18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norwescy żołnierze

Dzyzys • 2013-07-25, 00:02
Mają skilla

Ciapaty88

2013-07-25, 03:50
Imper3838 napisał/a:

Po co te bóle dupy o przydatność bojową takiego tricku? To jest najprawdopodobniej oddział reprezentacyjny i takie tricki mają ładnie i efektownie wyglądać.

Zresztą musztry od zawsze uczyli i dalej uczyć będą, bo uczy się w ten sposób dyscypliny, a nie to co się dzieje w gwardii narodowej w usa gdzie tylko chlanie piwska w głowie i strzelanie.



Oj powiem Ci, że widziałem raz musztrę w USandA i czegoś takiego na oczy w życiu nie wiedziałem. Wszystko po prostu perfekcyjne. Było to akurat na cześć weteranów wojny w Wietnamie.

Imper3838

2013-07-25, 05:21
@Ciapaty88 No jest różnica pomiędzy oddziałami reprezentatywnymi US Army, U.S.M.C. czy NG, a tym co umieją 'bojowe' jednostki NG i to do nich tutaj nawiązałem.

Black Pitt

2013-07-25, 07:11
~Cardioceras Wiek: 21

Kod:
Nigdy w wojsku nie byłeś to stul pysk. Jest wiele rzeczy niby nieprzydatnych, ale dzięki nim na polu walki siejesz strach i jesteś bezpieczny.


pattros Wiek: 18

Kod:
Widać jak mało wiesz. Takie ćwiczenie robią przewagę regularnemu wojsku z partyzantami i pozwalają nawiązać walkę z innymi armiami, ponieważ uczą - DYSCYPLINY.


No ja pie**olę, sami k***a weterani :facepalm:

Ten materiał jest dla zaspokojenia dziecięcych marzeń trepostwa o byciu dyrektorem cyrku.
Każdy się cieszy jak nauczy swoje zwierzę sztuczek i chce się tym pochwalić
W polskiej armii, musztra jest (a przynajmniej była) potrzebna tylko do ładnych defilad i jako element nie pozwalający się nudzić szwejostwu.
Z braku funduszy na amunicję jakoś trzeba im wypełnić czas, żeby się nie nudzili bo jak wiadomo znudzone wojsko to pijane wojsko.

bazyl17

2013-07-25, 07:49
To chyba jest "mam talent" a nie wojsko....

Ra...........pl

2013-07-25, 08:59
Jak im dowódcy każą robić to co na filmiku to niestety muszą. No bo przełożonego trzeba słuchać, a jak nie to sąd wojskowy się kłania.

Bebzi

2013-07-25, 09:02
Dobrze, że nie u nas bo bym myślała na co ch*je wydajo moje pieniadze %-)

jajucho

2013-07-25, 10:23
Cardioceras napisał/a:


Tobie to się tak wydaje, ale to było m.in. po to żeby rozumieć się bez słów, na pamięć. Głupie ćwiczenie, ale w razie konfliktu wiele daje.

Nigdy w wojsku nie byłeś to stul pysk. Jest wiele rzeczy niby nieprzydatnych, ale dzięki nim na polu walki siejesz strach i jesteś bezpieczny.




Co Ty za przeproszeniem pie**olisz? Postaw obok siebie żołnierza KRWP i żołnierza PSK (sprawdź sobie najpierw w googlach co oznaczają te skróty bo mam świadomość, że Twoja wiedza o wojskowości zaczyna się i kończy na Czterech pancernych)... czy na prawdę mam dalej ciągnąć ten wywód?

Lopez

2013-07-25, 10:27
Też mi cuda, to da się w tydzień wyćwiczyć.

Z kumplami i flaszką nie takie cyrki się robiło xD

!Timon

2013-07-25, 10:35
@Black Pitt

Brak funduszy na amunicję powiadasz? :)
Jak zapytałem się chorążego czy dlatego tak rzadko jeździmy na strzelnicę bo nie ma kasy na amunicję to powiedział mi, że w magazynach jest tego "od zaj***nia" tylko nikomu się nie chce pie**olić w całą tą otoczkę proceduralną. Co jakiś czas WP za pół darmo sprzedaje amunicję na skrzynki.

@jajucho

Od ~roku nie ma PSK tylko JWK.

pi...........ta

2013-07-25, 10:49
wszędzie to czarne gó*no się dopcha

paco_x

2013-07-25, 11:08
ja pie**ole, tak was czytam czasami i rece opadaja, k***a sami "znafcy"
Mialem okazje pracowac z kolesiem, ktory sluzyl w takiej jednostce, sluzba przy palacu krola, pie**olenie, wartownia, krecenie karabinem.
Poza tym goscie sa zajebiscie wyszkoleni w boju, wszak maja bronic krola.
Zreszta zobaczcie jak sa wyszkoleni brytyjscy Royal Guard, mala podpowiedz, oni nie tylko stoja w tych swoich wielkich czapkach.

BTW jesli ktos nie byl w armii to powinien stulic pysk.

piroman88

2013-07-25, 11:10
nie no fajne fajne ale wroga chyba nie pogonią taką sztuczką... cyrk z wojska zrobić, boże nie

Vmacka

2013-07-25, 12:44
pytanie- Po ch*j to?

kujav89

2013-07-25, 12:46
Się powoli szykują na Allahu Akhbar :P

Szprotka

2013-07-25, 14:05
cos takiego przyda im sie w cyrku a nie w armii