18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

North Korea vs South Korea

atomus • 2013-03-31, 20:45
Jak myślicie która strona by wygrała wojnę? :D


Kuriki

2013-03-31, 22:57
atomus napisał/a:

Jak myślicie która strona by wygrała wojnę?



Zaraz się przekonamy :amused:

Pan_Generał

2013-03-31, 22:58
szer.Lucjan napisał/a:

Ostatnio było cos o uzbrojeniu korei płn, tak się smiałi w tv że jakie to zacofane, że armia do dupy łolaboga, a połowe ich sprzętu ma na wyposażeniu nasze wojsko :homer:



No tak, nie mamy zardzewiałego gówna z lat 50 :roll:

Niech zrobią z Korei płn drugą saharę i będzie po problemie.

buer2008

2013-03-31, 23:01
Komu ta propagandę wciskają... Jasne że północ technologicznie jest daleko w tyle za południem ale ten film zdecydowanie przerysowuje rzeczywistość. A w ogóle to wojny nie będzie. Tzn na razie nie.

Ranger

2013-03-31, 23:02
Jeśli Seul nie miałby swojego ochroniarza w postaci USA to Korea Północna by ich rozj***ła w drobny mak. Można się śmiać z ich prób zastraszania świata, bo one w istocie są zabawne, ale w otwartym konflikcie zalaliby po prostu południowców jak Ruscy Niemców.

Moim zdaniem Południe i USA powinny z Koreą Północną zrobić porządek póki jeszcze jest na to czas. Po prostu zastosować ten wspaniały termin, który ''wymyślił'' G.W Bush, czyli ''atak prewencyjny''. Dlaczego tego nie zrobią ? Bo Północ to jest totalny wyp*zdów. Nie ma tam ropy, narkotyków, surowców więc Amerykanie wolą pie**olić o pokojowym rozwiązaniu sytuacji i zająć się Iranem.

DariuszX

2013-03-31, 23:03
3:49 to nie są czasami polskie Kraby?

camson

2013-03-31, 23:03
Do starć raczej nie dojdzie, ale jak już dojdzie to niech rozjebią tą komunę.

nanab

2013-03-31, 23:05
atomus napisał/a:

Jak myślicie która strona by wygrała wojnę? :D


USA

SoNyCS

2013-03-31, 23:05
Coś mi się wydaje, że to lekka propaganda mająca nas uspokoić :P
Czasem Północ wyjebie z zajebistym sprzętem albo od razu zjeby zaczną miota jądrami na lewo i prawo
ch*j wie co tej grubej dzidzie do łba wpadnie

POW667

2013-03-31, 23:08
Najlepiej jak media podają, jaką to Korea Płn ma przewagę w ilości żołnierzy. Tylko, że przewaga liczebna to w okresie panwania doktryny wojny manewrowej nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem. Z tego względu śmieszą mnie także postulaty o robudowę w Polsce Obrony Terytorialnej, bo granica jest NIEOBSTAWIONA. Czasy okopów bezpowrotnie już przeminęły, tak jak to kiedyś było z zamkami. Mam nadzieję, że jednak Un jest głupkiem i wyda rozkaz ataku to zobaczymy pogrom większy niż podczas dwóch wojen w Zatoce (nie licząc okresu "stabilizacji"). Co do partyzantki. Żadna nieregularna armia nie przetrwa bez poparcia społeczeństwa. DLatego wraz z posunięciami wojsk powinna przyjść masowa pomoc humanitarna.
No a w razie niepowodzenia tego przedsięwzięcia, przesiedlić wszystkich obywateli jak w akcji Wisła i po kłopocie ;].

Wij

2013-03-31, 23:09
A może taki jest plan naczelnego dowództwa Kim dzong una? walnąć Emp a potem baw się czołgami co bez prądu nie ruszą . W tym szaleństwie jest metoda bo do kręcenia korbka przecież prądu nie trzeba :D a z drugiej strony historia uczy że mimo straszliwej przewagi technologicznej USA i Korei PD nagle spod kamienia wyskoczy kilka milionów chińskich "ochotników" i tych już trzeba się będzie bać. Kraj środka wszak ma jedną z najsilniejszych armii świata...

webtronic

2013-03-31, 23:11
DariuszX: wydaje mi się że to "K9 Thunder"

Cupak

2013-03-31, 23:12

To chyba ten słynny ciągnik co ostrzelał granicę polsko-chińską


PS. Wiem, źle wstawiłem przecinek

slec21

2013-03-31, 23:20
@3up Najliczebniejszą, według statystyk mogą teoretycznie wystawić nawet 100mln żołnierzy (mowię o chinach) a do 2022 mają mieć największą i najbardziej nowoczesną flotę wojenną świata ; )

Wij

2013-03-31, 23:22
@up to gdzie my ich wszystkich pochowamy ? :D

Dr0mg

2013-03-31, 23:25
nie sprzęt a technika czyni zawodnika, skoro jugosłowiańscy amerykanom zestrzelili f-177 taki uber duper niewykrywalny samolot.. tylko czy ci z demokratycznego kraju będą się chcieli bić? chiny i rosjanie się nie wpie**olą bo dostaną sankcje usa sra na sankcje więc tam pojedzie i super amerykańskie wojsko padnie ofiarą samobójców albo przegrają po raz enty wietnam, irak afgan .. ogólnie to śledziłem te wydarzenia i zbadałem motyw -obama zaplanował manewry, kim się wk***ił, putin w nocy postawił flote czarnomrską na nogi (a ruscy mówili by się nie spinać) a kim się zesrał i podał stan wojny mi to tam ryba nie pojade tam a oni nie przyjdą tu jedynie to szkoda cywili bo ni to partyzant nie żołnierz to mu zajebią jedzenie i to co ma do tego zgwałcą matke siostre i spalą wioche.. bezsens co do prądu to mają ale jest godzina policyjna i są oświetlane tylko pomniki dyktatora i ważne miejsca a w domach prąd bodajże 22:30 gaśnie.. a ta ich atomówka daleko nie zaleci zapewne ją zestrzelą na ich terytorium i sami siebie udupią .. ja bym ta wysłał SS-Panzergrenadier-Division ale żeby nie polowali na cywili