18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norbert Czarnek (KNP) vs Bolesław Piecha (PiS)

aa...........am • 2013-12-27, 10:45
czyli hipokryzja i upośledzenie ekonomiczne w najczystszej postaci

Krismf70

2013-12-27, 10:56
Krzywa Laffera się kłania. Im większe podatki tym więcej kombinowania.

maderfakermen

2013-12-27, 10:58
wychodzę z założenia, że im tańsze tym więcej się sprzedaje. naprawdę chciałbym zalegalizować swoją działalność, ale w tym kraju się po prostu k***a nie da przeżyć. i takich ludzi jak ja jest wielu.

nie karmić pie**olonych pasożytów z wiejskiej. nie płacić i ch*j!

mare30ks

2013-12-27, 11:00
oho, zaraz sie zacznie internetowa walka i wyzywanie od lewakow :)

GoldRoger777

2013-12-27, 11:07
@up pis to lewactwo! Nie musisz dziękować :-)

mare30ks

2013-12-27, 11:16
@up tak tak wszystko poza knp to lewactwo, juz to slyszalem :)


a co tam, dam piwo niech wyladuje na glownej, to dopiero bedzie zadyma 8-)

femi666

2013-12-27, 11:32
@up oj będzie się działo : D

RockyWood

2013-12-27, 12:21
ja od paru lat siedzenia tutaj, kiedy wróciłem z UK nie mogę się nadziwić jak to jest możliwe
że ceny praktycznie WSZYSTKIEGO są takie same w takiej Anglii, w Niemczech, w Hiszpanii no i ...w Polsce, a ludzie zarabiają średnio 5-6x mniej w Polsce niż tam.

Ja rozumiem że mamy "biedny kraj" gdzie prezes firmy ma rocznie na czysto dochód netto 1.500.000 (półtora miliona zł) - czyli to co zostaje w kieszeni firmy po podatkach/amortyzacjach/wypłatach i wszelkich spłatach kredytów w ciągu roku ...a 90% pracowników ma minimalną bo wyższa wypłata podobno by "zruinowała firmę" a politycy mówią że "zruinowałaby gospodarkę".

AgentGrzesiek

2013-12-27, 13:37
Cytat:

bo wyższa wypłata podobno by "zruinowała firmę" a politycy mówią że "zruinowałaby gospodarkę".



dokładnie :)
filmik tak naprawdę pokazuje hipokryzję korwinistów
rzekomo ludowi chcą zrobić dobrze, a tak naprawde to : tylko nie ruszajcie banków* i korporacji* bo lud na tym ucierpi :facepalm3:
łykaj gimbazo

* zagranicznych oczywiście, bo polskich nie ma

Sudecki

2013-12-27, 13:55
Ale młody ma koleżanki. Dyskutowałbym.

Jarrt

2013-12-27, 15:27
Sudecki napisał/a:

Ale młody ma koleżanki. Dyskutowałbym.



freelancer.

2013-12-27, 15:35
Maderfakermen napisał/a:



nie karmić pie**olonych pasożytów z wiejskiej. nie płacić i ch*j!





nie zaplacisz Ty, zaplaci ktos inny...

Flypho

2013-12-27, 15:37
RockyWood napisał/a:

ja od paru lat siedzenia tutaj, kiedy wróciłem z UK nie mogę się nadziwić jak to jest możliwe
że ceny praktycznie WSZYSTKIEGO są takie same w takiej Anglii, w Niemczech, w Hiszpanii no i ...w Polsce, a ludzie zarabiają średnio 5-6x mniej w Polsce niż tam.

Ja rozumiem że mamy "biedny kraj" gdzie prezes firmy ma rocznie na czysto dochód netto 1.500.000 (półtora miliona zł) - czyli to co zostaje w kieszeni firmy po podatkach/amortyzacjach/wypłatach i wszelkich spłatach kredytów w ciągu roku ...a 90% pracowników ma minimalną bo wyższa wypłata podobno by "zruinowała firmę" a politycy mówią że "zruinowałaby gospodarkę".


Naprawdę myślisz, że pracownik wykonujący prostą robotę jak sprzątanie/przerzucanie paczek/stróżowanie/sprzedawanie towarów w sklepie jest w stanie zarobić 1.5 mln? :idzwch*j: :lodowka:
1.5 mln to mogą sobie zarabiać krętacze z jakichś oszukańczych sektorów takich jak nasz ukochany transport (PKP), bankowość i w dużej mierze budownictwo, bo tam się nie pracuje tylko się kręci, kombinuje, oszukuje i defrauduje. Jak masz ból dupy, że założyciel jakiejś uczciwie pracującej firmy zarabia 1.5 mln to nie czekaj tylko zrób mu konkurencje. Podzielicie się zyskami. Myślę, że 750 tys też cię zadowoli.

decode21

2013-12-27, 15:46
Hipokryzja? Dlaczego podatków nie mają płacić np. hipermarkety? Dlaczego nie dla podatku bankowego? Banki mimo kryzysu odnotowały rekordowe zyski. Masa firm tych największych ma w Polsce tyko fabryki a podatki idą gdzie indziej. Największe firmy zachodnie mające filie w Polsce wyprowadzają zyski do "firm matek" zamiast przeznaczyć to na podwyżki czy rozwój firmy. Za to można by obniżyć podatek vat. Dlatego akurat PiS ma dobre plany w sprawie podatków!
Tylko jak zwykle wyjdzie jakiś profesor i powie że podatek bankowy uderzy w najbiedniejszych(ciekawe skąd ci najbiedniejsi mają mieć oszczędności), a jak vat podwyższa Tusk to siedzą cicho.

tomkararek

2013-12-27, 15:48
Państwo Zjednoczonych Emiratów Arabskich chciall 1 panstwo bez podatkow to prosze