18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Normalna rodzinka

prph • 2014-06-25, 08:45
Jestem głową 5 osobowej rodziny. Wiedzie nam się bardzo dobrze, jesteśmy kochającą się rodzinką. Ale jak to w normalnej rodzinie na poziomie, trafiają się też lekkie patologie ;)

1. 6 i 4 letni syn poszli z babcią na spacer. Wracają i 6-letni ryczy. Pytam młodszego, co się stało?
- znaleźliśmy Katarzyne (kota)
- i dlatego płacze?
- bo ona nie żyje
- to na pewno nie była Katarzyna, wyglądała w ogole jak Katarzyna?
- noo prawie jak Katarzyna, tylko troche inaczej, wypadły jej zęby i flaczki i była płaska... to może nie była jednak Katarzyna

2. Pierwszy od dawna obiad, do którego wszyscy zasiadamy. Pytam młodszego (4):
- jak mija Ci dzien, wszystko dobrze?
- no tak, wszystko dobrze, ale nie bede już wiecej grał, bo mnie wk***ia ta gra.

3. Wchodzę do salonu, widzę, że młodszy na golasa stoi przy kanapie. Podchodzę, a on włączył na tablecie mrówki i zabijał je fiutkiem :) Pytam czemu tak robisz? - Bo mogę :D

4. Innym razem wpada goły do kuchni, bierze łyżkę stołową i kładzie sobie na niej fiutka. Co robisz?! - Jest ciężki, muszę go na czymś nosić

:ok:

overgod

2014-06-25, 14:21
Takie dziecko ma pamięć jak gąbka, jest zajebiście spostrzegawcze- ten kto nie ma dziecka to nie wie, coś niesamowitego jak taki maluch wyłapuje z otoczenia obrazy, dźwięki itd. Wystarczy, że pójdziesz do marketu z dzieckiem a po powrocie maluch rzuci soczystą k***ą. Moja dwuletnia córa bawiąc się samochodzikami mówi do nich jedź palancie. Wiem, że wiele komentarzy jest humorystycznych ale są i takie pisane serio. Więc do autorów tych drugich: wystarczy wysłać najlepiej ułożone dziecko do przedszkola a po tygodniu będzie przeklinać, bić i wykazywać wszelkie oznaki złego wychowania. I jeżeli rodzic ma głowę na karku to w tym momencie jest w stanie to ukrócić, a jak nie to wyrasta chamowaty gimnazjalista...

oc...........an

2014-06-25, 14:25
Jakaś lekka patolnia, szczególnie, że ojczulko wg tego co napisał pierwszego gówniaka miał w wieku 21 lat
:samoboj:

No ale jak 90% materiałów "własnych" tak i to pewnie jest sklejką różnych historyjek zasłyszanych z różnych źródeł.
PS: mnie dopiero nauczyli przeklinać koledzy kiedy poszedłem do podstawówki :amused:

marek1078

2014-06-25, 14:29
Jason-X napisał/a:

Dziecko - przeklina , chodzi nago po mieszkaniu
Ojciec - nie daje dzieciom jeść, w ogóle je olewa bo robią co chcą , zapewne cały dzień przesiaduje na jakimś portalu dla zwyrodnialców w dziale HARD.

Kuratorka was odwiedza czasem? bo patologia w ch*j ...


Ty chcesz zabłysnąć czy jest taki cebulakiem? Gdzie jest napisane, że on nie daje dzieciom jeść? I je olewa? napisał, że pierwszy raz od dawana zasiadają do obiadu RAZEM dysmózgu.

ociepompka

2014-06-25, 15:25
Saute napisał/a:

Przeklinający 4 latek - nie ma jak kochająca rodzina.



O k***a po prokuraturę dzwoń. I jeszcze na mnie też donieś, bo jak moja bratanica motyli w ogrodzie nie mogła złapać powiedziała "Kulwy motylki".

Czekam na wezwania od prokuratury.
Dziecko zasłyszało, dziecko powiedziało. Jeśli dziecka się nie oduczy, to wtedy będziesz mógł takie głupoty pie**olić.

Taz

2014-06-25, 15:26
Rosną małe sadole :D

Moogli

2014-06-25, 15:48
życie na krawędzi

Kubuleki

2014-06-25, 15:51
bziktheblue napisał/a:



Grubo, k***a...



Jak ktoś, kto nie umie czytać ze zrozumieniem, może mieć najlepszy komentarz? Czy naprawdę każdy z was jest wtórnym analfabetą? Pierwszy od dawna obiad, dobra, ale jest wyraźnie napisane, wspólny! Zamiast dać przymiotnik przed, koleś napisał poprawnie gramatyczne zdanie, które widać jest poza waszym zasięgiem.
Zdaję sobie sprawę, że hejt który ze mnie wypłynął jest nieproporcjonalny, ale naprawdę...

Nemayu

2014-06-25, 18:01
Czytać ze zrozumieniem? Zajebiście wyrwał połowę zdania z kontekstu i za to mu się sypią piwa. ehh...
Nie jestem pewien czy to nie powinno wyglądać tak:
Pierwszy od dawna, obiad do którego wszyscy razem zasiadamy.

Tak jak to jest napisane przez autora nie znaczy nic innego, że jedzą pierwszy obiad od dawna i zasiedli do niego wszyscy.

hejcior

2014-06-25, 18:13
Sorry, ale skoro twój syn lubiewa stać nad grą i napie**alać w nią pindorem, powinieneś się udać do psychatry z nim, albo ze sobą. Bo skądeś taki pomysł mu wpadł do głowy.

wajnona

2014-06-25, 18:46
Ale się k***a moralizatorzy i obrońcy biednych dzieciątek znaleźli! Nie zesrajcie się czasem. Koleś postawił przecinek w złym miejscu, chodziło mu o pierwszy od dawna obiad, który zjedli razem. A co do 4-latka bawiącego się siusiakiem - Wy gimbusy chyba dawno z dziećmi do czynienia nie mieliście i nie wiecie co takim potrafi strzelić do głowy, dzieciaki dzisiaj nie uczą się tylko od rodziców ale też w przedszkolu czy telewizji - usłyszy coś w przelocie i zapamięta na długo tłumacząc na swój sposób. Zanim zaczniecie pie**olić spędźcie trochę czasu z dzieciakami gimbusy i zobaczcie, jak potrafią rozrabiać i jak potrafią człowieka tekstem zastrzelić, potem włączcie trochę myślenie, a na samym końcu pie**olcie o wychowaniu. To, że koleś tu napisał anegdotkę, że dzieciak powiedział "wk***iają" nie znaczy, że go za to nie poczuł/skarcił. Ja tam daję piwko, bo masz świetnych chłopaków, widać że dzieci, które mogą tymi dziećmi być, a nie małymi żołnierzami poustawianymi po kątach.

Chadan1

2014-06-25, 20:14
Toż to k***a patologia jest a nie sadistic.