście się do oślizgłego śmierdzącego kału w jakim się teraz znajdujemy a sk***iali politycy i ich brudne lepkie ręce są dla was jedyną słuszną drogą. Tak nam dopomóż tvn :lol: Nie osiągnął nic, bo media przykleiły mu fałszywą odpychającą etykietę. Media go nie pokazują, bo zwyczajnie się go boją :D Opłacane media promują pedalstwo dewiacje i coraz to nowe afery żebyście nie musieli widzieć, jak bardzo r*chają was w wasze biedne poczciwe i uległe dupcie (moją zresztą też). Wystarczyło, żeby cwaniak umówił się z psycholem, jeden będzie rządził, a drugi odstraszał - przed wyborami fikcyjne badania dowodzą że partia psychola uzyskała większość i sruu owieczki do urn na mniejsze zło. OBUDŹCIE SIĘ k***A, LUDZIE!

zypon

2014-01-31, 19:57
Powiem wam coś .... te wszystkie homofobiczne elementy z sadola to kryptogeje, przekonujące cały świat za pomocą nienawistnych tematów, że nie są gejami.
Prawda jest taka, że NORMALNY facet, mający kobietę, albo przynajmniej bzykający się regularnie z kobietami ma wyj***ne na gejów. Nie mam nic do pedałów, w ogóle to ich nie widzę... czasami w galerii handlowej czy w supermarkecie zobaczę dziwnie wyglądającego chłoptasia, ale poza tym to k***a mać nie rozmyślam o nich jak połowa oszołomów na sadisticu. Weźcie się jebnijcie w te durne łby i sobie znajdźcie dziewczynę, albo ch*j tam ! nawet chłopaka !

aaaa.... sorry zapomniałem, że jesteście sfrustrowanymi świrami. Jaka laska by chciała być z takimi smutnymi patałachami?

jestemdarkiem

2014-01-31, 21:28
Pącki napisał/a:

Boicie się radykalnych zmian ot co :D Przyzwyczailiście się do oślizgłego śmierdzącego kału w jakim się teraz znajdujemy a sk***iali politycy i ich brudne lepkie ręce są dla was jedyną słuszną drogą. Tak nam dopomóż tvn :lol: Nie osiągnął nic, bo media przykleiły mu fałszywą odpychającą etykietę. Media go nie pokazują, bo zwyczajnie się go boją :D Opłacane media promują pedalstwo dewiacje i coraz to nowe afery żebyście nie musieli widzieć, jak bardzo r*chają was w wasze biedne poczciwe i uległe dupcie (moją zresztą też). Wystarczyło, żeby cwaniak umówił się z psycholem, jeden będzie rządził, a drugi odstraszał - przed wyborami fikcyjne badania dowodzą że partia psychola uzyskała większość i sruu owieczki do urn na mniejsze zło. OBUDŹCIE SIĘ k***A, LUDZIE!



Jacy Wy jesteście naiwni głupi i prymitywni. Piszesz, że ludzie wierzą w TVN a tak samo NABIERASZ SIĘ NA PEWNE korwinowskie bajeczeki.
Dobrze wiem skąd czerpiesz wiedzę ale uwierz mi, są w Polsce osoby które jednak myślą i ja osobiście twierdze, ze zalcizam się do takich. Jednocześnie twierdzę, że Polska potrzebuje ogromnych zmian i zgadzam się z Korwinem w naprawdę wielu sprawach jednak On tego nie dokona.... w ten sposób się nie da, zbyt prosty i jasny. Tu trzeba mieć spryt. On tego nie ma, jeśliby miał dawno miałby jakiś wpływ na politykę a tak to tylko pie**oli np tak jak ja tutaj

ulifont

2014-02-01, 03:21
i o to chodzi darku i o to chodzi, ale niestety ludzie coraz później dojrzewają do niektórych spraw.

Pącki

2014-02-01, 05:10
jestemdarkiem napisał/a:



Jacy Wy jesteście naiwni głupi i prymitywni. Piszesz, że ludzie wierzą w TVN a tak samo NABIERASZ SIĘ NA PEWNE korwinowskie bajeczeki.
Dobrze wiem skąd czerpiesz wiedzę ale uwierz mi, są w Polsce osoby które jednak myślą i ja osobiście twierdze, ze zalcizam się do takich. Jednocześnie twierdzę, że Polska potrzebuje ogromnych zmian i zgadzam się z Korwinem w naprawdę wielu sprawach jednak On tego nie dokona.... w ten sposób się nie da, zbyt prosty i jasny. Tu trzeba mieć spryt. On tego nie ma, jeśliby miał dawno miałby jakiś wpływ na politykę a tak to tylko pie**oli np tak jak ja tutaj



Różnica jest niepodważalna - Bajeczki TVNu słyną z przyklejania etykietek i z przeinaczania prawy a bajeczki Korwina w sposób jasny prosty i logiczny te prawdy prezentują ;)
Zapewniam Cię, że nie wiesz i co ma wogóle oznaczać to pierwsze zdanie? :wtf: poza tym to nie jakaś jednoosobowa partia "Korwin" A wykształcona załoga z szalenie inteligentnym prezesem na czele. "Sprytni", którzy chcą się tylko nachapać jak świnie w korycie miękną pod ciężarem argumentów. Jak mógł cokolwiek zyskać skoro przysłowiowa lewacka "żydokomuna" w demokratycznej przewadze liczebnej broniła się przed nim przeróżnymi metodami. Ich problem polega na tym, że pomysły się skończyły, metody przestały działać a obecne dzisiaj bezprawie zaczyna wk***iać coraz większe grono ludzi. Takich Darków w Polsce jest przerażająco duża ilość. Plecie kompletne brednie jakby miał wodę zamiast mózgu ale oczywiście głosował będzie przeciwko tym złym, zgodnie z tym, co dyktuje jedynie słuszna stacja.

mare30ks

2014-02-01, 13:05
Pącki napisał/a:


Znasz się widzę na polityce jak Pudzianowski na balecie. KNP jest przeciwne unii europejskiej ale co ja będę z kucem dyskutował, który tak jak rodzice zagłosuje na PIS/PO/PSL/TR bo tak trzeba (czytaj: tak dyktuje tvn) :szydera: Żal mi Cię chłopcze



uwielbiam ta retoryke kucow korwina:) nie jestes jego milosnikiem to jestes pedalem, zydem, lewakiem, gwalcisz male dzieci, no i obowiazkowo ogladasz tvn :)

Pącki

2014-02-01, 15:37
@up
Widzę lubisz etykietować ludzi wyssanymi z palca stereotypami. Jakie to parszywe a zarazem lewe... i do tego modne!